منو سایت

هر سال نقشه ها و شخصیت های جدیدی به Overwatch 2 اضافه می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
هر سال نقشه ها و شخصیت های جدیدی به Overwatch 2 اضافه می شود

طبق آخرین اخبار بازی، بلیزارد اعلام کرده است که پشتیبانی از بازی Overwatch 2 تا سال های آینده ادامه خواهد داشت. در نتیجه، این شرکت سالی دو بار سه تا چهار شخصیت و منتقد جدید را در اختیار کاربران Overwatch قرار خواهد داد.

Overwatch در سال های اخیر وضعیت بدی داشته است. از زمان انتشار آخرین قهرمان بازی در سال 2019، بلیزارد در مورد دنباله بازی Overwatch 2 سکوت کرده است. بدون شک دلیل این امر همه گیر شدن تاج و شکایت های متعدد کارکنان از وضعیت نابسامان است. در طول افول Overwatch، Apex Legends و Valorant توانستند جای خود را بگیرند.

بلیزارد قصد دارد با محصول جدید خود این وضعیت را تغییر دهد. در جریان رویداد Xbox و Bethesda، اعلام شد که بخش PvP بازی Overwatch 2 به صورت رایگان منتشر خواهد شد. این شرکت هم اکنون در حال انتشار برنامه های خود برای کار مذکور است که در قالب آن می توانید اطلاعات مختلفی را به دست آورید.

آرون کلر، کارگردان بازی Overwatch 2 می گوید که این تغییرات برای راضی نگه داشتن بازیکنان ایجاد شده است. با این حال، می توانید تأثیر سرویس زنده مدرن را در Overwatch 2 ببینید. آرون کلر گفت: “تلاش ما برای ارائه Overwatch 2 به عنوان یک افکت رایگان بر اساس بازی های دیگر نبود.” دلیل این امر تصمیم ما برای انتشار حداکثر محتوای فصلی برای بازیکنان است.

Overwatch 2 Overwatch 2 Hero

بازی Overwatch 2 تمامی شخصیت های اثر قبلی را دارد

با توجه به تغییرات اعمال شده، بازی Overwatch 2 دارای آپدیت های فصلی، Battlefield، چالش های مختلف و فروشگاهی در بازی خواهد بود. هر فصل Overwatch 2 9 هفته طول می کشد و هر فصل یک شخصیت جدید یا یک کارت جدید به همراه پوسته ها و تزئینات دیگر اضافه می کند. بلیزارد قصد دارد هر سال سه تا چهار شخصیت و کارت منتشر کند. این حجم از محتوا در مقایسه با Overwatch بسیار زیاد است، اما از نظر این اثر در سال 2018 کامل به نظر می رسد. بلیزارد از نقاط قوت کارهای قبلی برای ساخت Overwatch 2، ارتقاء سیستم‌های مختلف، و واضح‌تر از روند انتشار به‌روزرسانی‌ها استفاده کرد.

کارگردان بازی Overwatch 2 گفت که برای بازیکنان سخت است که جستجوی نقشه ها و شخصیت های جدید برای اضافه کردن به Overwatch را ببینند زیرا سازندگان روی ساخت دنباله تمرکز کرده اند. با جدا کردن بخش های PvP از PvE و انتشار زودهنگام آنها، توسعه دهندگان می توانند به روز رسانی های قابل توجهی را در فواصل زمانی منظم مجدداً منتشر کنند. آرون کلر گفت: «ما سال بسیار بسیار سریعی داشتیم که در آن باید سخت کار می‌کردیم تا این کشتی عظیم را به مسیر خود بازگردانیم. به این ترتیب، می‌توانیم به یکی از ارزش‌های کلیدی خود یعنی انتشار مداوم به‌روزرسانی‌ها دست پیدا کنیم.»

Overwatch 2 Overwatch 2 Hero

PwE Overwatch 2 بعداً منتشر خواهد شد

بلیزارد جزئیاتی در مورد پیشرفت شما در Battlefield یا موارد موجود در فروشگاه منتشر نکرده است. همه اینها به شکل دیگری ارائه خواهد شد. همچنین بلیزارد علاقه ای به انتشار اطلاعات مربوط به ماموریت های PvE و داستان های مبارزاتی ندارد و تنها به انتشار آن در سال آینده اشاره می کند. در حال حاضر تمام تمرکز توسعه دهندگان بر روی PvP است.

