منو سایت

وبلاگ The Last of Us به بازی فانتزی Nuttydog اشاره کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
وبلاگ The Last of Us به بازی فانتزی Nuttydog اشاره کرده است

نسخه PC بازی The Last of Us در راه است و پروژه چند نفره Last of Us نیز در دست تولید است. اما طرفداران موفق به یافتن پروژه دیگری شدند. مطابق با استعلام The Last of Usاستودیو Naughty Dog یک بازی فانتزی خلق می کند. بازسازی بازی Last of Ace برای پلی استیشن 5 پر از جزئیات جدیدی است که در نسخه های قبلی وجود نداشت. یکی از نکات مخفی که مربوط به Uncharted هم هست، در مورد ساخت یک بازی فانتزی صحبت می کند.

اگر به آخرین روزهای سال 2011 برگردیم و مرحله افتتاحیه Uncharted 3 را به یاد بیاوریم، می بینیم که یک روزنامه در صحنه وجود دارد. این روزنامه که The Overseer نام دارد و نام آن به روزنامه گاردین اشاره دارد، بینشی از بازی Last of Ace در اختیار طرفداران دارد. آنجا بود که با انتشار یک قارچ خطرناک و کشنده آشنا شدیم. این خبر در نهایت تبدیل به بازی جدید Naughty Dog شد و پس از آن The Last of Us منتشر شد.

اگر کمی جلوتر برویم و به سال 2021 برسیم. خواهیم دید که طراحان ارشد استودیو Naughty Dog تصاویری از شخصیت های فانتزی با شمشیر و اژدهای مرده را در Art Station منتشر کردند. یکی از طراحان بازی درباره این تصویر نوشت: «می‌دانید من در مورد چه چیزی صحبت می‌کنم». نیل دراکمن در رویداد تابستان امسال کار روی یک پروژه کاملا جدید را اعلام کرد. پروژه ای که نتوانست هیچ اطلاعاتی در مورد آن به اشتراک بگذارد و مشخص بود که هنوز زمان زیادی تا اعلام آن باقی مانده است.

استعلام The Last of Us

بازی فانتزی سگ شیطان

عکس هایی از بازسازی The Last of Us منتشر شده است که وجود پروژه جدید Naughty Dog را تایید می کند. نه تنها یک بازی جدید در دست ساخت است، بلکه با یک بازی نقش آفرینی فانتزی نیز روبرو هستیم. اگر فردی هستید که به جزئیات توجه می کنید، می توانید هنر دیواری را پیدا کنید. این طرح‌های خارق‌العاده دارای شخصیت‌هایی با شمشیر و موجودات خارق‌العاده هستند که با تصاویر سال گذشته مطابقت دارند. این تصاویر در نسخه ریمستر PS4 وجود نداشت و اخیرا اضافه شده است. بسیاری بر این باورند که بازی جدید Nuttydog زاییده فانتزی و RPG است.

این تصاویر توسط وبسایت Naughty Dog Central که متخصص بازی The Last of Us و اینستاگرام است منتشر شده است. در حال حاضر نمی توان به این شایعه کاملاً اعتماد کرد و ممکن است صحت نداشته باشد. البته شواهد زیادی مبنی بر ساخت چنین پروژه ای وجود دارد. در همین حال، نسخه PC بازی The Last of Us Part 1 در حال توسعه است و به زودی منتشر خواهد شد. نطر شما چی هست؟ آیا پروژه فانتزی Nuttydog در دست ساخت است یا این سرنخ ها به جایی نمی رسند؟

منبع: PCGAMESN