منو سایت

ویدیوی گیم پلی بازی جدید Need for Speed ​​فاش شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ویدیوی گیم پلی بازی جدید Need for Speed ​​فاش شد

ویدیوی جدید از بازی در حال انجام است نیاز به سرعت یک نشت کشف شده است که لحظاتی از بازی را نشان می دهد. به نظر می رسد که یک خودرو در حال تلاش برای عبور از یک مانع دایره ای است. این ویدیو مطابق با گزارش های قبلی در مورد سبک طراحی Need for Speed ​​جدید و ترکیب گرافیک بازی با عناصر انیمه است. طبق آخرین اخبار بازی، تاریخ انتشار بازی مسابقه ای EA از آبان ماه سال جاری به پایان آذرماه منتقل شده است و احتمال رونمایی از آن در رویداد جدید EA Play وجود دارد.

در ژوئن سال جاری، EA از ساخت نسخه جدید Need for Speed ​​خبر داد و نسخه جدید آن در سه ماهه آخر سال 2022 منتشر خواهد شد. جف گراب، ویدیوی معروف گزارشگر و افشاگر بازی، ادعا می کند که تاریخ عرضه این محصول از نوامبر به دسامبر تغییر کرده است. او گفت: بازی را یک ماه به تاخیر انداختند و به دسامبر منتقل کردند. آنها می خواهند قبل از ارائه و نمایش آن، چند هفته دیگر روی آن کار کنند.”

گراب اضافه کرد: «به نظر می‌رسد زمانی که Criterion روی Battlefield کار می‌کردند، کمی از برنامه خارج شد.» طبق گزارش‌های اخیر، بازی جدید Need for Speed ​​در شهر خیالی شیکاگو جریان دارد و آن شهر Lake Shore نام دارد. شهر که برای یک شهر کمی عجیب است. سبک طراحی بازی نیز با سبک طراحی انیمه تلفیق خواهد شد و این ویدیوی کوتاه نشان می دهد که بازی از حالت واقعی خارج شده است و خبری از روندی که در نسخه های قبلی شاهد آن بودیم نیست.

بازی New Need for Speed

ویژگی های جدید Need for Speed

به نظر می رسد تریلر جدید گیم پلی Need for Speed ​​مربوط به ساخت های اولیه باشد. زیرا همه بافت ها اعمال نمی شوند. این ویدیوی کوتاه احتمالا مربوط به جلسه تست و بررسی است و فقط گیم پلی برای رفع باگ ها و تغییرات در این جلسات نمایش داده می شود. با این حال، ما یک بازی کاملاً متفاوت از آنچه تاکنون در این سری دیده‌ایم دریافت خواهیم کرد. در سال 2020، EA از ساخت یک Need for Speed ​​جدید خبر داد و ساخت بازی را به استودیو Criterion Games محول کرد. بازی های قبلی توسط Ghost Games ساخته شده بودند.

استودیوی بریتانیایی Criterion به خاطر ساخت سری Burnout، یکی از بهترین بازی‌های مسابقه‌ای تاریخ، شهرت دارد. این استودیو دو تا از بهترین بازی های سری Need for Speed ​​را ساخت و بازی Most Wanted مورد استقبال همه قرار گرفت. منتظر اعلامیه بعدی Need for Speed ​​در ماه های آینده باشید. در خبری دیگر، Need for Speed ​​جدید برای نسل هشتم عرضه نخواهد شد.

منبع: VGC