Junker Queen دومین شخصیت جدیدی است که پس از Sojourn به Overwatch 2 اضافه می شود. او یک قهرمان بسیار بی رحم و زنده یک تانک است. Junker Queen قادر است زخم هایی وارد کند که به مرور زمان به دشمنان آسیب می رساند. یک شخصیت پشتیبانی الهام گرفته از روباه در اکتبر به Overwatch 2 اضافه شد و یک شخصیت جدید Tank با شروع فصل دوم در دسامبر در دسترس خواهد بود. برای اثری که در حال حاضر دارای 34 شخصیت مختلف است، طبیعی است که بازیکنان پس از رسیدن به تعداد مشخصی نگران محدودیت ها و کمبود شخصیت های بیشتر باشند.

Overwatch 2 Overwatch 2 Hero

Junker Queen جدیدترین شخصیت بازی Overwatch 2 است

جف گودمن، طراح ارشد شخصیت گفت: «این چیزی است که ما همیشه در مورد آن صحبت می کنیم. واضح است که مشکلات مختلفی در فرآیند تولید وجود دارد. مشکلاتی مانند اینکه چقدر سریع می توانیم شخصیتی بسازیم که از آن راضی و دوستش داریم. در عین حال چندین سوال وجود دارد. به عنوان مثال، لیست شخصیت ها در 10 سال آینده چقدر باید گسترش یابد؟ بازی های زیادی وجود دارند که این امر را به روش های مختلف مدیریت می کنند و من معتقدم که هر کدام برای یک بازی خاص مناسب هستند. بنابراین، تا زمانی که بازیکنان بازی را انجام دهند و شخصیت های بیشتری بخواهند، قطعا تعداد آنها را افزایش خواهیم داد. اگر در شرایطی باشیم که 150 شخصیت مختلف وجود داشته باشد، اما باز هم بازیکنان از ما بخواهند که کاراکترهای بیشتری اضافه کنیم و ما احساس کنیم که می توانیم شخصیت های بیشتری خلق کنیم، بدون شک به راه خود ادامه خواهیم داد.

جف گودمن و آرون کلر گفتند که هدف آنها تازه نگه داشتن بازی با شخصیت‌های جدید است، اما در عین حال سعی می‌کنند از سردرگمی بازیکنانی که جذب Overwatch 2 می‌شوند به دلیل رایگان بودن آن جلوگیری کنند. تاکنون هیچ برنامه ای برای ممنوعیت استفاده از شخصیت ها انجام نشده است، ویژگی که بسیاری از بازیکنان در محل کار می خواهند. سازندگان Overwatch 2 همچنین اعلام کردند که هیچ یک از شخصیت ها هرگز در فصل های مختلف حذف نمی شوند. کارگردان بازی Overwatch 2 گفت: شخصاً نمی توانم این واقعیت را تحمل کنم که همه شخصیت های بازی در دسترس نیستند.

Overwatch 2 Overwatch 2 Hero

نبردهای Overwatch 2 5 به 5 انجام می شود

تغییر اصلی که مورد بحث داغ قرار گرفته است، فرمت نبرد جدید در Overwatch 2 است. این به شما 5 تا 5 نبرد می دهد و یک قهرمان تانک را از هر تیم حذف می کند. هدف افزایش تأثیر هر بازیکن در مبارزات و همچنین رسیدگی به شکایات بازیکنان است که کل نبرد را صرف شلیک دفاعیات قهرمان تانک می کنند یا مکرراً تلاش می کنند تا سلامت هیروها را پس از احیا کاهش دهند.

نسخه بتا Overwatch 2 اوایل سال جاری منتشر شد. در نتیجه مشخص شد که سرعت نبردهای با این اثر افزایش می یابد و نبردهای تن به تن بیشتر می شود. علاوه بر این، شخصیت Junker Queen اضافه شده و نقشه ای از ریودوژانیرو ارائه شده است که بازیکنان را تشویق به همکاری و کار در یک تیم می کند. دومین نسخه بتای بازی Overwatch 2 در تاریخ 28 ژوئن (7 تیر) منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد افزودن نقشه ها و شخصیت های جدید به Overwatch 2 در تمام طول سال چیست؟ به نظر شما پشتیبانی بلیزارد باعث موفقیت این کار می شود؟ آیا Overwatch 2 می تواند نقاط ضعف افکت قبلی را جبران کند؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: PC Gamer