منو سایت

هیدئو کوجیما در کار جدید خود بازیگر دیگری را معرفی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
هیدئو کوجیما در کار جدید خود بازیگر دیگری را معرفی کرد

طبق جدیدترین اخبار بازی، هیدئو کوجیما اعلام کرد که شیولی کوتسونا به جمع بازیگران اثر جدیدش پیوسته و در کنار ال فانینگ بازی خواهد کرد.

در هفته های اخیر، Hideo Kojima و Kojima Productions به طور مرموزی اطلاعات بازی جدید خود را با بازیکنان و علاقه مندان به اشتراک گذاشته اند. اولین تصویری که منتشر کردند عبارت بود “من کی هستم؟” و شبح یک فرد ناشناس بود. پس از مدتی رسما اعلام شد که این سیلوئت متعلق به ال فانینگ است و او یکی از بازیگران بازی جدید هیدئو کوجیما است. پس از ارسال پست های نامفهوم، تصویر جدیدی با عبارت “من کجا هستم؟” و شبح دیگری منتشر شد. حالا استودیو کوجیما پروداکشنز صاحب Silhouette و دیگر بازیگر محصول جدید خود را معرفی کرده است.

از طریق به روز رسانی در وب سایت رسمی استودیو، مشخص شد که سیلوئت جدید متعلق به Shiuli Kutsuna، بازیگر ژاپنی بازیگر نقش یوکیو در Deadpool 2 است. او پیوستن به ال فانینگ در بازی جدید Hideo Kojima تایید شد.

در کنار عکس شیولی کوتسونا، عکس دیگری با عبارت “چطور ممکن است؟” منتشر شده است. قابل مشاهده است نکته مهم این است که تصویر جدید شبح ندارد. با این حال، نماد جدیدی در پایین وجود دارد که شبیه موجودی ماهی مرکب با شاخک است. هر دو اسکرین شات از بازی جدید Kojima Productions را می توانید در زیر مشاهده کنید:

بازی جدید هیدئو کوجیما احتمالاً دنباله بازی Death Stranding است

آیکونی که در پایین آخرین تصویر منتشر شده از محصول جدید Kojima Productions قرار گرفته است، ممکن است مربوط به بازی Death Stranding باشد. شایعات متعددی منتشر شده است که ادعا می کنند این بازی معرفی نشده در واقع Death Stranding 2 است. مشخص نیست که آیا اثر جدید Kojima Productions به زودی رسماً رونمایی خواهد شد یا اینکه روند انتشار تصاویر مرموز ادامه خواهد داشت.

به تازگی سازنده سری متال گیر اعلام کرده است که اگر بازی جدیدش بتواند به هدف خود برسد و در آن موفق شود، محیط جدیدی ساخته خواهد شد. نظر شما در مورد محصول جدید هیدئو کوجیما چیست؟ آیا او یک کار کاملاً جدید خواهد ساخت یا دنباله ای برای Death Stranding منتشر خواهد کرد؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamingbolt