پاسخ امروز وردل (# 297) - 14 آوریل 2022

پاسخ امروز وردل (# 297) – 14 آوریل 2022

پاسخ امروز وردل (# 297) - 14 آوریل 2022

اگر به آن نگاه کنید، 14 آوریل است و ما همه اینجا هستیم تا یک Wordle دیگر را انتخاب کنیم. پاسخ امروز پیچیده تر است، زیرا این کلمه خیلی رایجی نیست که کسی واقعاً با صدای بلند بگوید. اما هی، به همین دلیل است که همه شما مرا به اینجا می آورید تا به شما کمک کنم، اینطور نیست؟

قبل از اینکه مستقیماً پاسخ وردل امروز را به شما بدهم، آیا آن را امتحان کرده اید؟ گاهی اوقات وقتی بازی می کنید، ممکن است خودتان را با بیشتر کلمه پیدا کنید و مجبور شوید چند ترکیب مختلف را امتحان کنید تا به جواب نهایی برسید. توصیه من؟ از واضح ترین کلمه ای که می توانید به آن فکر کنید استفاده کنید. به همان اندازه که Wordle دشوار است، معمولاً از فرهنگ لغت کلمات نسبتاً رایج استخراج می شود. حتی اگر اشتباه کنید، همانطور که من در حدس دومم انجام دادم، حذف واضح ترین حروف می تواند شما را به باورنکردنی ترین راه حل ها برساند. بنابراین من کلمه امروز را در سه فرض دریافت کردم.

اگر به نکات بیشتری در مورد نحوه خرد کردن Wordle نیاز دارید، ما قطعاً نکاتی را برای شما داریم، از جمله بهترین کلمات آغازین. و اگر لزوما نمی‌خواهید Wordle را بازی کنید، اما چیزی مرتبط می‌خواهید، میلیون‌ها و یک اسپینوف وجود دارد که از زمان افزایش محبوبیت بازی، مانند یک بازی حدس کلمه مبتنی بر Fortnite به نام Fortle، منتشر شده‌اند!

پاسخ امروز به Wordle – 14 آوریل

من دروغ نمی گویم، به روش هایی فکر کردم که پاسخ وردل امروزی می تواند با بازی های ویدیویی مرتبط باشد، و تقریباً به هیچ چیز نرسیدم. این یک کلمه بسیار خاص است که به روش های بسیار خاصی استفاده می شود. اگر می خواهید، می توانید برای دریافت پاسخ به پایین صفحه بروید، اما چرا با این نکات مربوط به بازی مبارزه نکنید؟

  • نکته 1: پاسخ امروز وردل بخشی از یک ضرب المثل است که به این معنی است که کسی می تواند خیلی بلند یا صریح صحبت کند. به شخصیت گلویی یا صادق مورد علاقه خود فکر کنید. نحوه صحبت آنها را چگونه توصیف می کنید؟

  • نکته 2: آن قصاب کوتاه از Depths in Dark Souls را به خاطر دارید؟ خوب، وقتی شما را نمی برند، احتمالاً مقداری گوشت برش می دهند. کلمه دیگری برای این فرآیند چیست؟

اگر هنوز به دنبال پاسخ امروز هستید، اینجاست. پاسخ برای Wordle از 14 آوریل … گوشت چرخ کرده است. عجیبه درسته؟ قهرمانی که صریح حرف می زند شاید از حرف هایش خسته نشود و آن قصاب قطعا یکی دوبار مرا خرد می کند. واقعا چیزهای وحشتناکی فردا برگردید، زیرا دور دیگری از نکات وردل را پیدا خواهید کرد – و مهمترین پاسخ.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.