منو سایت

هی، ببین، Xur از Destiny 2 دیگر بی فایده نیست

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
هی، ببین، Xur از Destiny 2 دیگر بی فایده نیست

هی، ببین، Xur از Destiny 2 دیگر بی فایده نیست

خوشحال باشید، طرفداران یک معامله گر مرموز که اقلام مزاحم می فروشد: Xur در Destiny 2 دیگر استراق سمع نمی کند. پس از یک دوره طولانی باگ هایی که باعث شد زره هایی که او می فروخت آماری داشته باشد که آنها را برای بسیاری از بازیکنان بی فایده می کرد، Bungie مشکل را حل کرد و Xur دوباره ارزش بازدید را دارد. اسب پاراکاوزال بدون شک خوشحال خواهد شد، اگرچه مشکل جدیدی بوجود آمده است.

Xur هر آخر هفته از Destiny 2 بازدید می کند تا هر طیفی از آیتم ها را بفروشد، از جمله یک سلاح عجیب و غریب و یک قطعه زره عجیب و غریب برای هر کلاس. در حالی که سلاح های عجیب و غریب مشابه دیگر نمونه های مشابه هستند، زره های عجیب و غریب مانند هر قسمت دیگر زره شامل واژگونی های ایستا هستند. و یکی از اصلی‌ترین جاذبه‌های بازدیدهای Xur در اینجا نهفته است: این فقط راهی نیست که مجموعه عجیب و غریب خود را با همه چیزهایی که ممکن است در غیر این صورت جمع‌آوری نکرده‌اید پر کنید، بلکه حتی اگر همه چیز دارید، راهی برای به دست آوردن زره‌های عجیب و غریب است. که آمار بهتری است. از نسخه ای که قبلاً دارید، یا حداقل توزیع آماری را ارائه می دهد که برای سبک بازی شما مطلوب تر است.

در حال پخش: نقد و بررسی ویدیوی Destiny 2: The Witch Queen

اما به دلیل اشتباهی که Bungie اخیراً اعتراف کرد، این آمار برای هر آیتم هفته به هفته پس از انتشار The Witch Queen بسیار پایین بود. آنها به اندازه ای بد بودند که هیچ دلیلی برای خرید آنها نداشتید، مگر اینکه فقط یکی از چیزهای عجیب و غریب مجموعه خود را از دست داده باشید. گفته می‌شود که Patch که این هفته منتشر شد، وضعیت را حل می‌کند و ما می‌توانیم تأیید کنیم که دیگر محکوم به موارد عجیب و غریب بیش از ۴۸ آمار نیستید.

اکنون که Bungie مشکل را حل کرده است، ارزش بازدید مجدد را دارد. برای توضیحات کامل می توانید به راهنمای ما در مورد مقالات و مکان Xur نگاه کنید، اما در حال حاضر آن را در EDZ پیدا خواهید کرد. متأسفانه طیف عجیب و غریب آن در این هفته انحصاری نیست، اما آنها از سطوح “آشغال کامل” مشاهده شده در ماه گذشته به علاوه بالاتر می روند. و در سمت افسانه ای، Xur دارای یک زره پای تیتانیومی با انتقال استاتیک 65 (و 26 مقاومت) است که جامد است و چندین آیتم با 62 امتیاز عملکرد برای شکارچیان و جادوگران.

یک هشدار برای همه اینها وجود دارد: اگرچه Xur دیگر آشغال نمی فروشد، لیست های آماری Exotics که ارائه می دهد اشتباه به نظر می رسد. این در یادداشت‌های اصلاحی Bungie بیان شد، و ما خودمان تأیید کردیم که زره‌های عجیب و غریب او با آنچه موجودی او ارائه می‌کرد مطابقت ندارد. به عنوان مثال، Ursa Furiosa که او به تایتان ها می فروشد، در 63 امتیاز آماری فهرست شده است. یکی از ما که آن را خرید 67 گرفت، در حالی که دیگری 66 گرفت – و با توزیع بسیار متفاوت شاخص ها. تا کنون، تمام مواردی که ما آزمایش کرده‌ایم در صدر فهرست قرار گرفته‌اند، اما هنوز مطمئن نیستیم که آیا این موضوع در 100٪ موارد درست است یا خیر.

پس از خروج Xur با تنظیم مجدد هفتگی در روز سه‌شنبه، 12 آوریل، بنر آهنین بازخواهد گشت. فراموش نکنید که از لرد صلاح‌الدین در برج دیدن کنید، زیرا این آخرین فرصتی است که شما برای بازخرید تمام نشانه‌های بنر آهنی جمع‌آوری کرده‌اید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.