منو سایت

هنرهای رزمی با موتور Unreal 5

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
هنرهای رزمی با موتور Unreal 5

شرکت چینی Tencent Games رسما از کد بازی: To Jin Yong او یک اثر جهانی آزاد را بر اساس هنرهای رزمی چینی کشف کرد. این بازی مبارزه ای یک سفر هیجان انگیز به چین باستان خواهد بود و توسعه آن توسط Unreal Engine 5 تایید شده است. .

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، Code: To Jin Yong توسط استودیو Lighspeed ساخته شده است. این استودیو سازنده بازی های Pabji Mobile و Apex Legends Mobile بوده و طبق برنامه ریزی قبلی وارد عرصه ساخت بازی های درجه یک شده است. این اولین بازی کامپیوتری و کنسولی رده بالای این استودیو است که بر اساس رمان های تاریخی افسانه چینی جین یونگ ساخته شده است. Code To Jin Yong به دنبال ارائه هنرهای رزمی چینی در زمینه جدیدی است.

دو دقیقه از تریلر معرفی بازی در کنفرانس Tencent 2022 نمایش داده شد.این ویدئو نبردهای سریع و هیجان انگیز شمشیر بین این دو شخصیت را نشان می دهد و به نظر می رسد که بازی دوئل خاصی با شمشیرها و نبردهای تن به تن دارد. استودیو همچنین به نوعی از جادو برای بهبود سیستم مبارزه استفاده کرد. همانطور که در تریلر مشاهده می کنید؛ شخصیت اصلی از نیروی باد برای شکست دادن دشمن استفاده می کند و دشمن دستانش را به سمت او پرتاب می کند.

کد بازی: To Jin Yong Tencent

کد مشخصات بازی: To Jin Yong

استودیو Lightspeed از یک دوربین شخص ثالث قابل حمل با قابلیت حرکت در حین نبرد استفاده کرد و کمپین های Code: To Jin Yong کمی شبیه به بازی های مبارزه ای و حتی سری NieR هستند. روند نبرد بسیار سریع است به طوری که بازیکن می تواند هیجان زده شود. تنسنت قول داده است که به نویسنده افسانه ای چینی Code To Jin Yong احترام بگذارد و رمان های معروف او را که تلفیقی از داستان گویی هیجان انگیز و هنرهای رزمی چینی است به یک بازی محبوب تبدیل کند. Tencent همچنین ساخت فیلم ها، سریال ها و بازی های دیگر بر اساس رمان های جین یونگ را تایید کرده است.

کد: To Jin Yong اولین اثر مدرن در دنیای افسانه ای جین یونگ و البته اولین بازی در نظر گرفته شده برای مخاطبان انگلیسی زبان خواهد بود. شرکت های چینی در سال های اخیر شروع به تولید بازی برای مخاطبان غربی کرده اند و صنعت بازی در این کشور رشد چشمگیری داشته است. تاریخ انتشار بازی هنوز توسط تنسنت اعلام نشده است. اما تریلر نشان می دهد که توسعه بازی به پایان نرسیده است و همچنین پلتفرم های پایانی در بلاتکلیفی قرار دارند.

هنرهای رزمی با موتور Unreal 5

تریلر بازی Code: To Jin Yong توسط Tencent منتشر شد

استفاده از Unreal Engine 5‌ در ساخت بازی، گرافیک بازی را چشم نواز و زیبا کرده است و جزئیات چهره قهرمان داستان نیز عمق توجه استودیو به جلوه‌های بصری را نشان می‌دهد. به نظر می رسد این بازی فقط برای کنسول های نسل بعدی و رایانه های بازی در دسترس باشد. در چند سال اخیر تنسنت با خرید Riot Games و Turtle Rock گام های جدی برای ساخت یک بازی کامپیوتری برداشته است. نطر شما چی هست؟

منبع: IGN