منو سایت

ویژگی های جدید گیم پلی Company of Heroes 3 اعلام شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ویژگی های جدید گیم پلی Company of Heroes 3 اعلام شد

بازی Company of Heroes 3 اولین بار در تابستان 2021 توسط استودیوی معروف Relic معرفی شد و اولین تریلر آن ویژگی های جدیدی را به نمایش گذاشت. بازی Company of Heroes 3 این بار نشان می دهد که با داستان و گیم پلی گسترده تری روبرو خواهیم بود. در حالی که در نسخه های قبلی نبردها اغلب در یک منطقه جنگ جهانی دوم رخ می داد، این بار مناطق شمال آفریقا و ایتالیا به آن اضافه شده اند. به تازگی تریلری توسط سازندگان منتشر شده است که به صورت فشرده به قسمت های مختلف گیم پلی و فضای آن می پردازد.

تریلر گیم پلی تاکتیک ها و جناح های مختلف گیم پلی چندنفره به خوبی بهبود یافته را به نمایش می گذارد. طبق گزارش ها، بازیکنان آزادی عمل بیشتری خواهند داشت و این تغییرات به گیمرها اجازه می دهد تا هر طور که می خواهند بازی را انجام دهند. نیروهای ایالات متحده به عنوان نیروهای تهاجمی و سازگار در بازی توصیف می شوند، در حالی که جناح آلمانی دفاعی تر و خطرناک تر در نظر گرفته می شود. از سوی دیگر این نیروهای انگلیسی هستند که تعادل را در این منطقه به خوبی حفظ می کنند.

گیم پلی بازی Company of Heroes 3

گیم پلی بازی Company of Heroes 3

همچنین گفته می شود که کمپین شمال آفریقا مانند نسخه های قبلی یک تجربه تک نفره کلاسیک است، در حالی که کمپین ایتالیا شبیه به گیم پلی و نقشه های Total War است. همچنین انواع جدیدی از ماموریت ها در قسمت چند نفره، تخریب پذیری و مکانیک های کاربردی تری به بازی اضافه شده است که می تواند باز هم تجربه خوشایندی را برای علاقه مندان به این سری فراهم کند.

ابتدا در سال 2006 اولین نسخه از عنوان استراتژی Company of Heroes منتشر شد و توانست نظر بازیکنان را به خود جلب کند و فروش بالایی برای سازندگان داشته باشد. همچنین توانست جوایز متعددی را به عنوان بهترین بازی استراتژیک بلادرنگ دریافت کند. سپس دو بسته الحاقی به بازی اضافه شد و سرانجام در سال 2013 استودیوی Relic بازی Company of Heroes 2 را منتشر کرد که با واکنش های متفاوتی از سوی بازیکنان و منتقدان مواجه شد و مانند نسخه اول قابل تکرار نبود.

ویژگی های جدید گیم پلی Company of Heroes 3 اعلام شد

تریلر معرفی بازی Company of Heroes 3 منتشر شد

حال قرار است نسخه سوم از سری Company of Heroes که توسط Relic Entertainment ساخته شده است در تاریخ 17 نوامبر سال جاری توسط سگا برای PC منتشر شود و باید دید آیا می تواند بار دیگر جلوه های چالش برانگیز جنگ جهانی را بازسازی کند. II برای طرفداران سریال.آهسته یا نه

منبع: Gamerant