منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • ویدیویی از گیم پلی بازی جدید هیدئو کوجیما به نام Overdose فاش شد

ویدیویی از گیم پلی بازی جدید هیدئو کوجیما به نام Overdose فاش شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ویدیویی از گیم پلی بازی جدید هیدئو کوجیما به نام Overdose فاش شد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، به تازگی ویدیویی منتشر شده است که برخی از گیم پلی اعلام نشده و جدید هیدئو کوجیما را نشان می دهد. این اثر که تجربه ای ترسناک به نظر خواهد رسید به بازی Overdose معروف است.

آخرین اثر ساخته شده توسط هیدئو کوجیما، طراح بازی معروف و خالق سری متال گیر، Death Stranding است. از زمان انتشار در سال 2019، Kojima Productions روی چندین عنوان مختلف کار کرده است. یکی از این بازی ها بازی ای به نام Overdose است که تام هندرسون، افشاگر معروف آن را حدود ماه ها پیش منتشر کرده بود. ویدئویی از این کار اکنون در فضای مجازی منتشر شده است که ادعاهای تام هندرسون و گزارش رسانه Try Hard Guides را تایید می کند.

در ویدئویی که از گیم پلی جدید هیدئو کوجیما منتشر شده است، می توانید مارگارت کوالی، بازیگر سریال Once Upon a Time in Hollywood و The Maid را مشاهده کنید. اولین همکاری این بازیگر با هیدئو کوجیما به بازی Death Stranding برمی گردد و در نقش یک ماما بازی می کند. در طول ویدیوی گیم پلی سوم شخص Overdose، شخصیتی را می توان دید که با استفاده از چراغ قوه در راهروهای تاریک حرکت می کند.

شخصیت با بازی مارگارت کوالی پس از مدتی کاوش در محیط از دست موجودی عجیب فرار کرده و در جایی پنهان می شود. در پایان ویدیو، بازی جدید هیدئو کوجیما با جامپ اسکر به پایان می رسد. در ثانیه های پایانی، عبارت “GAMEOVER” روی صفحه ظاهر می شود و به دنبال آن “A Hideo Kojima Game” و “Overdose” قرار می گیرد.

بازی Overdose هیدئو کوجیما

بازیگر Death Stranding اوردوز کرده است

پس از اکران Death Stranding در نوامبر 2019، هیدئو کوجیما گفت که در حال تماشای فیلم های ترسناک برای آماده شدن برای پروژه بعدی خود است. در آوریل 2020، او اعلام کرد که قصد دارد یک بازی ترسناک “انقلابی” بسازد. مدتی پیش کار مشترک کوجیما پروداکشنز و مایکروسافت رسما تایید شد و هیدئو کوجیما از ساخت بازی مبتنی بر سرویس ابری ایکس باکس خبر داد.

او گفت: “یک بازی وجود دارد که من همیشه می خواستم انجام دهم. این اثر یک تجربه کاملاً جدید خواهد بود که هیچ کس قبلاً آن را ندیده یا انجام داده است. من ناامیدانه منتظر روزی بودم که بالاخره بتوانم آن را خلق کنم. با کمک فناوری ابری پیشرفته مایکروسافت و تغییر در صنعت بازی های ویدیویی، اکنون می توانم خودم را به چالش بکشم و این مفهوم را ایجاد کنم که قبلاً دیده نشده است.

در هفته های اخیر، هیدئو کوجیما تایید کرد که ال فانینگ و شیوری کوتسونا در یک بازی آینده از کوجیما پروداکشنز حضور خواهند داشت. او همچنین در مصاحبه ای با گاردین گفت که یکی از پروژه های آینده او “تقریبا شبیه به یک رسانه جدید” است. هیدئو کوجیما ادعا می کند که «اگر این بازی موفق شود، همه چیز را تغییر خواهد داد. نه تنها صنعت بازی های ویدیویی تحت تاثیر قرار خواهد گرفت، بلکه صنعت فیلم نیز متحول خواهد شد.”

نورمن ریدوس، بازیگر نقش سام پورتر (شخصیت اصلی Death Stranding)، در مصاحبه ای در ماه می تایید کرد که دنباله ای برای Death Stranding در دست ساخت است. نظر شما در مورد بازی جدید هیدئو کوجیما چیست؟ فکر می کنید او بتواند یک بازی ترسناک بسازد؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: Video Games Chronicle