منو سایت

پارسی گیم ده ساله شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
پارسی گیم ده ساله شد

یک سال دیگر آمد و در آستانه شهریور و در آخرین روزهای گرم تابستان، دفتر خاطرات ما به نهمین سال خود رسید و پارسی بازی به ده سال. امروز شمع نهمین سال بازی پارسی را فوت کردیم تا تولد بهانه با هم بودنمان را جشن بگیریم.

تولد پارسی گیم فرصتی است تا به مسیری که در این سالها پیموده ایم نگاهی بیاندازیم و در دهمین سال فعالیت خود تجربه سالهای گذشته را با خود همراه داشته باشیم تا بتوانیم سالهای آینده را با حضور گرم و گرم شما جشن بگیریم. انرژی بیشتر و روزهای پر امیدتر بیایید قدم برداریم بازی پارسی در طول سالیان متمادی با تغییرات و چالش های زیادی روبرو بوده است اما هدف اصلی آن ایجاد فضایی کامل و پر از محتوای بازی از گذشته تا امروز بوده است و به لطف حضور شما این امکان برای ما فراهم شده است. بهترین و بهترین محتوای باکیفیت در هر چیزی که نیاز دارید و به دنبال آن هستید تا تجربه کاربری بهتری برای شما ایجاد کند.

یک دهه، یک عمر از ما می گذرد که لحظه لحظه آن را در کنار شما گذرانده ایم، بی شک ادامه این راه سخت و پر پیچ و خم بدون حضور شما امکان پذیر نبود و حضور شما باعث انگیزه و دلگرمی ما در سراسر آن شده است. در سال های اخیر بود. بازی پارسی متعلق به شماست، مال شمایی که سالهای زیادی را با ما گذرانده اید، خاطرات روزهای خوش شما به عنوان یک گیمر و بدون حضور شما این اتفاقات و لحظات نمی افتاد.

پارسی گیم در سال گذشته جزو برترین سایت های ایرانی بود و به یکی از محبوب ترین رسانه های بازی در ایران تبدیل شد. پارسی گیم طی یک سال گذشته شاهد انتشار هزاران مقاله و پاسخ دهی به ده ها هزار نظر شما بوده است. پارسی گیم سال گذشته میزبان 11 میلیون نفر از سراسر ایران و جهان بود که بیش از 100 میلیون بار از صفحات پارسی گیم بازدید کردند. در این ده سال ما بخش های جدیدی مانند زیرنویس فارسی بازی، بخش راهنمای گام به گام بازی های ویدیویی، گیم پلاس و بخش های دیگر در طول سال ها با حضور گرم شما رونق گرفته است. اما در دهمین سال فعالیت خود، خبرهای شگفت انگیزی برای شما داریم. پارسی گیم در ماه های آینده لباسی جدید به تن خواهد کرد و با توجه به سلیقه مخاطب تغییرات اساسی در نوع ارائه محتوا خواهد داشت که قطعا شما را شگفت زده خواهد کرد.

در سال جدید قصد داریم با تقویت زیرساخت های بخش های مختلف و پرطرفدار مانند بخش بازی های دانلودی از بروز مشکلات پیش بینی نشده جلوگیری کنیم تا بتوانیم مانند سال های گذشته با بالاترین کیفیت در خدمت کاربران عزیز باشیم.

مفتخریم اعلام کنیم پارسی گیم یکی از مراجع تخصصی بازی در ایران است و بدون شک رسیدن به این جایگاه بدون حضور و حمایت تک تک شما امکان پذیر نخواهد بود. تولد پارسی بازی عزیزمان فرصتی است برای معلمان، تمامی اعضای تیم تولید محتوای پارسی گیم، همه اعضای تیم ترجمه زیرنویس، تیم فنی و مخاطب عزیز ما از شما سپاسگزاریم و مفتخریم که افتخار دیدار و حضور با همراهان از اقصی نقاط کشور عزیزمان ایران و هموطنان خارج از کشور را داریم.

در قسمت نظرات این مقاله می توانید هر خاطره ای که با پارسی گیم داشتید را بگویید 😄