منو سایت

نکات Rogue Legacy 2 برای مبتدیان

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نکات Rogue Legacy 2 برای مبتدیان

Rogue Legacy 2 پس از مدت ها اقامت در Steam Early Access وارد شد. مانند بازی اول، ماجراجویی حول خانواده‌ای از شخصیت‌ها می‌چرخد که همگی یک هدف را دنبال می‌کنند، با ویژگی‌های تصادفی‌ای که می‌تواند دویدن شما را آسان‌تر، سخت‌تر یا حتی خنده‌دارتر کند. برای از بین بردن شر نهایی یک خانواده کامل و ده ها نسل طول می کشد، بنابراین در اینجا چند نکته برای کمک به شما برای شروع بازی Rogue Legacy 2 وجود دارد.

با نیروهای جدید آشنا شوید

هنگامی که یک دویدن جدید را شروع می کنید، سلاح استاندارد جدید خود را به همراه دو توانایی دیگر خواهید داشت. آنها معمولاً از الگوی تعیین شده توسط کلاس شما پیروی می کنند، اما می توانند تصادفی شوند. آخرین چیزی که نیاز دارید این است که یک دکمه را فشار دهید، منتظر قدرت عمل خاصی باشید و سپس از جلوه های کاملا متفاوت شگفت زده خواهید شد. بنابراین قبل از اینکه به طور جدی شروع به کاوش در قلعه کنید، چند دقیقه وقت بگذارید تا با توانایی های خود آشنا شوید، حتی احتمالاً آنها را فعال کنید تا برد و سرعت را احساس کنید.

در حال پخش: Rogue Legacy 2 v.1.0 – پیام راه اندازی

روی باز کردن درخت مهارت پول‌سازی سرمایه‌گذاری کنید

پول دنیا را در Rogue Legacy 2 می چرخاند، و هر چه بتوانید پول بیشتری کسب کنید و بین سری ها نگه دارید، سریعتر می توانید همه چیز را ارتقا دهید. به همین دلیل، اولویت دادن به کسب درآمد مهم است. بدیهی است که باید روی باز کردن قفل های دیگری مانند کلاس های جدید، ارتقاء غیرفعال و تجهیزات سرمایه گذاری کنید. اما اگر فرصتی برای بهبود جریان نقدی خود دارید، ابتدا از آن استفاده کنید.

اما همچنین، کلاس های کاری را باز کنید

کلاس های کاری در Rogue Legacy 2 بسیار پایدارتر هستند و شما می خواهید در اسرع وقت قفل آن ها را باز کنید تا تنوع خوبی به بازی خود اضافه کنید. برخی از آن‌ها تنها پس از رسیدن به سطح معینی از ارتقاء، و در ابتدا استفاده از موارد دیگر برای بازگشایی در دسترس خواهند بود، اما هنگامی که گزینه خرید کلاس را باز کنید، احتمالاً می‌خواهید آن را انتخاب کنید. در این مرحله شما این فرصت را خواهید داشت که به کلاس جدید خود بروید، که ویژگی های آخرین کلاسی را که انتخاب کرده اید حفظ می کند.

جایزه طلا به معنای خطر است

در بیشتر مراحل ابتدایی Rogue Legacy 2، دقیقاً نمی‌دانید که ویژگی‌های منفعل خانواده‌تان واقعاً چه می‌کنند. به آنها اسامی خنده دار می دهند و پشت علامت سوال پنهان می شوند. شما باید یک بار آنها را امتحان کنید و سپس برای همه نسل های آینده لیست می شوند. اگر کور می شوید و نمی دانید توانایی های خود چیست، به خاطر داشته باشید که برای ویژگی هایی که به نوعی مانع شما می شوند، جایزه طلایی داده می شود. بنابراین، اگر جایزه طلایی را به یکی از وارثان خود ببینید، هر ویژگی که داشته باشد، دویدن را خطرناک‌تر می‌کند.

