منو سایت

هر آنچه باید در مورد بازی چند نفره Modern Warfare II بدانید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
هر آنچه باید در مورد بازی چند نفره Modern Warfare II بدانید

عصر جدیدی برای بازی Callof Duty از 28 اکتبر آغاز می شود. استودیو Infinity Ward در رویداد Call of Duty بعدی از تمام ویژگی‌های بخش چند نفره Modern Warfare II آشکار شد این شامل حالت‌ها، نقشه‌ها، گیم‌پلی، وسایل نقلیه، تجهیزات جدید و تغییرات گرافیکی است که در این مقاله به همه آنها خواهیم پرداخت. اگر می خواهید تمام اطلاعات مورد نیاز خود را در مورد کیس Modern Warfare 2 به دست آورید، این مقاله را دنبال کنید.

استودیو Infinity Ward تایید کرده است که تنوع زیادی به گیم پلی داده است و طراحی و فناوری های به کار رفته در نهایت تجربه بازی را هر بار تازه تر می کند. سبک بازی هر گیمر بر روی بازی تأثیر می گذارد و بازیکنان می توانند هر طور که می خواهند بازی را انجام دهند. کمپین داستانی یک هفته زودتر برای افرادی که بازی را پیش خرید کرده اند فعال می شود و در نهایت حالت Spec Ops از همان ابتدا برای آن افراد فعال خواهد بود.

گیم پلی بازی Modern Warfare II

Infinity Ward سعی کرد مکانیزم شنا را به بازی اضافه کند. شبیه سازی سطح آب به بهترین شکل انجام می شود و برخی از نبردها در فضایی متفاوت رخ می دهد. موتور بازی جدید، فیزیک رودخانه ها و امواج اقیانوس را بسیار دقیق شبیه سازی کرد. آب می تواند شفاف، گل آلود و حتی حباب هایی روی سطح آن باشد. وسایل نقلیه را می توان به داخل آب هدایت کرد که امکان تاکتیک های جنگی بیشتری را فراهم می کند. این مکانیسم در حالت بتای عمومی Modern Warfare 2 نیز فعال خواهد بود.

هر آنچه باید در مورد بازی چند نفره Modern Warfare II بدانید

تریلر معرفی بخش چند نفره Modern Warfare II و Warzone 2

اگر به داخل آب بپرید و اسلحه بردارید، می بینید که گلوله ها به گونه ای دیگر حرکت می کنند و در نهایت قایق سواری نیز یک ویژگی جدید است و اگر می خواهید روی قایق با دشمنان مبارزه کنید، به یک استراتژی جدید نیاز دارید. حرکات شخصیت ها در بخش چند نفره Modern Warfare II دستخوش تغییرات زیادی شده است. شما می توانید فرود بیایید و این باعث می شود از دویدن به پوزه برسید. می توانید از تپانچه و کمربند کلت به طور همزمان استفاده کنید و تعامل بیشتری با محیط داشته باشید.

تمام خودروها و وسایل نقلیه در Modern Warfare 2 انفجاری هستند. همچنین اگر داخل ماشین جنگی هستید می توانید از پنجره به سمت دشمن شلیک کنید و همچنین از پشت بام به سمت دشمن شلیک کنید. لاستیک خودروها ممکن است منفجر شوند و حرکت خودرو نیز بسته به محیط تغییر می کند. شما می توانید کنترل تانک را به دست بگیرید و دشمن را تکه تکه کنید. هلیکوپترها و جت های جنگنده نیز بخشی از گیم پلی بازی هستند و با استفاده از آن ها می توانید تاکتیک های نظامی مختلفی را اجرا کنید.

تجهیزات جدید برای Modern Warfare 2

اکتیویژن تجهیزات و گجت های بیشتری را به Modern Warfare اضافه کرده است که تجربه بازی را تغییر می دهد. اولی یک دوربین تاکتیکی است که محیط را اسکن می کند و در صورت ورود دشمن به محیط، هشدار می دهد. می توانید دوربین را در مکان های مختلف قرار دهید و مکان دشمن را پیدا کنید. این تجهیزات در Battle Royale Warzone 2 نیز موجود است و با این گجت به راحتی می توان دشمن را پیدا کرد.

گیم پلی Callof Duty Modern Warfare 2

یک ابزار برقی به بخش چند نفره Modern Warfare II اضافه شده است. اگر این وسیله را به زمین بزنید، یک موج الکتریکی ساطع می شود که می تواند دشمن را قفل کند. این گجت می تواند ماشین ها را منحرف کند و همچنین سطح آب را به یک تله بزرگ تبدیل کند. یکی دیگر از ابزارهای جدید یک تمرین کشنده است. زمانی که این گجت را پرتاب می کنید، سوراخی در دیوار ایجاد می شود و سپس یک نارنجک وارد اتاق می شود و دشمنان را از بین می برد. در پایان حملات DDoS اضافه می شود که باعث از کار افتادن تجهیزات دشمن می شود و راه جالبی برای مبارزه با دشمنان قوی است.

