منو سایت

 • خانه
 • اخبار بازی
 • نکات Elex 2 برای مبتدیان: بهترین مهارت های اولیه، نحوه کسب امتیاز یادگیری و موارد دیگر

نکات Elex 2 برای مبتدیان: بهترین مهارت های اولیه، نحوه کسب امتیاز یادگیری و موارد دیگر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نکات Elex 2 برای مبتدیان: بهترین مهارت های اولیه، نحوه کسب امتیاز یادگیری و موارد دیگر

به نظر می رسد همه در حال انجام بزرگترین بازی فصل هستند. این بازی نقش آفرینی، مانند چند بازی قبل، در فضای مجازی منتشر شد و به سرعت تبدیل به بهترین بازی ای شد که تیم افسانه ای او تا به حال انجام داده است. انگار همه دارند در مورد آن صحبت می کنند. این بازی البته … Elex 2 نیست. اما برای کسانی که علاقه ای به RPG عظیم فروم سافت ور یعنی Elden Ring ندارند و به دنبال نسخه جدیدی برای شیرجه زدن چند ساعته هستند، این بازی عجیب و غریب و Elex 2 جذاب می تواند شما را خراش دهد. اینجا چندتایی هستند نکات Elex 2 امیدواریم با توجه به جت پک شما در ابتدای بازی، شما را وادار کنیم روی زمین بدوید – یا بهتر است بگوییم، اصلاً به زمین نخورید.

نکات Elex 2 برای مبتدیان

Elex 2 از دادن آزادی انتخاب به شما لذت می‌برد، اما این طراحی هندزفری می‌تواند هنگام شروع کار شما را بی‌هدف رها کند. نکات ما را همراه خود داشته باشید و متوجه خواهید شد که بیگانگان را از بین می برید و اسرار را در کوتاه ترین زمان ممکن پیدا می کنید.

درک نقاط ویژگی در مقابل نکات یادگیری

Elex 2 از درخت مهارت های شخصیت دو طرفه استفاده می کند و هر درخت به روش خود بهبود یافته است. نقاط مشخصه (AP) هر بار 10 قفل باز می شوند و مانند بازی هایی مانند Fallout، می توانند به دلخواه بین تعدادی از مهارت ها توزیع شوند. شخصیت شما، جکس، را می توان در دسته بندی هایی مانند قدرت، ساختار، مهارت، هوش و حیله ارتقا داد. هر بار که سطح را بالا می برید، 10 AP دریافت می کنید تا هر طور که می خواهید خرج کنید.

شما همچنین یک امتیاز یادگیری (LP) در هر سطح دریافت خواهید کرد، اما آنها به کمی کار بیشتر نیاز دارند. امتیازات یادگیری با مربیان مستقر در سراسر جهان، معمولاً در شهرها و دیگر مراکز تمدن در میان خرابه های پسا آخرالزمانی صرف می شود. مربیان توانایی های جدید، چه غیرفعال و چه فعال، را در چندین دسته به شما آموزش می دهند:

 • نبرد
 • بقا
 • تولید
 • شخصیت
 • دیوانه شدن از خشم
 • Alb
 • Morcon
 • یک جنایتکار
 • روحانی
 • کوله پشتی جت

اکثر آنها کاملا قابل درک هستند، اما اگر سبک دل هستید و / یا بازی اول را انجام نداده اید، متوجه شوید که Alb، Berserker و Morkon انواع مختلفی از جادو هستند که از جناح های مختلف الهام گرفته شده اند. اگر قصد استفاده از جادو را ندارید، ممکن است بخواهید به طور کامل آنها را نادیده بگیرید. در غیر این صورت، می‌خواهید مهارت‌هایی را پیدا کنید و روی یادگیری آن تمرکز کنید که برای طراحی شما مناسب است.

یادگیری مهارت های جدید از طریق LP معمولاً به سطوح خاصی از ویژگی ها و Elexit (پول) نیز نیاز دارد. Jax در بیشتر موارد به عنوان یک لوح خالی شروع می شود، بنابراین کمی در مورد ساخت آن فکر کنید تا از لحظه به دست آوردن کنترل، هیچ AP یا LP را از دست ندهید.

برای شروع روی قدرت و مهارت تمرکز کنید

اگر از حلقه الدن استراحت می کنید، عادت دارید که قدرت یا مهارت خود را تقویت کنید. در Elex 2، حداقل در ابتدا، می خواهید روی هر دو تمرکز کنید. سلاح لوله سربی اولیه شما کمک چندانی نمی کند، و سلاح های اولیه ای که خواهید یافت کمی بیشتر از آنچه آمار شما از هر دو نیرو نیاز دارد، نیاز دارد. و مهارت بعداً در بازی ممکن است متوجه شوید که توصیه می‌شود این آمار را به یک روش به حداقل برسانید، اما در حال حاضر برای هر دو کمی بهتر است.

