منو سایت

هنری کویل به عنوان گرالت بازنشسته می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
هنری کویل به عنوان گرالت بازنشسته می شود

قبل از نمایش فصل سوم سریال ویچر، نتفلیکس از ساخت فصل بعدی این سریال خبر داد. این در حالی است که فصل چهارم سریال The Witcher با یک تغییر اساسی همراه خواهد بود. بر همین اساس هنری کویل از نقش گرالت کنار رفت و لیام همسورث جایگزین او شد.

در میان سریال های فانتزی متعدد شبکه های مختلف، سریال ویچر یکی از آثاری است که علاقه مندان به این سبک می توانند از تماشای آن لذت ببرند. این محصول نتفلیکس که برگرفته از مجموعه کتاب‌هایی با همین نام نوشته آندری ساپکوفسکی است، ماجراهای جادوگری به نام گرالت (با بازی هنری کویل) را به همراه شخصیت‌های دیگری از جمله ینفر و سیری دنبال می‌کند. تاکنون دو فصل از سریال The Witcher پخش شده است و فصل سوم در اواسط سال آینده منتشر خواهد شد. نتفلیکس اکنون ساخت فصل چهارم سریال Witcher را با جدایی هنری کویل و جایگزینی او توسط لیام همسورث تایید کرده است.

هنری کویل، بازیگر نقش گرالت در سه فصل سریال The Witcher، در بیانیه ای گفت: «سفر من به عنوان گرالت ریویا پر از هیولاها و ماجراجویی بوده است. افسوس که باید مدال ها و شمشیرهایم را در فصل چهار بگذارم. به جای من، آقای لیام همسورث فوق العاده زره گرگ سفید را بر تن خواهد کرد. مانند بزرگ‌ترین شخصیت‌های ادبی تاریخ، با احترام به زمانی که در نقش گرالت گذرانده‌ام، مسئولیت بازی در این نقش را به لیام می‌سپارم و منتظر بازی او در قالب این شخصیت جذاب هستم. لیام، دوست عزیزم، شخصیت گرالت عمق فوق العاده ای دارد. سپس از غرق شدن در آن نقش و آموختن درس های جدید لذت ببرید.”

لیام همسورث در مورد ایفای نقش گرالت در فصل چهارم سریال The Witcher می گوید: «به عنوان یکی از طرفداران The Witcher، با این فرصت برای بازی در نقش گرالت احساس راحتی نمی کنم.» هنری کویل این نقش را فوق العاده بازی کرد و من مفتخرم که افسار را تحویل دادم و اجازه دادم شمشیرهای او را در فصل بعدی ماجراهای گرگ سفید بچرخانم. هنری، من سالهاست که از طرفداران شما هستم و از تصویر شما از گرالت الهام گرفته ام. من راه درازی در پیش دارم تا بتوانم استانداردهای شما را برآورده کنم، اما برای ورود به دنیای ویچر واقعا هیجان زده هستم.

فصل چهارم سریال The Witcher

اسپین آف Witcher اواخر امسال پخش خواهد شد

هفته گذشته، هنری کویل اعلام کرد که برای بازی در نقش سوپرمن به دنیای سینمایی دی سی بازخواهد گشت. بازی او در قالب این شخصیت مورد استقبال طرفداران قرار گرفت و محبوبیت زیادی پیدا کرد. آخرین بازی هنری کویل در نقش سوپرمن به سال 2017 و فیلم لیگ عدالت برمی گردد.

در همین رابطه، هنری کویل در اینستاگرام نوشت: «می‌خواستم قبل از انتشار این پست تا آخر هفته صبر کنم. چون می خواستم به شما فرصتی بدهم تا Black Adam را تماشا کنید. بعد از اینکه بسیاری از شما این فیلم را دیدید، من آن را رسمی می کنم. من به عنوان سوپرمن برگشتم آنچه در Black Adam دیدید تنها بخش کوچکی از آنچه در آینده خواهید دید است. من چیزهای زیادی برای تشکر دارم و به موقع به آنها خواهم رسید، اما بیشتر از همه می خواستم از شما تشکر کنم. از حمایت و شکیبایی شما سپاسگزاریم. قول می‌دهم که ثواب آن را درو خواهی کرد.»

هنری کاویل در سال 2018 برای بازی در نقش Geralt انتخاب شد. او یکی از طرفداران واقعی کتاب ها و بازی های The Witcher است و بازیکن سری World of Warcraft و Warhammer است. هنری کویل در مصاحبه‌ای با Polygon در سال ۲۰۱۹ گفت: «من واقعاً احساس می‌کنم با گرالت، شخصیت و ماهیت او ارتباط برقرار کرده‌ام، به خصوص از طریق کتاب‌ها. بعد از ساعت ها بازی کردن، توانستم عمیقاً با آنها ارتباط برقرار کنم. بنابراین، سریال نسخه ای از من را نشان می دهد که در واقع نسخه ای از گرالت است.”

فیلمبرداری فصل سوم سریال The Witcher اوایل امسال آغاز شد و قرار است تابستان آینده از شبکه نتفلیکس پخش شود. علاوه بر سری اصلی، یک انیمیشن کامل به نام The Witcher: Nightmare of the Wolf منتشر شد که بر روی نمایش ماجراهای استاد گرالت تمرکز داشت. همچنین یک سریال اسپین آف به نام The Witcher: Blood Origin در تاریخ 25 دسامبر منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد تایید شدن فصل چهارم سریال The Witcher چیست؟ آیا با تغییر نقش گرالت موافقید؟ فکر می کنید لیام همسورث بتواند این نقش را بازی کند؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: چند ضلعی