سلاح های مدرن جنگ دوم

طبقه بندی سلاح ها در بازی چند نفره Modern Warfare II به کلی تغییر کرده است. سلاح ها در گروه هایی به نام پلتفرم طبقه بندی می شوند و شما می توانید بسته به سبک بازی خود یک پلتفرم را وارد میدان نبرد کنید. نحوه سرهم بندی با تفنگ این است که ابتدا اسلحه اصلی را روی یک پلت فرم قرار دهید، سپس موارد دیگر را روی آن امتحان کنید و تفنگ را اصلاح کنید. اولین پلتفرمی که در حالت بتا فعال می شود M4 است.

هنگامی که یک تفنگ به دست آوردید، می توانید آن را ارتقا دهید و تمام قسمت های آن را تغییر دهید. لازم به ذکر است که سلاح های Modern Warfare 2 با Warzone Mobile و Warzone 2 به اشتراک گذاشته شده است و اگر یکی از این بازی ها را امتحان کنید، سلاح مورد نظر در بازی دیگر نیز فعال می شود. سیستم مبارزه در هر سه بازی مشترک است و دلیل آن موتور بازی جدید است که باعث شده تمام عناوین جدید بر اساس یک پایه ساخته شوند.

حالت ها و نقشه های جدید

مهمترین قسمت معرفی چند نفره Call of Duty Modern Warfare II بدون شک معرفی مودها و نقشه هاست. حالت اول که Battle Maps نام دارد از 32v32 پیروی می کند. نقشه های این حالت بسیار بزرگ هستند، البته برخی از همان نقشه های Warzone 2 برای این حالت استفاده شده است. تمام ساختمان های این نقشه باز هستند و می توان وارد آن شد. همه ماشین ها قابل رانندگی هستند. هوش مصنوعی در این حالت نقش مهمی ایفا می کند و به بازی روح می بخشد. گیم پلی این حالت یک جنگ تمام عیار را نشان می دهد.

بازی Modern Warfare 2

نقشه های اصلی بازی 6v6 را دنبال می کنند. حالت های مختلفی برای این کارت ها در نظر گرفته شده است. به عنوان مثال، حالت نجات زندانی یکی از جدیدترین مدهای بازی Modern Warfare 2 است که بازیکنان را به دو گروه گروگان ها و نیروهای ویژه تقسیم می کند. سه نقشه جدید برای این حالت ها در نظر گرفته شده است. اولین موزه والدراس در اسپانیا قرار دارد و از معماری مدرن استفاده می کند. دومی مزرعه 18 نام دارد که یک مرکز آموزشی نظامی قدیمی است و در Mercado Las Almas، بازار کوچکی در مکزیک، روند نظامی در این نقشه بسیار سریع است.

بخش چند نفره Modern Warfare II با معرفی حالت Knockout ارائه می شود. در این صورت یا باید دشمن را از بین ببرید یا از بسته هایی که دارید محافظت کنید. هیچ بازسازی و احیا وجود ندارد، اگرچه هم تیمی ها می توانند بازیکنان دیگر را احیا کنند. این حالت بیشتر تاکتیکی است و دو تیم برای کیسه های پول در مرکز نقشه می جنگند. هر تیمی که بتواند بیشترین درآمد را داشته باشد برنده است. حالت دیگر Invasion نام دارد که از چند نفره استقبال می کند و یک جنگ تمام عیار با استفاده از جت های جنگنده و حملات ترور است. تیمی که بیشترین امتیاز را کسب کند برنده است.

حالت سوم شخص Modern Warfare II

حالت سوم شخص

برای اولین بار در تاریخ سری Call of Duty، حالت سوم شخص به صورت محدود در بخش چند نفره Modern Warfare II فعال می شود. این حالت سبک بازی خاص خود را دارد و مدهای خاصی برای آن طراحی شده است. در این حالت می توانید قطعات بیشتری را مشاهده کنید و مقیاس بندی کاملا اتوماتیک است. نقطه شلیک شما به طور خودکار در وسط صفحه است. شما می توانید از حالت سوم شخص تغییر حالت داده و به حالت اول شخص برگردید، با این فرض که حالت های خاص آن معرفی می شود.

بخش Special Ops پس از مدت ها بازگشته است و حتی Raid ها که نیاز به کار گروهی و استراتژی مناسب دارند نیز به محتوای جدید بازی تبدیل شده اند. شما می توانید همه این برگه ها و مطالب را در تاریخ 6 نوامبر دریافت کنید. این بازی برای دومین سال پشتیبانی خواهد شد.

منبع: CallofDuty