MYOM – کارت خود را علامت گذاری کنید

Elex 2 بلافاصله یک کارت به شما می دهد، اما بازی هیچ کاری برای علامت گذاری آن برای شما انجام نمی دهد. شما باید خودتان این کار را انجام دهید، اگرچه آنقدرها هم که فکر می‌کنید سخت نیست. می‌توانید ببینید که در نقشه کجا هستید و هیچ‌کدام از اینها پنهان نیست یا نیازی به فاش شدن ندارد، همانطور که برخی از بازی‌های جهان باز نیاز دارند. برای قرار دادن نشانگرهای ماموریت روی نقشه، به گزارش ماموریت خود بروید و هنگام علامت گذاری یک ماموریت، “مارک نقشه” را انتخاب کنید.

همچنین می توانید با نگه داشتن Y/Tangle و انتخاب از بین چندین نماد بازی سفارشی مانند صندوقچه گنج، گرگ، جمجمه و موارد دیگر، نشانگرهای خود را بگذارید. با آنها می توانید زبان خود را ایجاد کنید تا به شما کمک کند جهان را با جزئیات بیشتری کشف کنید.

خودتان را در Elex 2 مشکل کنید، فقط مطمئن شوید که یک استراتژی خروج دارید.
خودتان را در Elex 2 مشکل کنید، فقط مطمئن شوید که یک استراتژی خروج دارید.

گالری

از آتش کمپ برای تهیه (و بهبود) غذا استفاده کنید

Elex 2 دارای مکانیک های زیادی است که اگر بازی های RPG را دوست دارید ممکن است با آنها آشنا باشید، اما به ندرت آنها را معرفی می کند. یکی از این عناصر، توانایی پخت غذا است. متوجه خواهید شد که برخی از غذاهای خام به همان اندازه که آنها را پیدا کرده اید خوراکی هستند و چیزهایی مانند سلامت و تناسب اندام شما را بهبود می بخشند. اما پختن برخی چیزها را می توان روی هر آتشی که با آن برخورد کردید انجام داد، و این امر به ویژه در صورتی مهم است که به خوردن چیزهایی مانند گوشت حیوانات فکر می کنید. مریض نشو غذای خود را کاملا بپزید تا بتوانید از فواید آن بهره مند شوید.

تنظیمات ذخیره خودکار خود را سفارشی کنید

مانند هر RPG قابل اعتماد، Elex 2 به طور معمول به طور معمول ذخیره می شود. این زمانی مفید است که می خواهید یک تصمیم دشوار را لغو کنید، نظر شرورانه خود را برگردانید، یا دوباره در یک منطقه جنگی سنگین تلاش کنید. بدون از تمام معجون های سلامتی شما استفاده می کند. به طور پیش فرض، Elex 2 به طور خودکار هر سه دقیقه ذخیره می شود، اما می توانید این روند را در منوی گزینه های بازی تنظیم کنید. هر سه دقیقه فاصله بین سه تا 60 دقیقه در دسترس است، بنابراین ریتمی را انتخاب کنید که برای جوک‌هایتان مناسب است – یا حتی ذخیره خودکار را به طور کامل خاموش کنید، اگرچه ما آن را توصیه نمی‌کنیم.

کنسرت اولیه بیلی آیدل را از دست ندهید

به طور شگفت انگیزی، بیلی آیدل نه تنها در جهان الکس وجود دارد، بلکه او همچنان کنسرت های زنده را برای ساکنان دنیای شکسته و جنگ زده برگزار می کند. پس از انجام اولین ماموریت بازی، در مورد نمایش آینده Billy Idol که در شمال مکان شما برگزار می شود، به شما گفته می شود. ماموریت را روی نقشه خود قرار دهید (همانطور که در نکته قبلی به شما نشان دادیم)، سپس به آنجا بروید تا راکر قدیمی را که تا به حال در کمترین نقطه مورد انتظارش اجرا می کند، بگیرید. علاوه بر این، هیچ چیز دیگری در نمایش وجود ندارد، و کمی XP ساده درست در ساعت اول بازی، بنابراین خوب است که در آن حضور داشته باشید، مگر اینکه واقعاً نتوانید بیلی آیدل را تحمل کنید. شما حتی یک دستاورد / جایزه برای زمان خود دریافت خواهید کرد. متاورس: این دیگر فقط Fortnite نیست.

جت پک بیش از همه چیز و همه چیز

Elex 2 متفاوت از اکثر بازی های RPG ساخته شده است. برای اثبات این موضوع، ما شما را به جت پک هدایت می کنیم که به طور کلی به محض اینکه بازی کنترل را به شما بدهد، آن را دریافت خواهید کرد. اگرچه می توان آن را ارتقا داد تا بعداً مفیدتر شود، با این وجود یک مزیت فوری است. بهترین حالت استفاده از کوله پشتی، بالا رفتن سطح زمین است. بسیاری از ماموریت ها در بالا و پایین انجام می شوند، بنابراین جت پک به شما کمک می کند بدون ترس از آسیب سقوط به سرعت بالا بروید یا پایین بیایید.

شما می توانید – و باید – از آن در نبرد استفاده کنید، زیرا می تواند فضای تنفسی بسیار مورد نیاز را برای شما فراهم کند یا به شما برتری نسبت به دشمنان بدهد. واقعاً زمان بدی برای استفاده از جت پک وجود ندارد، بنابراین دریافت آن بلافاصله پس از شروع بازی عالی است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.