منو سایت

پادشاهان ژانر نقش آفرینی بازی فانتزی Wyrdsong را ارائه کردند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
پادشاهان ژانر نقش آفرینی بازی فانتزی Wyrdsong را ارائه کردند

توسعه دهندگان کهنه کار و با تجربه بازی هایی مانند Fallout، Skyrim و The Outer Worlds برای ایجاد یک استودیوی مستقل گرد هم آمده و از بازی درجه یک خود در سبک نقش آفرینی فانتزی رونمایی کردند. بازی Wyrdsong تلفیقی از المان های موفق بازی Fallout New Vegas، سبک نوشتاری مهیج لاوکرافت و توجه ویژه به داستان انسان، اثری جذاب و با پتانسیل بالا محسوب می شود. با پارسی گیم همراه باشید تا حال و هوای این RPG را بشناسید.

جف گاردینر کهنه کار سری Fallout در افتتاحیه Gamescom امسال از تاسیس Something Wicked Games خبر داد و تیزر بسیار کوتاهی از اولین بازی آنها منتشر شد. RPG جهان باز Wyrdsong پتانسیل بالایی دارد. اول از همه در مورد نام بازی باید بگوییم که تلفظ آن Weird Song است که یک کلمه قدیمی انگلیسی به معنای سرنوشت یا کارما است. این کلمه ما را به یاد آهنگی می اندازد که کل دنیای Ea را در فانتزی جی آر آر تالکین خلق کرد. اما این بازی از دنیای تالکین الهام گرفته نشده است.

بازی Wyrdsong

تاریخچه بازی Wyrdsong

طبق اطلاعات منتشر شده، داستان بازی Wyrdsong از دوران تاریخی پرتغال در قرون وسطی الهام گرفته شده است. هرچه بیشتر دنیای باز آن را کاوش کنید، حقایق تاریخی بیشتری کشف خواهید کرد و اسرار جدیدی فاش خواهند شد. سازندگان بازی از سبک ترسناک آثار لاوکرافت برای خلق دنیایی تاریک و ترسناک استفاده کردند. تصاویر منتشر شده به طور کامل دنیای سیاه و تاریک بازی را به نمایش می گذارد.

شخصیت اصلی بازی در نقش یک راوی مرموز بازی می کند و با پیشروی داستان، اتفاقات جدیدی فاش می شود که درک آن برای بازیکن سخت خواهد بود. گیمر باید نقش خود را در این جهان باز مشخص کند. به عبارتی آزادی عمل زیادی در انتخاب مسیر داستان وجود دارد و کاملا یک بازی نقش آفرینی است که بازیکن باید با توجه به اعمالی که انجام می دهد، نقش خود را مشخص کند. در بازی احزاب و فرقه های مختلفی وجود دارد و حتی از نسخه تخیلی تمپلارها نیز استفاده شده است. بیانیه مطبوعاتی نشان می دهد که هر تصمیمی که بازیکن می گیرد عواقب گسترده ای در طول داستان خواهد داشت.

پادشاهان ژانر نقش آفرینی بازی فانتزی Wyrdsong را ارائه کردند

تریلر معرفی بازی Wyrdsong منتشر شد [گیمزکام 2022]

در مورد سازندگان بازی Wyrdsong باید بگوییم که گاردنر پانزده سال است که در Bethesda حضور داشته و نقش سازنده بسته های الحاقی Fallout 3 و Fallout 4 را ایفا کرده است. وی همچنین تهیه کننده ارشد Skyrim بوده و در نقش یک نقش مهمی در Fallout 76. چارلز استیپلز مردی است که قبلاً در استودیو Obsidian کار می کرد و کارگردان The Outer Worlds و طراح سطح Fallout New Vegas است. Weirdsong در حال حاضر در مراحل اولیه توسعه است و استودیو در مورد گیم پلی بازی اظهار نظری نمی کند. توانایی آنها در ایجاد یک بازی نقش آفرینی ما را به وجد آورد. لازم به ذکر است که ساخت بازی با Unreal Engine 5 انجام می شود.

منبع: GamesRadar