منو سایت

پاسخ امروز وردل (# 374) – 28 ژوئن 2022

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
پاسخ امروز وردل (# 374) - 28 ژوئن 2022

پاسخ امروز وردل (# 374) - 28 ژوئن 2022

سلام به همه و به روز دیگری از Wordle خوش آمدید، بازی کلماتی که به نوعی ما را در سال 2022 خوشحال کرد. امروز 28 ژوئن است و حرف ما واقعاً عجیب است. این کلمه ای نیست که من تا به حال از کسی شنیده باشم و فکر نمی کنم تا به حال از خودم استفاده کرده باشم. درعوض، فکر می‌کنم کلمه امروز را در چند کتاب خوانده‌ام، اگر این به شما ایده‌ای از ماهیت دشوار آن می‌دهد.

آیا Wordle امروز را امتحان کرده اید؟ ساختار پاسخ چندان گیج کننده نیست، اما من واقعاً فکر می کنم که آنچه باعث لغزش مردم می شود (چون برای یک ثانیه من را دچار اشتباه کرد) فقط خود کلمه است. متأسفانه، پاسخ امروزی به هیچ وجه بخشی از زبان روزمره نیست، بنابراین برای دریافت آن کمی حدس و گمان نیاز است. خوشبختانه، اگر متوجه می‌شوید که فرضیات کورکورانه می‌کنید، ما فهرستی از بهترین کلمات شروع در Wordle داریم که می‌توانند به شدت به محدود کردن پاسخ‌های ممکن در ابتدا کمک کنند.

پاسخ امروز به Wordle – 28 ژوئن 2022

مثل همیشه، اگر می‌خواهید مستقیماً به وردل پاسخ دهید، به پایین بروید، جایی که به طور قابل اعتماد آن را پیدا خواهید کرد. در عین حال، من عاشق آماده کردن تعداد انگشت شماری از نکات هستم که به شما کمک می کند تا بیشتر به تنهایی پاسخ ها را دریافت کنید. نکات امروز به دلیل ماهیت کلمه امروز کاملاً به بازی مربوط نخواهد شد.

  • نکته 1: پاسخ امروز فقط یک حرف از اصطلاحی است که در واقع می شناسیم و همیشه استفاده می کنیم. این اصطلاح برای توصیف شخصی استفاده می‌شود که رفتاری را انجام می‌دهد که برای آزار و اذیت یا آزار مردم، معمولاً آنلاین، طراحی شده است.
  • نکته 2: با روحیه بسیار مشابه، یک کمدین در برنامه نتفلیکس Big Mouth نام خانوادگی دارد که آن هم حرفی از کلمه امروزی است. با این حال، پاسخ امروز، حرفه و ویژگی های آنها را به دلیل آنچه از خود حمایت می کنند، توصیف می کند.

آیا پاسخ وردل امروز را دریافت کردید؟ اگر این کار را نکنید، لازم نیست نگران باشید، من پاسخی که به دنبال آن هستید را دارم. Wordle امروز سرگرم کننده است. شوخی نکردم که عجیب بود، بنابراین رویکرد متفاوتی به نکات شما در پیش گرفتم. بله، Droll حرفی است که از ترول حذف شده است، کلمه ای که همه ما می شناسیم و از آنلاین بودن بیش از حد متنفریم. مهمتر از آن، «نیک کرول سرگرم کننده است» شبیه دستگاه یادگاری است که من به تازگی اختراع کردم، بنابراین اکنون به همه خوش آمدید. خنده دار می تواند یک کمدین (یا یک شوخی با توجه به سن و استفاده از کلمه) باشد و همچنین یک حرف بسیار مناسب از نام خانوادگی او حذف شده است! درول همچنین می‌تواند برای توصیف فردی که شوخ طبع است، مانند کرول استفاده شود. آیا می دانید کفش مناسب است؟ این همه برای Wordle امروز است، امیدوارم امروز چیزی یاد گرفته باشید. حتماً فردا برای نکات بیشتر Wordle دوباره بررسی کنید!

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.