منو سایت

هر آنچه باید از فصل پنجم Call of Duty Mobile بدانید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
هر آنچه باید از فصل پنجم Call of Duty Mobile بدانید

فصل پنجم کال آف دیوتی موبایل معروف به فصل گرمسیری؛ 1 ژوئن (10 ژوئن) راه اندازی می شود و محتوای جدید اضافه می کند. حال و هوای مناطق استوایی در فصل جدید در اوج است و شاهد اضافه شدن سلاح های جدید و رژیمی جدید هستیم که میدان جنگ را به یک مسابقه سرگرم کننده تبدیل می کند. این مقاله شامل همه چیزهایی است که شما نیاز دارید فصل 5 بازی Call of Duty Mobile توضیح می دهیم می دانیم. با بازی پارسی همراه باشید.

حالت و نقشه جدید Call of Duty Mobile

Apocalypse نام یک کارت بازی جدید است که اندازه متوسطی دارد و مخصوص نبردهای سریع و خشن است. مرکز کارت پر از فعالیت های مختلف است و فضای داخلی پیچیده، گیم پلی را تاکتیکی کرده و بازیکنان باید از هوش خود برای بردن کارت استفاده کنند. در گوشه و کنار نقشه یک دهکده و یک معبد وجود دارد که هر دو مناطق خطرناکی هستند و نبرد در آنها کار آسانی نیست.

فصل پنجم Call of Duty Mobile

علاوه بر نقشه، حالت جدیدی به نام Guns Blazing Encore به Call of Duty Mobile اضافه شده است. این حالت چند نفره بازیکنان را به یک ابر سرباز پیشرفته تبدیل می کند و امکان استفاده از بوت و سلاح های مختلف وجود دارد. البته تاثیر نقطه ای و قابلیت های اپراتورها در این مورد منتفی است. هدف از این حالت چند نفره بسیار ساده است. بازیکنان باید تمام اپراتورهای حریف را حذف کنند و اولین تیمی باشند که 30 امتیاز کسب می کند.

فصل 5 بازی Call of Duty Mobile

حذف عملگرهای معمولی تنها یک امتیاز به بازیکن می دهد. اما حذف قطعات خاص سه مزیت دارد. ابرقهرمان شدن نیز از سه طریق امکان پذیر است. در حالت اول باید 100 امتیاز برای کشتن اپراتورها کسب کنید. در حالت دوم قبل از مرگ 100 امتیاز جمع آوری کنید و روش سوم کسب 300 امتیاز با کشتن سربازان ویژه است. وقتی سطح Fury به 500 رسید. سپس می توانید 200 گلوله به سمت دشمن شلیک کنید یا امید به زندگی خود را افزایش دهید.

رویداد موبایل جدید Call of Duty

در ابتدا باید بگوییم که ربات های بتل رویال با ظاهری جدید ظاهر شده اند و مراقب آن ها باشید. اکتیویژن یک رویداد ویژه به نام Flood Team Bravo برای فصل پنجم Call of Duty Mobile دارد. نقشه بازی در اثر سیل عظیم تقریباً از بین رفته است و Soap و Team Bravo باید با پمپ های مخصوص به تخلیه آب کمک کنند. این رویداد وظایف مختلفی را برای شما تعریف می کند که امتیاز ویژه ای برای شما خواهد داشت. اگر تمام چالش ها را کامل کنید؛ شما یک اپراتور صابون می گیرید.

آپدیت موبایل Call of Duty

فصل 5 Call of Duty Mobile چالش های جدیدی را اضافه می کند. با تکمیل چالش ها در نهایت 30000 امتیاز برای شما به ارمغان می آورد و می توانید پوسته های مختلفی را دریافت کنید. از دیگر تغییرات بازی باید به آپدیت رابط کاربری اشاره کرد. لابی چند نفره Call of Duty Mobile با ظاهری بهتر به روز شده و قسمت Clan Wars نیز بهتر از قبل طراحی شده است.

قسمت فروشگاه نیز بازطراحی شده و رابط کاربری آن با بسته ها و باکس های جدید ویرایش شده است. یک تصویر پس زمینه متحرک نیز برای اپراتورهای افسانه ای معرفی شده است که در نهایت ظاهر Call of Duty Mobile را بهبود می بخشد. شما می توانید به روز رسانی 1 ژوئن را دانلود کنید.

نبرد ندای وظیفه موبایل

نبرد بعد از فصل پنجم

فصل پنجم بازی Call of Duty Mobile با پست نبرد جدید ارائه شده است. این نبرد برای اولین بار شامل آیتم هایی برای زنان می شود و شامل انواع اپراتورها، سلاح های جدید و وسایل تزئینی می شود. برخی از جوایز نبرد نیز به صورت رایگان در دسترس خواهند بود، از جمله Echo Granade و تفنگ جدید Oden. افرادی که نسخه پریمیوم را خریداری می کنند. آنها محتوای بیشتری دریافت می کنند. همانطور که در ابتدا اشاره کردیم، فصل جدید از دهم خرداد شروع می شود و از سیزدهم خرداد نیز می توانید به Battlepost دسترسی داشته باشید.

منبع: CallofDuty