منو سایت

هسته پلتفرم Metaverse برای جشن اولین سالگردش به iOS می آید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
هسته پلتفرم Metaverse برای جشن اولین سالگردش به iOS می آید

Core – پلتفرم دنیای متا که به بازیکنان اجازه می دهد تا قبل از محبوب شدن کلمه “metaverse” دنیاها و بازی های خود را بسازند – به زودی اولین سالگرد خود را جشن می گیرد و توسعه دهنده Manticore Games با اعلام اولین حضور Core در عرصه کاملاً جدیدی جشن می گیرد: iOS.

کاربران IOS که برنامه Core را در تابستان امسال دانلود می‌کنند، به تجربه کامل کاربر Core دسترسی خواهند داشت، اگرچه در دسترس بودن برخی تجربیات به خود سازندگان بستگی دارد. Manticore اعلام کرده است که یک بسته ساخت متمرکز iOS – با ابزارهای طراحی و بهینه سازی – امروز در دسترس سازندگان قرار خواهد گرفت.

در حالی که تجربه کاربری کامل تابستان امسال به iOS ارائه می شود، سازندگان همچنان باید با کمک پلتفرم رایانه، دیدگاه های خود را زنده کنند. GameSpot در اوایل این هفته به یک تظاهرات خصوصی برای جشن گرفتن اولین سالگرد Core دعوت شد، جایی که مدیر عامل Manticore Games، فردریک دکامپ توضیح داد که بازیکنان فقط می‌توانند بازی‌ها را از طریق iOS انجام دهند، هیچ بسته‌ای برای ایجاد در برنامه در هنگام راه‌اندازی وجود نخواهد داشت.

دکامپ گفت: «عمل خلقت هنوز فقط روی رایانه است. “راستش را بخواهید، جابجایی ابزارها برای ایجاد دستگاه های تلفن همراه خوب خواهد بود، اگر فکر می کنید انتقال تجربه بازیکن هرکول است، بسته ایجاد کار بسیار بزرگ تری خواهد بود.” اما او در را برای آینده باز گذاشت. ، گفت: “در مقطعی، شاید، اما در حال حاضر، ما واقعا می خواهیم روی تجربه بازی های موبایل تمرکز کنیم. صادقانه بگویم، این بسیار منطقی است، زیرا ما هیچ درخواستی از جامعه تلفن همراه برای ایجاد دستگاه های تلفن همراه نداشته ایم. همه آنها با مشتریان PC و Mac خوب هستند.”

یکی از پورتال های مهمانی جدید Core، این یکی با موضوع تگزاس هولد ام.
یکی از پورتال های مهمانی جدید Core، این یکی با موضوع تگزاس هولد ام.

انتقال به iOS تنها افزودنی جدید به Core برای اولین سالگرد نیست، زیرا Manticore همچنین یک مکانیک جدید Party Portals را معرفی کرد که امروز راه اندازی می شود. پورتال های مهمانی به بازیکنان این امکان را می دهند که یک پورتال مضمون را درست در جایی که ایستاده اند باز کنند و از بازیکنان دعوت کنند تا در Texas Hold’Em، Game Show Trivia و دیگران به آنها بپیوندند.

Core یک برنامه کامپیوتری است که در آن بازیکنان می توانند به صورت رایگان ثبت نام کنند و بخشی از متاورس خود را ایجاد کنند. بیش از 50000 بازی و تجربه منحصر به فرد از ابتدا توسط سه میلیون بازیکن این پلتفرم ایجاد شده است، از جمله Oberhasli و Axial Tilt در Deadmau5، دنیایی که با همکاری جف کیلی ایجاد شده است و بازیکنان می توانند جوایز بازی 2021 را تماشا کنند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.