منو سایت

 • خانه
 • اخبار بازی
 • وصله نینتندو سوییچ در نهایت پوشه هایی را اضافه می کند تا بتوانید بازی های خود را سازماندهی کنید

وصله نینتندو سوییچ در نهایت پوشه هایی را اضافه می کند تا بتوانید بازی های خود را سازماندهی کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
وصله نینتندو سوییچ در نهایت پوشه هایی را اضافه می کند تا بتوانید بازی های خود را سازماندهی کنید

وصله نینتندو سوییچ در نهایت پوشه هایی را اضافه می کند تا بتوانید بازی های خود را سازماندهی کنید

وصله نرم افزاری جدید برای نینتندو سوییچ سرانجام امکان سازماندهی بازی ها را به صورت گروهی فراهم کرد و عنصری را فراهم کرد که دستگاه از زمان انتشار آن در سال 2017 به آن آسیب رسانده است: پوشه ها. به‌روزرسانی 14.0.0 به شما امکان گروه‌بندی بازی‌ها را می‌دهد، بنابراین می‌توانید بازی‌های نصب شده در فضای ذخیره‌سازی داخلی یا طولانی‌تر کنسول را راحت‌تر پیدا کنید. روزگاری که در کل کتابخانه بازی‌های خود مرور می‌کردید، برای یافتن آنچه به دنبالش بودید، گذشته است.

یادداشت‌های به‌روزرسانی نینتندو برای به‌روزرسانی 14.0.0 جزئیات این تغییر را نشان می‌دهد، و سازنده کنسول نیز دستورالعمل‌های سریعی درباره نحوه ایجاد گروه‌های نرم‌افزاری جدید ارائه کرده است. به طور خلاصه، اکنون می توانید تب All Software را به عنوان یک لیست واحد از بازی ها بر اساس شبکه یا گروه هایی که ایجاد می کنید سازماندهی کنید. همچنین می‌توانید گروه‌ها را نام‌گذاری کنید، که به راحتی می‌توانید نوع بازی مورد نظر خود را پیدا کنید. صفحه دستورالعمل نینتندو خاطرنشان می کند که می توانید تا 100 گروه را در کنسول ایجاد کنید که در هر کدام حداکثر 200 بازی وجود دارد – بنابراین باید به تمام نیازهای بازی شما رسیدگی کند.

اما خبر بد این است که پوشه های شما فقط در تب All Software ظاهر می شود و در تب Home ظاهر نمی شود. این به این معنی است که شما همچنان با این لیست افقی از بازی‌های اخیراً بازی شده سر و کار خواهید داشت و باید چند کلیک اضافی انجام دهید تا به کتابخانه بازی انتخابی خود برسید.

به روز رسانی 14.0.0 همچنین برخی از مشکلات دستگاه های صوتی بلوتوث مانند هدفون را برطرف می کند. اکنون می‌توانید صدا را روی دستگاه‌های بلوتوث یا سوئیچ مانند قبل تنظیم کنید، یا در صورت وجود انتخابگر صدا، روی خود دستگاه. این پچ همچنین به شما امکان می دهد حداکثر حجم دستگاه های بلوتوث را افزایش دهید، اگرچه نینتندو خاطرنشان می کند که هنگام اتصال این دستگاه ها صدا کاهش می یابد تا از دمیدن تصادفی پرده گوش جلوگیری شود.

اکنون تنها چیزی که سوییچ نیاز دارد، کمی موسیقی قاتل از فروشگاه الکترونیکی است و ایده خوبی است که بروید.

یادداشت های تنظیم کامل را در زیر ببینید.

به روز رسانی Nintendo Switch 14.0.0

قابلیت Groups به منوی تمامی نرم افزارها اضافه شده است.

 • اکنون می توانید گروه های نرم افزاری ایجاد کنید تا به شما در سازماندهی عناوین نرم افزار کمک کنند.
 • ایجاد گروه‌ها برای ژانرهای مختلف بازی، توسعه‌دهندگان یا هر چیزی که می‌خواهید سازماندهی کنید، می‌تواند پیدا کردن برنامه مورد نظرتان را آسان‌تر کند.
  • حداکثر 100 گروه با حداکثر 200 عنوان در هر گروه می تواند ایجاد شود.
 • دکمه رفتن به صفحه “همه نرم افزارها” تنها زمانی نمایش داده می شود که 13 یا بیشتر نماد عنوان نرم افزار در سیستم وجود داشته باشد.
 • برای اطلاعات بیشتر، نحوه ایجاد گروه های نرم افزاری را ببینید.

رفتار صدای بلوتوث تغییر کرده است.

 • اکنون می‌توانید صدای دستگاه‌های صوتی بلوتوث را با استفاده از کنسول نینتندو سوییچ یا دکمه‌های کنترل صدا در دستگاه صوتی بلوتوث تنظیم کنید.
  • برای انجام این تغییرات، دستگاه صوتی بلوتوث باید از نمایه های AVRCP پشتیبانی کند.
 • صدای نمایش داده شده روی کنسول، هنگام استفاده از دکمه های کنترل دستگاه، میزان صدای بلوتوث را منعکس می کند.
 • حداکثر صدای خروجی برای برخی از دستگاه های صوتی بلوتوث افزایش یافته است.