منو سایت

همه چیز درباره فورتنایت، فصل 3

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
همه چیز درباره فورتنایت، فصل 3

هر آنچه که باید در مورد فصل 3 فورتنایت بدانید …

چیزی تا شروع فصل سوم فصل 3 بازی Fortnite باقی نمانده و البته طرفداران و دنبال کنندگان جدی این بازی قبل از انتشار رسمی فصل جدید علاقه مند هستند که دقیقاً یا حتی تا حدودی چه چیزی تغییر کند. داخل بازی اتفاق خواهد افتاد. طبق معمول PlayMag، چند روز مانده به شروع فصل جدید در Fortnite سعی داریم اطلاعات مهمی را با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم. یک سری اطلاعات از منابع معتبر خارجی، لیکورها و برخی از آنها مانند تاریخ شروع و IAZ را از وب سایت رسمی اپیک گیمز (Epic Games) برداشتیم و در مقاله قرار دادیم.

اخبار، مقالات و آموزش های Fortnite

لطفا تا انتها سایت پلی مگ را دنبال کنید تا جزئیات مهم فصل سوم فصل 3 فورتنایت را با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم.

انتظارات و احتمالات برای فصل سوم فصل سوم Fortnite

فصل 3 تاریخ شروع 3 فصل 3

طبق اعلام رسمی رسانه های بازی، فصل 3 از فصل سوم بازی Fortnite در تاریخ 4 ژوئن 2022 (14 ژوئن 1401) به وقت آمریکا به طور رسمی عرضه خواهد شد. اما زمان دقیق مشخص نیست و به همین دلیل باید ساعت ایران برای 23 تا 15 خرداد ملاک باشد و مشخص نیست دقیقا چه زمانی سرورها پس از آپدیت رسمی فعال می شوند که حجم آن هنوز مشخص نشده است. . همچنین سرورها چند ساعت قبل از انتشار آپدیت خاموش خواهند شد.

موضوع نبرد بعد از فصل 3، فصل 3

گفته می شود دو شخصیت محبوب تاریخ سینما، ایندیانا جونز و دارث ویدر، شخصیت های اصلی Battle Post-Season خواهند بود. این اولین بار نیست که لیکرز این حرف را می زند و می گویند اپیک گیمز برای مدت طولانی با دارک هورس کامیکس و والت دیزنی در حال مذاکره برای گرفتن مجوز برای این دو شخصیت برای بازی Fortnite بوده است. با این تفاسیر به نظر می رسد موضوع فصل 3 نبرد از فصل Fortnite 3 با محوریت ایندیانا جونز و دارث ویدر باشد.

نظر شما در مورد افزودن ایندیانا جونز و دارث ویدر به فورتنایت چیست؟
نظر شما در مورد افزودن ایندیانا جونز و دارث ویدر به فورتنایت چیست؟

تغییرات در نقشه برای فصل آینده

با توجه به اینکه دو شخصیت Indiana Jones و Darth Vader شخصیت های اصلی Battle خواهند بود (به گفته لایک های معروف توییتر)، انتظار می رود تغییرات در نقشه بازی بر اساس داستان این دو شخصیت باشد. یعنی یک قسمت مرموز و جنگلی وجود دارد و قسمت دیگر مربوط به جنگ ستارگان (جنگ ستارگان) است. البته همه اینها فرضیاتی است که لایک ها بر اساس فایل های بازی انجام داده اند و نمی توان چندان روی آن ها تکیه کرد و هر چقدر هم که در اینجا اطلاعات ارائه کنیم، با شروع فصل جدید همه چیز را مشخص می کند.

دنیای فصل 3 از Fortnite 3 با موضوع ایندیانا جونز و جنگ ستارگان خواهد بود.
دنیای فصل 3 از Fortnite 3 با موضوع ایندیانا جونز و جنگ ستارگان خواهد بود.

Battle After Fortnite را بخرید یا Vibax Fortnite را بخرید یا سرویس هدیه فورتنایت و سایر محصولات فورتنایت از فروشگاه پلی مگ روی متن رنگی کلیک کنید

فینال اخبار بازی ویدیوها و بازی های Play Meg Media را دنبال کنید!

از فصل 3 – فصل 3 بازی Fortnite چه انتظاری دارید؟
نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: بازی Mag

برای امتیاز دهی به این پست کلیک کنید

[کل: 1 میانگین: 5]