منو سایت

ویژگی های جدید گیم پلی A Plague Tale Requiem اعلام شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ویژگی های جدید گیم پلی A Plague Tale Requiem اعلام شد

پس از انتشار موفقیت آمیز اولین نسخه از A Plague Tale با نام A Plague Tale: Innocence در سال 2019 توسط استودیو Asobo، حالا طرفداران این اثر باید منتظر ماجراجویی دیگری در دو سال آینده با دو شخصیت فوق العاده آمیسا و هوگو باشند. بازی “مرثیه داستان طاعون”. to be طبق آخرین گفته های استودیو Asobo، با پیشروی در داستان و گیم پلی، شاهد پیشرفت شخصیت های بازی نیز خواهید بود.

طبق آخرین اخبار بازی، بازیکنان در طول بازی تکنیک ها و حرکاتی را یاد می گیرند که می تواند به رشد شخصیت آنها کمک کند و سبک مبارزه آنها نیز با گذشت زمان در بازی گسترش می یابد. به عنوان مثال، شخصیت هوگو در ابتدا توانایی کنترل موش ها را ندارد، اما با رشد شخصیت و جمع آوری اطلاعات، به راحتی می تواند آنها را کنترل کند، اگرچه به گفته سازندگان، گاهی ممکن است این کنترل از دست هوگو خارج شود و این اتفاق با مشکلات فاجعه باری همراه خواهد بود یکی از ویژگی های مهم بازی اول این سری بازگشته است و شخصیت آمیشیا می تواند با قدرت هوگو موش ها را رهبری کند و آنها را وادار به نابودی دشمنان کند.

گیم پلی A Plague Tale Requiem

گیم پلی A Plague Tale Requiem

سازندگان این عنوان همچنین عنوان کردند که در طول مراحل گیم پلی، با افزایش تدریجی قدرت و توانایی های هوگو، می توانید نحوه مستقل شدن او را مشاهده کنید تا این شخصیت بدون نیاز به Amisia، تمام توانایی های خود را کنترل کند. آنها همچنین ادعا می کنند که در این عنوان بازیکنان با نوع دیگری از روحیه و اخلاق آمیسیا آشنا می شوند که در نسخه اول شاهد آن نبوده اند. به گفته سازندگان این عنوان، مانند نسخه اول، از عناصر اکشن بسیار کم استفاده شده و بیشتر داستان محور هستند و همچنین بازیکنان می توانند با سلاح های جدید و نبردهای مختلف، در طول داستان به پیشروی خود ادامه دهند.

با توجه به نمایش های مختلف از بازی “مرثیه داستان طاعون”. اسلحه کمانی را برای شخصیت آمیشیا دیدیم که به گفته سازندگان اگرچه این سلاح بسیار قدرتمند است اما آمیشیا در استفاده از آن دچار مشکل خواهد شد و در ابتدا کنترل آن برایش سخت خواهد بود.

ویژگی های جدید گیم پلی A Plague Tale Requiem اعلام شد

تریلر کامل گیم پلی و اعلام تاریخ انتشار بازی A Plague Tale: Requiem

عنوان مورد انتظار A Plague Tale Requiem برای انتشار در تاریخ 18 اکتبر 2022 (26 اکتبر 1401) برای پلتفرم های PC، Xbox Series X/S، PlayStation 5 و Nintendo Switch (استریم) برنامه ریزی شده است. شما در مورد آن چه فکر میکنید؟ آیا این عنوان می تواند مانند نسخه اول موفق باشد یا خیر؟

منبع: Pcgamesn