منو سایت

وضعیت استودیو سازنده پرفکت دارک اسفناک است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
وضعیت استودیو سازنده پرفکت دارک اسفناک است

Initiative Studio که یک توسعه دهنده راه اندازی مجدد است بازی Perfect Dark برای مایکروسافت، با مشکلات بزرگی مواجه شده است و اکثر توسعه دهندگان ارشد آن در یک سال گذشته منزوی شده اند. این موضوع باعث شده تا توسعه بازی Perfect Dark با مشکل مواجه شود و در حال حاضر نمی توان در مورد تاریخ انتشار و پایان ساخت بازی اظهار نظر کرد.

به گزارش پارسی گیم و به نقل از VGC، در سال گذشته بیش از 34 توسعه دهنده استودیوی The Initiative را ترک کرده اند. این افراد شامل مدیر پرفکت دارک و مدیر بخش طراحی هستند. اکثر کسانی که از هم جدا شدند، افراد مهم استودیو بودند و اگرچه این اتفاق در دوازده ماه گذشته افتاده است. توسعه دهندگان به تازگی به رسانه ها رسیده اند.

با ترک اعضای مهم استودیو، استودیو Crystal Dynamics به عنوان دستیار برای ساخت Perfect Dark استخدام شد. در حال حاضر وضعیت تولید بازی Perfect Dark راضی کننده نیست و طبق گزارشات سال ها تا انتشار آن فاصله داریم. به گفته VGC، اکثر توسعه دهندگان به دلیل عدم استقلال فکری در روند توسعه بازی، آن را ترک کرده اند. این افراد فکر می کنند که استودیو به نظرات آنها توجه نمی کند و همچنین روند توسعه بسیار کند است.

تاریک کامل تاریک کامل

تاریخ انتشار Perfect Dark مشخص نیست

تعدادی از کارمندان سابق استودیو The Initiative نوشته اند که تمام تصمیمات در استودیو از بالا گرفته می شود و حق اظهار نظر ندارند. این سیستم تصمیم گیری در مورد طراحی بازی را بسیار دشوار می کند. کارکنان قدیمی استودیو از تصمیمات فوق آزرده خاطر هستند و معتقدند که نظرات آنها در مورد مسائل مختلف مربوط به برنامه ریزی پروژه، اولویت بندی و انتخاب تیم مورد توجه قرار نگرفته است.

دارل گالاگر، مدیر استودیوی بازی سازی Perfect Dark، گفت که تغییرات در بدن اعضای تیم برای استودیوی جدید، که کنترل یک سری محبوب را در دست گرفته است. او همچنین مشکلات جهانی ناشی از اپیدمی کرون در سال های اخیر را عامل تغییر استودیو و کاهش کارکنان دانست. برای همه کسانی که ابتکار را ترک کردند. امیدوارم موفق شوید.

وضعیت استودیو سازنده پرفکت دارک اسفناک است

تریلر فیلم The Perfect Dark در مراسم The Game Awards 2020 منتشر شد

مدیر استودیو اضافه کرد که نسبت به اعضای فعلی و وضعیت توسعه بازی Perfect Dark احساس خوبی دارد. هنوز مشخص نیست که آیا تاریخ انتشار Perfect Dark برای Xbox تغییر کرده است یا خیر. مدیر این استودیو گفت که هنوز کارهای زیادی باید انجام شود و مقدمات انتشار بازی وجود دارد و این یعنی سال ها با انتشار بازی فاصله داریم.

منبع: GameSpot