منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • ویکان، هالکینگ و خانم مارول به مسابقه قهرمانان مارول می‌پیوندند

ویکان، هالکینگ و خانم مارول به مسابقه قهرمانان مارول می‌پیوندند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ویکان، هالکینگ و خانم مارول به مسابقه قهرمانان مارول می‌پیوندند

ویکان، هالکینگ و خانم مارول به مسابقه قهرمانان مارول می‌پیوندند

Kabam Games اعلام کرده است که Wiccan، Hulkling و Ms. Marvel به Marvel Contest of Champions خواهند پیوست. برای جشن گرفتن ماه غرور، کابام با هنرمند کتاب‌های مصور درک چارم همکاری کرد تا شخصیت‌های شخصی‌سازی شده، الهام‌گرفته از کاغذ دیواری، و شخصیت‌های عجیب و غریب مارول مانند آمریکا چاوز را به تصویر بکشد، در حالی که به یک بازیکن جدید Valkyrie اشاره کرد.

در آماده سازی برای برنامه تلویزیونی آینده دیزنی +، خانم مارول، بازیکنانی که بین 8 تا 20 ژوئن وارد بازی می شوند، خانم مارول (کامالا خان) را به صورت رایگان دریافت خواهند کرد. بازیکنان همچنین به هالکینگ (تئودور «تدی» آلتمن)، یک هیبرید کری / اسکرول با توانایی‌های تغییر شکل و قدرت فوق‌العاده دسترسی خواهند داشت. هالکینگ پس از حضور در کمیک ها در نهایت پادشاه فضا، امپراتور کری / اتحاد اسکرول شد و در 16 ژوئن قهرمان بازی خواهد شد.

ویکان (ویلیام “بیلی” کاپلان) که پسر جادوگر اسکارلت است و توسط Chaos Magic ساخته شد و بعدا حواسش پرت شد نیز قابل بازی خواهد بود. او بخشی از New Avengers است و برای بازی در 30 ژوئن قهرمان خواهد شد.

هم بازیکنان جدید و هم بازیکنان فعلی می توانند هالکینگ یا ویکان را به صورت رایگان از 8 ژوئن تا 6 جولای به فهرست خود اضافه کنند.

Marvel Contest Of Champions یک بازی مبارزه ای رایگان برای موبایل است. با بیش از 200 بازیکن که می توانند در انواع ویژگی های مارول مانند MCU و کمیک بازی کنند. می توانید Marvel Contest Of Champions را از اپ استور اپل و گوگل پلی دانلود کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.