ابتدا به دنبال آثار ارثی باشید

Rogue Legacy 2 سرکش است، اما با استفاده از Heirlooms مقداری از Metroidvania نیز در ترکیب وجود دارد. این آیتم های ویژه در پشت تست های ویژه قفل شده اند و پس از برنده شدن در آنها، قدرت آن ها برای تمام نسل های آینده اعمال می شود. به عنوان مثال، اولین چیزی که بیشتر بازیکنان پیدا می کنند، داش هوایی است که هم برنامه های پلتفرمینگ و هم برای نبرد دارد. دیگری، Echo’s Flight، برای مطالعه منطقه Axis Mundi مورد نیاز است و می‌توان آن را در نزدیکی ابتدای این منطقه در آزمایشی پیدا کرد. نمونه های ارثی همیشه ارائه نمی شوند، اما زمانی که ارائه می شوند، این کار را انجام دهید. HP و MP شما به طور کامل شارژ می شوند، بنابراین همیشه شانس مناسبی برای تکمیل آن خواهید داشت.

در Rogue Legacy 2، مردن بخشی از پیروزی است، پس آن را در آغوش بگیرید.
در Rogue Legacy 2، مردن بخشی از پیروزی است، پس آن را در آغوش بگیرید.

قلعه از یک مدل چیدمان کلی پیروی می کند

در حالی که قلعه به طور اسرارآمیز به صورت تصادفی بین هر اجرا مرتب شده است، شما به سرعت متوجه خواهید شد که جنبه های خاصی تکرار می شوند – به ویژه آرایش کلی مناطق نسبت به یکدیگر. برای مثال، Axis Mundi فوق‌الذکر، همیشه در سمت شرق دور منطقه شروع قرار دارد، که به شما نیاز دارد که اساساً به عنوان یک پلتفرمر سنتی به جلو بروید تا آن را پیدا کنید. یک منطقه به خصوص دشوار برای ماجراجویی های جسورانه و غیره در نظر گرفته شده است. هنگامی که متوجه شدید که همه مناطق نسبت به یکدیگر کجا هستند، می توانید کمی راحت تر در قلعه حرکت کنید و از مکان هایی که برای آن آماده نیستید اجتناب کنید.

در صورت لزوم از نبرد دور شوید

گاهی اوقات یک درب قرمز گردان یا سوئیچ تست رزمی ظاهر می شود. مطمئناً می‌خواهید با این پاداش‌ها به خودتان کمک کنید، اما اگر سلامتی شما ضعیف باشد، چه؟ فقط برو و بعدا برگرد! قلعه پر از تله‌پورت‌ها است، بنابراین همیشه می‌توانید پس از یافتن برخی اقلام شفابخش برگردید. احساس نکنید که باید با سر خود را به سناریوی نبردی بیندازید که نمی‌توانید از پس آن برآیید فقط به این دلیل که اتفاقاً در آن زمان آنجا هستید.

در صورت لزوم از قوانین خانه استفاده کنید

Rogue Legacy 2 یک چالش است، اما شما این فرصت را دارید که با قوانین خانه سختی را مطابق میل خود تنظیم کنید. با استفاده از این اسلایدرها می توانید میزان آسیبی که دشمنان دریافت می کنند را افزایش دهید، میزان دریافتی خود را کاهش دهید و موارد دیگر. هیچ کدام از اینها برای تبدیل بازی به یک راهپیمایی کافی نیست، اما اگر بیش از حد ناامید هستید، می‌توانید از بار آن بکاهید.

بپذیرید که به تدریج پیشرفت خواهید کرد

مانند بازی اول، Rogue Legacy 2 یک بازی برای پیشرفت کند و پیوسته در طول نسل ها است. شما آن را در اولین (یا احتمالاً دهمین دوره) خود به پایان نخواهید رساند. در عوض، هر دویدن شما را کمی به هدفتان نزدیک می کند. مرگ پایان نیست، یک فرصت است. برخی از وارثان به خصوص بدبخت شما قبل از خوردن آن به سختی از دروازه های قلعه عبور می کنند. این خوبه! این همه مراحل در مسیر رسیدن به هدف نهایی شماست، پس نگران نباشید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.