منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • هیدتاکا میازاکی، کارگردان Elden Ring در مورد سختی بازی اظهار نظر کرد

هیدتاکا میازاکی، کارگردان Elden Ring در مورد سختی بازی اظهار نظر کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
هیدتاکا میازاکی، کارگردان Elden Ring در مورد سختی بازی اظهار نظر کرد

هیدتاکا میازاکی، کارگردان Elden Ring در مورد سختی بازی اظهار نظر کرد

از Hidetaka Miyazaki از Software، مدیر بازی Elden Ring که اخیراً منتشر شده است، بحث در مورد سختی بازی را سنجید. میازاکی در گفتگو با نیویورکر گفت که از کسانی که تمایلی به بازی کردن بازی های From Software به دلیل سختی آنها نداشتند عذرخواهی کرد، اما گفت که From Software قصد ندارد چیزی را تغییر دهد زیرا احساس غلبه بر مشکلات “هویت” استودیو است. .

میازاکی گفت: «از هر کسی که فکر می‌کند در بازی‌های من چیزهای زیادی وجود دارد عذرخواهی می‌کنم. من فقط می‌خواهم تا جایی که ممکن است بازیکنان بیشتری شادی ناشی از غلبه بر مشکلات را تجربه کنند.»

در حال پخش: الدن رینگ – Vaatividya – راهنمای مبتدی

وی افزود: ما همیشه برای پیشرفت تلاش می کنیم، اما به ویژه در بازی های ما، سختی ها هستند که به تجربه معنا می دهند. بنابراین این چیزی نیست که ما در حال حاضر حاضریم آن را رها کنیم. این هویت ماست.»

در Elden Ring و بازی های دیگر از Software شما می میرید زیاد. میازاکی همچنین درباره این پدیده اظهار نظر کرد و گفت که تیم هدفمند تلاش کرده تا حلقه الدن را طوری طراحی کند که احساس مرگ و تولد دوباره چیز خوشایندی باشد، بر خلاف زندگی واقعی، زمانی که می میرید و چراغ ها برای همیشه خاموش می شوند.

“وقتی این بازی ها را انجام می دهم، فکر می کنم راهش همین است شناسه می‌خواهم بمیرم – به گونه‌ای که سرگرم‌کننده یا جالب باشد، یا داستانی را ایجاد کند که بتوانم آن را به اشتراک بگذارم، او گفت. مرگ و تولد دوباره، تلاش و غلبه – ما می‌خواهیم این چرخه لذت‌بخش باشد. مرگ یک چیز وحشتناک در زندگی است. ممکن است چیز دیگری در خطر باشد.”

مصاحبه کامل در نیویورکر خواندنی بسیار عالی است که نور الدن رینگ و خود میازاکی را روشن می کند – برو اینجا آن را بخوانید.

بررسی Elden Ring از GameSpot که در حال انجام است به بازی امتیاز نادر 10/10 داده است. منتقد Tamoor Hussain گفت: “Elden Ring تکه های آنچه قبلا بود را می گیرد و آنها را به چیزی تبدیل می کند که به عنوان یکی از بزرگان تمام دوران در تاریخ ثبت می شود: یک پیروزی در طراحی و خلاقیت و یک بازی جهان باز که خود را متمایز می کند. برای کارهایی که انجام نمی دهد، به همان اندازه که انجام می دهد.»

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.