منو سایت

واکنش آرتور مورگان بازیگر به مرگ Red Dead Online

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
واکنش آرتور مورگان بازیگر به مرگ Red Dead Online

راجر کلارک، بازیگر و صداپیشه آرتور مورگان در Red Dead Redemption 2 به خبر پایان پشتیبانی از Red Dead Online واکنش نشان داد و در بیانیه ای کوتاه به مراسم اختتامیه بازی که توسط طرفداران برگزار شد، پرداخت. Rockstar رسما اعلام کرد که اعضای تیم بازی را به تیم سازنده GTA 6 اضافه کرده و خبری از آپدیت محتوای جدید نیست. سرورهای بازی باقی می مانند. اما اولویت های Rockstar نسبت به سال گذشته تغییر کرده است.

اعلام خبر جدید توسط Rockstar باعث شد تا طرفداران مراسم تشییع جنازه Red Dead Online را ترتیب دهند و برای آخرین بار وارد بازی شده و با آن خداحافظی کنند. راجر کلارک، بازیگر و صداپیشه آرتور مورگان که امروز تولد 44 سالگی خود را جشن گرفت، در صفحه توییتر خود با طرفداران بازی تسلیت گفت و گفت که این جامعه گیمر هرگز نخواهد مرد. او به جمع بازیکنان پیوست و نوشت: «البته امروز مرا ناز بدانید. اما ما می دانیم که این گروه هرگز نمی میرند.”

طرفداران Red Dead Online از توییت راجر کلارک استقبال و تشکر کردند. یکی از کاربران نوشت که “احساس خوبی است که از آرتور حمایت می کنم” و دیگران نیز پیام های مشابهی را ارسال کردند. افراد پشت هشتگ Red Dead Funeral نیز واکنش راجر کلارک را تایید کردند و از او تشکر کردند. این هشتگ برای خداحافظی بازیکنان با Red Dead Online منتشر شد و افراد زیادی با انتشار تصاویری از جمع دوستان خود از این بازی خداحافظی کردند.

راجر کلارک رد مرده آنلاین

پایان پشتیبانی از Red Dead Online

این هشتگ در ابتدا در اعتراض به تصمیم Rockstar راه اندازی شد و تاریخ شروع آن نیز با تاریخ انتشار آخرین آپدیت Red Dead Online مصادف است. Rockstar اعلام کرده است که فقط رویدادهای کوتاه و رفع اشکال منتشر خواهد شد و دیگر محتوای کاملی وجود نخواهد داشت. مدت هاست که طرفداران این بازی اعتراض کرده اند و از نبود آپدیت کافی برای Red Dead Online ناراضی هستند. بیانیه Rockstar در واقع پاسخی به تلاش یک ساله این افراد بود که به جایی نرسید.

پایان دادن به پشتیبانی از Red Dead Online به این معنی نیست که بازی در دسترس نیست و شما می توانید آن را برای سال ها بازی کنید. البته هیچ فعالیت جدیدی برای انجام نخواهید داشت. در عین حال، بازی های MMO نیز پس از مدتی از دسترس خارج می شوند. اما برای بازی Rockstar خیلی زود این اتفاق افتاد. برخی احساس کردند که انتشار بازی جدا از Red Dead Redemption 2 انتظارات را افزایش داده است. در عین حال، برخی از افراد به آپدیت های مداوم GTA Online اشاره می کنند و اینکه Red Dead Online برای Rockstar مهم نیست. نطر شما چی هست؟

منبع: GameRant