منو سایت

ونوم سومین شخصیت مرد عنکبوتی ۲ مارول خواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ونوم سومین شخصیت مرد عنکبوتی ۲ مارول خواهد بود

انتظارات برای بازی Marvel’s Spider-Man 2 همچنین در حال افزایش است زیرا سونی قول داده بازی را در سال آینده منتشر کند. طرفداران منتظر اخبار بیشتری از بازی و جزئیات آن هستند. ما قبلاً می دانیم که Marvel Spider-Man 2 توسط پیتر پارکر و مایلز مورالس میزبانی می شود. اما شایعاتی در مورد شخصیت سوم نیز وجود دارد و به نظر می رسد Venom شخصیت اصلی بازی باشد.

به گزارش پارسی گیم، از آنجایی که این بازی تا پایان سال آینده عرضه نمی شود، نمی توان در مورد پیشرفت استودیو Insomniac Games صحبت کرد. شایعات و گزارش ها حاکی از آن است که ونوم به عنوان سومین قهرمان در Marvel’s Spider-Man 2 ظاهر خواهد شد و مشخص نیست که چگونه بازی با حضور او تغییر خواهد کرد. شایعه دیگر مربوط به وجود این سه نشانه و کنترل آنهاست که در ادامه به آن می پردازیم.

یکی از اعضای Reddit با نام کاربری Command-Grab اطلاعات جدیدی را بر اساس ایمیل داخلی استودیو Insomniac Games منتشر کرد. خبرچین ادعا می کند که مایلز مورالس و پیتر پارکر می توانند در حین کاوش در شهر جابجا شده و جابجا شوند و می توانند بین آنها حرکت کنند. علاوه بر این، این دو شخصیت دارای مراحل از پیش تعیین شده خواهند بود. مخبر به شخصیت سومی اشاره کرد که نمی توانست آزادانه در شهر بازی پرسه بزند.

ونوم بازی Marvel's Spider-Man 2

ونوم در Marvel’s Spider-Man 2

به گفته افشاگر، شخصیت سوم مرد عنکبوتی 2 مارول که احتمالاً همزاد ونوم یا پیتر پارکر خواهد بود. به طرق مختلف حرکت می کند و همچنین دشمنان را با دود، نارنجک و پرتاب بمب می کشد. شخصیت سوم در مرد عنکبوتی 2 به نظر می رسد سبک نبرد کندتری نسبت به پیتر پارکر دارد و نمی تواند مانند او در نقشه حرکت کند. این گوینده به ونوم یا مرد عنکبوتی با لباس مشکی اشاره دارد.

گزارش دیگری که مدتی پیش منتشر شد به حضور یوری واتانابه، شخصیتی در مرد عنکبوتی مارول اشاره می کند. شخصیت سوم نیز می تواند یوری باشد. با یک بازی جهانی رایگان، Insaminac Games ممکن است به دنبال اضافه کردن دوقلوی پیتر پارکر باشد. اگر این افشاگری حقیقت داشته باشد و واقعاً قهرمان سومی وجود داشته باشد. سپس با یک بازی عظیم روبرو می شویم که می تواند مرزهای اثر اول را جابجا کند.

ونوم سومین شخصیت مرد عنکبوتی ۲ مارول خواهد بود

بازی Marvel’s Spider-Man 2 + 4K ارائه شد

نکته جالب در مورد این شایعه استفاده از دود در نبرد است. دود می تواند یک مکانیسم خاص در بازی باشد یا می تواند به سادگی حرکتی برای گمراه کردن بازیکنان باشد. استودیو Insomniac Games در حال حاضر آماده انتشار آخرین اخبار درباره Spider-Man 2 نیست و در حال تبلیغ Marvel’s Wolverine‌ است.

منبع: GameRant