منو سایت

ویژگی های جدید بازی God of War Ragnarok معرفی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ویژگی های جدید بازی God of War Ragnarok معرفی شد

طبق اطلاعات منتشر شده توسط مجله Game Informer، در روزهای آینده باید شاهد دمویی از ویژگی های گیم پلی جدید God of War Ragnarok باشیم. اگرچه تنها 70 روز تا انتشار بازی مورد انتظار God of War Ragnarok فاصله داریم، اما اطلاعات جدیدی از گیم پلی منتشر شده است که نشان می دهد کریتوس و آترئوس در جنگ های خونین و پر سر و صدا با هم درگیر هستند. با توجه به توضیحات این شماره از مجله Game Informer، می‌توان خواند که در ادامه‌ی بعدی، کریتوس و آترئوس باید از یک فاجعه پیش‌بینی‌شده جلوگیری کنند و به امید جلوگیری از یک جنگ همه‌جانبه با فراخوانی دوستان قدیمی و جدید، آسگارد را فتح کنند.

طبق جدیدترین اخبار بازی، اریک ویلیامز، کارگردان نسخه جدید بازی God of War و برخی از طراحان مراحل دنباله آن و مهمترین تغییرات گیم پلی و کاوش و اکشن بازی ، با Game Informer صحبت کرد. آنها در مصاحبه ای با این نشریه به طور مختصر اما جامع در مورد نبردهای عنوان مورد انتظار God of war Ragnarok صحبت کردند و بیشتر بر کلمات Fun و Toys (ابزارهای جنگی کریتوس) تاکید کردند.

علاوه بر این، آنها اعلام کردند که در آینده شاهد اطلاعات زیادی در مورد ویژگی ها و دسترسی به بازی، به روز رسانی های متعدد، معرفی ابزارهای Kratos و بسیاری موارد دیگر خواهیم بود. اندرو رینر، سردبیر Game Informer اضافه کرد که یک نسخه نمایشی ویدیویی تقریباً چهار دقیقه ای از God of War Ragnarok دارد که گیمرها باید منتظر دیدن آن در روزهای آینده باشند.

خدای جنگ راگناروک

بازی God of War Ragnarok

بر اساس اطلاعات دریافتی می توان سلاح های اصلی کریتوس با نام های Leviathan Axe و Blades of Chaos را در مبارزات مشاهده کرد که البته این سلاح ها در نسخه جدید بازی دارای کارکردها و ویژگی های منحصر به فرد و قدرتمندتری هستند و البته سپرها نیز در نبردها حضور دارند و بازی نقش کلیدی ایفا خواهد کرد. با اینکه مدت هاست که بازی سکوت کرده است، اما با توجه به مصاحبه طراحان و کارگردان بازی God of War Ragnarog، در آینده شاهد اطلاعات و اخبار زیادی از این عنوان خواهیم بود.

با این حال، جزئیات جدیدی در رابطه با سپرهای دفاعی کریتوس در God of War Ragnarok اعلام شد که به وجود سپرهای متعدد برای نبردهای دفاعی اشاره دارد. به عنوان مثال، یکی از این سپرها که سپر بدون ترس نام دارد، روی حرکات سریع تمرکز خواهد کرد و دیگری که سپر استون وال نام دارد، روی نبردهای دفاعی کندتر تمرکز خواهد کرد.

همچنین شیلدهای بازی به دو دسته Parry و Block تقسیم می شوند و شیلدهایی که قابلیت پاری دارند می توانند قدرت را آزاد کنند و در آخرین لحظه به دشمنان ضربه بزنند. اما بلاک شیلدها عملکرد قوی تری خواهند داشت و با مهار ضربات دشمنان انرژی داخل سپر به مرور زمان ذخیره می شود و زمانی که انرژی به حد خود رسید می توان آن را رها کرد و به دشمنان ضربه زد. بازیکنان بسته به نوع بازی و استراتژی خود می توانند سپر مورد نظر خود را انتخاب کنند.

همچنین سازندگان اشاره کردند که سختی بازی افزایش یافته و بازیکنان باید با چالش های سخت تری دست و پنجه نرم کنند. نویسنده این پست جیسون گویسائو از تجربه 7 دقیقه ای خود در این بازی می گوید که نبردهای کریتوس و آترئوس جدا از آدرنالین فوق العاده، هارمونی بسیار خوبی پیدا کرده و آترئوس به شخصیت قوی تری تبدیل شده و مهارت بیشتری پیدا کرده است. تیرانداز God of War Ragnarog در 9 نوامبر 2022 (18 آبان 1401) برای کنسول های پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد.

منبع: gamingbolt