منو سایت

هر آنچه که باید در مورد بازی ترسناک The Quarry بدانید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
هر آنچه که باید در مورد بازی ترسناک The Quarry بدانید

استودیوی Supermassive Games از بازی ترسناک بعدی خود با الهام از انواع فیلم های ترسناک از جمله جمعه سیزدهم رونمایی کرد. The Quarry دنباله ای برای Until Dawn است و داستان شخصیت های جدید را روایت می کند. پس از ساخت سه بازی کوچکتر از سری Dark Pictures Anthology، استودیو شروع به ساخت یک بازی درجه یک بزرگ کرد که کارگردان بازی معتقد است دنباله ای برای Until Dawn است و استودیو انتظارات زیادی برای موفقیت آن دارد. در زیر هر آنچه را که باید در مورد بازی بدانید را توضیح خواهیم داد. با بازی پارسی همراه باشید.

تاریخچه و فضای بازی The Quarry

مجموعه Dark Pictures داستان های مختلفی را بیان کرد و شخصیت های جدیدی را معرفی کرد. اما هیچکدام نتوانستند داستانی بی نظیر مانند Until Dawn ارائه دهند. The Quarry داستان ترسناک یک گروه 9 دختر و پسر جوان را روایت می کند که برای تفریح ​​به کمپ تابستانی Hackett’s Quarry سفر می کنند. وقتی به کمپ می رسند متوجه می شوند که هیچکس آنجا نمانده است و می تواند تفریح ​​کند. این شروع یک داستان ترسناک است که در نهایت به انتخاب شخصیت ها بستگی دارد.

حرفه ترسناک

گیم پلی جدید مشابه عناوین قبلی Supermassive است. بازیکنان وقایع را از منظرهای مختلف تجربه می کنند و کنترل شخصیت ها را در طول داستان به دست می گیرند. داستان با ارائه گزینه های مختلف در لحظات سخت بازیکنان را شگفت زده می کند و این انتخاب ها بر رشد شخصیت ها و روابط آنها تاثیر می گذارد. استودیو تصمیم گرفته است که لحظات اکشن بیشتری را که توسط رویدادهای سریع ارائه می شود، در نظر بگیرد و بازیکن باید در این لحظات سرعت واکنش بالایی داشته باشد. لازم به ذکر است که پیشرفت، پیروزی و شکست در بازی The Quarry به انتخاب و اعمال بازیکنان مربوط می شود و انتخاب شما می تواند منجر به مرگ تمامی شخصیت ها شود.

هر آنچه که باید در مورد بازی ترسناک The Quarry بدانید

تریلر بازی ترسناک The Quarry منتشر شد

برگرفته از فیلم های ترسناک

کارگردان بازی نوشته است که مدت زمان بازی The Quarry حدود ده ساعت خواهد بود و این زمان نیز به تعداد شخصیت های باقی مانده بستگی دارد. اگرچه شاهد یک بازی کوتاه هستیم. اما برای رسیدن به بهترین پایان ممکن باید چند بار از نو شروع کنید. اگر می خواهید همه شخصیت ها زنده بمانند. شما باید روی انتخاب های خود تمرکز کنید. این کارگردان اضافه کرد که این بازی از روی فیلم های ترسناک معروف اقتباس شده است:

من یک کارگردان متن باز عالی هستم و بسیاری از آنها در بازی جذب می شوند. من کارگردان سم ریمی را خیلی دوست دارم و برادرش را در بازی داریم. همچنین به Evil Dead و Friday the 13th اشاره شده است. بالاخره فیلم های ترسناک دهه هشتاد موجود است و دوره های مختلف را با هم مخلوط کرده ایم. اگرچه بازی در دوران مدرن گفته می شود. سبک طراحی او شبیه به دهه 1980 است.

حرفه ترسناک

وی افزود که بازی ترسناک The Quarry توجه اکثر فیلم های این ژانر را به خود جلب کرده است. این بازی همچنین شامل شخصیت های فیلم مقدماتی مانند لنس هنریکسن و گریس زابرسکی از سری Twin Peaks بود. آقای بایلز ادامه داد که این بازی شبیه بازی Until Dawn است و شکل پست مدرنی را اتخاذ کرده است که مورد انتقاد قرار گرفته است.

روند بازی ترسناک The Quarry

بازی جدید ترسناک Supermassive از نظر فنی نیز بسیار پیشرفته است. تمام اکشن های شخصیت ها توسط فناوری موشن کپچر و شرکت جلوه های ویژه دیجیتال دامنه ساخته شده است که روی فیلم های محبوبی از جمله انتقام جویان کار کرده است. مسئولیت تولید جلوه های ویژه بازی را بر عهده دارد. قسمت چندنفره بازی نیز به سبک سینمایی طراحی شده است و هدف از این کار سهولت استریم بازی بوده تا همه بتوانند از استریم های بازی لذت ببرند. در واقع تماشای بازی های ویدیویی مانند تماشای یک سریال طولانی است.

بازی شکار معدن

بخش آنلاین The Quarry از هفت بازیکن پشتیبانی می کند و فرصت های کاملی را برای قفس مرغ فراهم می کند. کافی است یک نفر بازی را بخرد تا بقیه بتوانند آنلاین بازی کنند. یک نسخه سینمایی نیز وجود دارد و زمانی که ویژگی های شخصیت ها را انتخاب کردید، می توانید به صورت فیلم به تماشای آن بنشینید و هر زمان که بخواهید کنترل شخصیت ها را به دست بگیرید.

این استودیو عناصر جدیدی را به بازی جدید ترسناک خود اضافه کرد تا گیم پلی روان تری را ببیند. برای مثال سیستم «اثر پروانه ای» تأثیر تصمیمات را افزایش می دهد و در نتیجه کوچکترین تصمیم نیز تاریخ را تغییر می دهد. این استودیو در تلاش است تا گام جدیدی بین بازی های داستانی بردارد و استانداردهای جدیدی را تعیین کند. انتظار می رود The Quarry در تاریخ 10 ژوئن (20 ژوئن) برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، سری ایکس باکس و رایانه های شخصی منتشر شود.

منبع: GameSpot