منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • ویدئوی لو رفته از Modern Warfare II توانایی سرقت یک ماشین را نشان می دهد

ویدئوی لو رفته از Modern Warfare II توانایی سرقت یک ماشین را نشان می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ویدئوی لو رفته از Modern Warfare II توانایی سرقت یک ماشین را نشان می دهد

با نزدیک شدن به انتشار عنوان مورد انتظار Call of Duty: Modern Warfare 2، اطلاعات متفاوتی در مورد آن همیشه در دسترس است. در جدیدترین ویدئویی که توسط بازی Modern Warfare IIقطعات کوتاهی از گیم پلی بازی را نشان می دهد که صحنه های پرتنش بازیکن با دشمنان را به همراه سیستم سرقت ماشین و مکانیک های جدیدتر آن نشان می دهد.

ویدیوی گیم‌پلی Modern Warfare II با سوار شدن بازیکن پشت کامیونی شروع می‌شود که در یک بزرگراه حرکت می‌کند و وسیله نقلیه دشمن دیگری در کنار آن رانندگی می‌کند. در عین حال احتمال سرقت خودرو را در حین انجام ماموریت ها مشاهده می کنیم که طبق ویدئو با نزدیک شدن به خودرویی در حال حرکت، بازیکن می تواند به سمت آن بپرد و پس از درگیری و کشتن راننده، خودرو را در اختیار گرفته و ادامه دهد. در راهش. علاوه بر این، اضافه شدن دوربین سوم شخص در حین رانندگی از دیگر ویژگی های بازی است که می تواند تجربه جالب تری را برای طرفداران کالاف دیوتی ایجاد کند.سپس پخش کننده ویدئو در صحنه بازی اسلحه MP7 را در دست گرفته و به طور خلاصه شنا می کند. آب را نشان می دهد.

بازی Call of Duty Modern Warfare II

گیم پلی بازی Modern Warfare II

کمپین Call of Duty: Modern Warfare 2 دنباله ای بر جنگ مدرن 1 2019 است. داستان بازی حول محور Task Force 141 می چرخد ​​که در آن Captain Price در کنار شخصیت های محبوبی مانند Gaz، Ghost، Soap و دیگر شخصیت های جدیدتر قرار دارد. به نظر می رسد در این نسخه Task Force 141 به عنوان یک کارتل عمل می کند و بازیکنان صحنه های تعقیب و گریز زیادی مشابه بازی هایی مانند Uncharted را تجربه می کنند.

همچنین لازم به ذکر است که بخش کمپین Modern Warfare 1 با گیم پلی منحصر به فرد و داستانی خوب انتظارات طرفداران این سری را بالا برد. بازیکنان انتظار یک بازی اکشن هیجان انگیز را دارند که بتواند همان حس تفاوت و هیجان شدید بازی را مانند نسخه های قبلی Modern Warfare تکرار کند. اما در این نسخه Infinity War سعی کرد تا ویژگی ها و ویژگی های جدیدی را به گیم پلی بازی اضافه کند تا بار دیگر عنوانی خاطره انگیز در سری جنگ های مدرن را برای بازیکنان رقم بزند.

Call of Duty: Modern Warfare II در تاریخ ۶ آبان ۱۴۰۱ (۲۸ مهر) برای پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری X/S و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. علاوه بر این، اگر Modern Warfare 2 را به صورت دیجیتالی پیش خرید کنید، یک هفته زودتر به کمپین دسترسی خواهید داشت.

منبع: videogamechronicle