وارن اسپکتور، خالق Deus Ex در حال ساخت یک بازی جدید است

وارن اسپکتور، خالق Deus Ex در حال ساخت یک بازی جدید است

Deus Ex – و مهمتر از آن، Epic Mickey – خالق وارن اسپکتور اعلام کرده است که در استودیوی خود OtherSide Entertainment بر روی یک “مالکیت معنوی کاملاً جدید” کار می کند.

اسپکتور در مورد پروژه جدید گفت: “من احساس بسیار خوبی دارم که با یک تیم با استعداد بر روی یک عنوان جدید و یک IP جدید کار می کنم.” طرفداران کارهای من از قبل می‌دانند که باید چه انتظاری داشته باشند: دنیایی همه‌جانبه و داستانی جذاب که بازیکنان مستقیماً از طریق انتخاب‌ها و سبک‌های بازی‌شان بر آن تأثیر می‌گذارند. ما هنوز در مراحل اولیه توسعه هستیم و مشتاقانه منتظر به اشتراک گذاشتن اطلاعات بیشتر به زودی هستیم!

در حالی که Spectre در مورد آنچه که بازی درباره آن خواهد بود سکوت می کند، برخی از هنرهای کلیدی در مورد آن فاش شده اند و مفهومی را نشان می دهند که به نظر می رسد Waterworld در حال ملاقات با ارباب حلقه ها است:

هنر کلیدی برای بازی بعدی اسپکتور.

جف گودسیل، تهیه کننده کهنه کار بازی، بر تولید بازی Spector و دیگر عناوین اعلام نشده در دست ساخت نظارت خواهد کرد و همچنین به توسعه Otherside کمک خواهد کرد. این استودیو در حال حاضر در حال کار بر روی System Shock 3 است، اگرچه توسعه این عنوان از زمانی که اولین بار در سال 2015 معرفی شد، سریع بوده است.

توسعه‌دهنده اصلی System Shock 3 Starbreeze با مشکلات مالی مواجه شد که منجر به تصاحب کامل Otherside شد و در سال 2020 اعلام شد که شرکت چینی بازی Tencent به همراه Spector که هنوز در یک بازی شرکت می‌کند، «فرانچایز System Shock را به جلو خواهد برد». ظرفیت نامعلوم

مجموعه تلویزیونی System Shock نیز در دست ساخت است و در حال حاضر توسط کارمند مورتال کمبت، گرگ روسو در حال نگارش است.