منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • نینتندو Dragalia Lost، اولین آدرس IP جدید خود در دستگاه های تلفن همراه را حذف نمی کند

نینتندو Dragalia Lost، اولین آدرس IP جدید خود در دستگاه های تلفن همراه را حذف نمی کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نینتندو Dragalia Lost، اولین آدرس IP جدید خود در دستگاه های تلفن همراه را حذف نمی کند

نینتندو اعلام کرده است که Dragalia Lost، یک بازی نقش آفرینی موبایل برای gacha را که توسط CyGames ساخته شده است، مدت کوتاهی پس از پایان داستان در اواخر سال جاری میلادی، می بندد.

بیانیه‌ای از وب‌سایت رسمی Dragalia Lost این تصمیم را فاش کرد و گفت که داستان بازی با اضافه شدن فصل ۲۶، قسمت دوم در ماه جولای به پایان می‌رسد و نینتندو «در تاریخ بعدی» بازی را متوقف خواهد کرد. برنامه های رسمی برای زمانی که بازی دیگر در دسترس نخواهد بود در هفته های آینده اعلام خواهد شد.

بازی نقش آفرینی موبایل Dragalia Lost به زودی در زمان گم خواهد شد، زیرا نینتندو فسخ آن را اعلام کرد.
بازی نقش آفرینی موبایل Dragalia Lost به زودی در زمان گم خواهد شد، زیرا نینتندو فسخ آن را اعلام کرد.

این اطلاعیه همچنین تایید کرد که پس از اضافه شدن یک مجموعه شخصیت جدید در 31 مارس، بازی محتوای اضافی خارج از کمپین اصلی و “جستجوهای داستانی خاص” دریافت نخواهد کرد، و خاطرنشان کرد که احضارها و رویدادهای خاصی تا زمان توقف بازی باقی خواهند ماند.

در بیانیه آمده است: «تیم درگالیا لاست مایل است از هر یک از بازیکنان ما، چه در گذشته و چه در حال حاضر، به خاطر محبت و حمایت شما از درگالیا لاست از زمان راه اندازی آن تشکر کند. ما صمیمانه امیدواریم که از همان لحظه ای که بازی را شروع کرده اید از تجربه خود با این بازی لذت برده باشید، و ما تلاش خواهیم کرد تا زمانی که زمان اجازه می دهد این کار را ادامه دهید.”

Dragalia Lost اولین IP اصلی ساخته شده برای دستگاه های تلفن همراه توسط نینتندو بود که برای اولین بار در دستگاه های iOS و Android در سال 2018 عرضه شد. پس از آن Miitomo، Super Mario Run، Fire Emblem Heroes و Animal Crossing: Pocket Camp در مجموعه موبایل نینتندو قرار دارند. و این دومین موردی است که پس از بسته شدن Miitomo در سال 2018 متوقف می شود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.