منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • همانطور که کریستوفر نولان قصد داشت Tenet را در PlayDate تماشا کنید

همانطور که کریستوفر نولان قصد داشت Tenet را در PlayDate تماشا کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
همانطور که کریستوفر نولان قصد داشت Tenet را در PlayDate تماشا کنید

همانطور که کریستوفر نولان قصد داشت Tenet را در PlayDate تماشا کنید

اگر تا به حال به این فکر کرده اید که فیلم Tenet کریستوفر نولان در کنسول دستی جدید PlayDate چگونه خواهد بود، تعجب نکنید. در توییتر، کاربر Jae موفق شد این فیلم زمان بر روی یک دستگاه بازی دستی و با یک پیچ و تاب اضافی پخش شود. یا میل لنگ به طور دقیق تر.

با استفاده از میل لنگ دستی جدید Playdate، جی می تواند فیلم را سریع به جلو یا عقب برگرداند. اگرچه PlayDate یک صفحه نمایش تک رنگ دارد، Tenet نیز به طرز عجیبی روی آن عالی به نظر می رسد و شبیه یک پروژه سینمایی هنری است. همانطور که کریستوفر نولان قصد داشت.

از زمانی که کریستوفر نولان تمایل خود را برای نمایش تنت در سینماهای IMAX در طول همه‌گیری COVID-19 ابراز کرد، طرفداران با این بیانیه سرگرم شدند و در عوض فیلم را از بزرگ‌ترین صفحه به کوچک‌ترین نمایشگر منتقل کردند. نمونه قابل توجه دیگری با نسخه YouTuber Wullf از Tenet Game Boy Advance مشاهده شد که رزولوشن فیلم را به 192×128 کاهش داد و در چندین نوار کاست توزیع شد که با برچسب های سفارشی او تکمیل شد.

اگر پنجره پیش‌سفارش اصلی را از دست دادید، باید تا سال 2022 منتظر بمانید تا بتوانید Playdate را دریافت کنید. استفن پتیت در بررسی نقد GameSpot در Playdate نوشت: به عنوان بخشی از سخت افزار بازی، Playdate مطمئناً اضافه وزن دارد. این یک طراحی مینیمالیستی دارد که هم آن چیزی را که من فکر می‌کنم Playdate را مجذوب می‌کند و هم تقویت می‌کند: عاشق بازی‌ها از همان ابتدا، غوطه‌ور شدن در تجربیاتی که هم کاملا جدید و هم نوستالژیک هستند.»