منو سایت

هاگوارتز Legacy دارای مراحل انحصاری پلی استیشن است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
هاگوارتز Legacy دارای مراحل انحصاری پلی استیشن است

خبر خوب برای دارندگان پلی استیشن، محتوای انحصاری از بازی میراث هاگوارتز با ماموریت های ویژه همراه خواهد بود. پس از مدت ها سکوت در اخبار، بالاخره در Gamescom 2022 شاهد دموی عنوان محبوب Hogwarts Legacy بودیم که با انتشار تریلر جدید، این عنوان دوباره محبوب شد و قسمت های بیشتری از داستان و گیم پلی آن فاش شد. این بازی اکشن نقش آفرینی هم اکنون توسط استودیوی Avalanche Software و با همکاری WB Games در حال ساخت است. علاوه بر این خبر، اطلاعاتی از پیش خرید نسخه های مختلف بازی نیز به گوش می رسد که جزئیات جالبی را در مورد محتوای اضافی و انحصاری برای دارندگان پلی استیشن نشان می دهد.

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، صفحه رسمی عنوان Hogwarts Legacy در فروشگاه پلی استیشن از وجود ماموریت های مختلف به صورت انحصاری برای این پلتفرم خبر می دهد. این اطلاعات در مورد این ماموریت تنها در اختیار کاربران پلی استیشن قرار گرفته است و اساس و ماهیت این اطلاعات هنوز مشخص نیست و WB Games در مورد آن سکوت کرده است. با این حال، چندلر وود، مدیر بازاریابی Avalanche Software در توییتی اعلام کرد که خریداران نسخه های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 به محتوای اضافی این عنوان دسترسی خواهند داشت و این موضوع ربطی به پیش خرید بازی ندارد.

بازی هاگوارتز Legacy پلی استیشن

محتوای انحصاری بازی هاگوارتز Legacy

میراث هاگوارتز برای اولین بار در یکی از بزرگترین نمایش های سونی به نام State of Play ظاهر شد و توانست توجه بسیاری را به خود جلب کند، اما پس از آن تا گیمزکام 2022 در سکوت خبری بسیار گسترده قرار گرفت. در این اثر، بازیکنان علم جادوگری و مدرسه جادویی خود را یاد می گیرند. تکنیک. طبق اطلاعات دریافتی، این عنوان در تاریخ 10 فوریه 2023 (21 فوریه 1401) برای پلتفرم های پلی استیشن، ایکس باکس و رایانه های شخصی و پس از مدتی و در تاریخ نامعلومی برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. شما در مورد آن چه فکر میکنید؟ دلیل داشتن محتوای انحصاری پلی استیشن بازی میراث هاگوارتز چیست؟ در خبر دیگر، طرفداران از کیفیت انیمیشن هاگوارتز Legacy ناراضی هستند و تاخیر بازی را توجیه می‌کنند.

هاگوارتز Legacy دارای مراحل انحصاری پلی استیشن است

تریلر جدید گیم پلی هاگوارتز Legacy [گیمزکام 2022]

منبع: Gamesradar