منو سایت

پاسخ امروز وردل (# 298) – 15 آوریل 2022

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
پاسخ امروز وردل (# 298) - 15 آوریل 2022

پاسخ امروز وردل (# 298) - 15 آوریل 2022

یک بار دیگر برای تخلف، درست می گویم؟ با این حال، حدس می‌زنم هیچ یک از ما وارد دعوا نمی‌شویم، حتی اگر وردل امروزی قطعاً چنین احساسی داشته باشد. 15 آوریل است، و من تا پایان تلخ جنگیدم تا جواب امروز را به شما بدهم، زیرا واقعاً می‌خواهم شاهد پیشرفت همه شما باشم.

آیا Wordle امروز را امتحان کرده اید؟ این یکی از مواردی است که می تواند شما را به آخرین حدس برساند، زیرا به ظاهر دوازده حرف می توانند در یک مکان مورد نیاز شما قرار بگیرند. خوشبختانه، مانوری وجود دارد که می‌توانید در اینجا از آن استفاده کنید که می‌تواند به شما کمک کند پازل‌هایی را که بسیار طولانی هستند، پاک کنید. مگر اینکه در حال بازی Wordle در حالت سخت باشید، می توانید از حروف غیر کلمه ای در مفروضات زیر دوباره استفاده کنید. از وارد کردن کلماتی که کاملاً می دانید اشتباه هستند نترسید، اما شاید از برخی از حروف مناسب استفاده کنید! اگر یکی از این حروف در حدس شما مشخص شده باشد، بوم، شما حرف و کلمه گم شده خود را دارید. اگر نه، حداقل برخی از مراحل حذف را انجام داده اید. معلمان دبستان ما بسیار به ما افتخار می کنند.

اگر به دنبال نکات و ترفندهای بیشتری برای تبدیل شدن به یک استاد Wordle هستید، ما فقط مجموعه ای از کلمات و نکات ابتدایی مفید را داریم که هر کسی می تواند برای ارتقاء رتبه و جمع آوری سریال های روزانه از آنها استفاده کند.

پاسخ امروز به Wordle – 15 آوریل

اگر فقط به دنبال کلمه امروز هستید، می‌توانید به پایین بروید، اما چرا از برخی از این نکات (و خرد جمعی ما) برای امتحان کردن پازل امروز استفاده نکنید؟

  • نکته 1: پاسخ امروز احساسی است که بسیاری از افراد وقتی یک بازی را تمام نمی کنند احساس می کنند، هرچند که نباید!

  • نکته 2: بازیگر نقش شخصیت اصلی Star Wars Jedi: Fallen Order Cal Kestis (کامرون موناگان) در نمایشی شرکت می کند که عنوان آن با پاسخ امروز شروع می شود.

خوب، اگر تا اینجا پیش آمده اید، فکر می کنم سزاوار یک پاسخ مستقیم هستید. پاسخ امروز به وردل… شرمنده است. همه ما یک یا دو بار آن را احساس کرده‌ایم وقتی یک بازی دیگر را در انبوه بی‌پایانی که پشت سرمان است انداختیم. و قبل از اینکه کامرون موناگان به محبوب ترین جدای جوان و بهترین دوست BD-1 تبدیل شود، اجرای Shameless را فراموش نکنید. دوشنبه آینده برای یک هفته جدید با نکات، نکات و پاسخ های Wordle بازگردید. اونوقت میبینمت!

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.