منو سایت

نکات ورزشی را برای مبتدیان تغییر دهید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نکات ورزشی را برای مبتدیان تغییر دهید

Switch Sports جانشین بازی پکیج عظیم نینتندو در گذشته، Wii Sports است. در حالی که نسخه اصلی پیشرفتی بود که به نشان دادن نقاط قوت منحصربه‌فرد Wii برای مخاطبان جهانی جدید کمک کرد، اما Wii Sports Resort پس از آن موفقیت‌های کمتری در شعله‌ور کردن جهان داشت. بازی Nintendo Switch Sports با شش بازی کوچک مبتنی بر ورزش که در زمان راه اندازی از آن لذت می برید به حالت اولیه بازگشته است، و Golf قبلاً اعلام کرده است که به روز رسانی رایگان دارد. شش ورزش موجود در ابتدا عبارتند از والیبال، بدمینتون، بولینگ، فوتبال، چمبر و تنیس.

مانند Wii Sports، بازی های Switch Sports به کنترل های حرکتی از طریق کنترلرهای JoyCon شما متکی هستند. این بدان معناست که برای بازی باید از روی مبل بلند شوید و پایین بیایید – حداقل بیشتر اوقات – و بازی های مختلف از یک یا هر دو JoyCon استفاده می کنند. همچنین هنگام ایجاد نمایه ای دست غالب خود را تعیین می کنید که تعیین می کند از کدام کنترلر برای اکثر بازی ها استفاده کنید. حالت‌های انفرادی اساساً در برابر رقبای هوش مصنوعی تمرین می‌کنند، اما هر کدام دارای سه سطح دشواری هستند که به شما کمک می‌کند تا برای مقابله با حریفان سخت‌تر آماده شوید. در اینجا چند نکته برای شروع حرفه Switch Sports آورده شده است.

در حال پخش: بررسی ورزش نینتندو سوییچ

والیبال

والیبال احتمالاً کامل ترین ورزش مجموعه است، زیرا شما به طور منظم با شریک خود بین جریان مشت، تنظیم، پرتاب و مسدود کردن متناوب خواهید بود. از دو ریموت استفاده می کند که یکی از آنها فقط برای موقعیت یابی رزرو شده است. فقط ریموت کنترل دستی غالب از ردیابی حرکت استفاده می کند، اما برای به دست آوردن اثر کامل از تقلید از ورزش، دستان خود را با هم حرکت می دهید.

برای زمانی که ضربات شما را تشدید می کند، پاداش دریافت می کنید. با این حال، والیبال یکی از ورزش هایی است که به دلیل انیمیشن سازی بیشتر در معرض قضاوت نادرست از زمان شماست. نیازی به گفتن نیست که آواتار روی صفحه نمایش شما ممکن است با سرعت دقیقی که انجام می دهید حرکت نکند، اما ممکن است لازم باشد کمی تمرین کنید تا بفهمید که چگونه حرکات خود را برای حداکثر تأثیر پخش کنید.

حتماً دستور حرکت بعدی را دنبال کنید، که نمادی را نشان می دهد که به شما می گوید برای چه چیزی آماده شوید. و هنگامی که در موقعیت مسدود یا دریافت هستید، حتماً آواتار خود را با کنترل دستی غیر غالب برای موقعیت‌یابی بهتر حرکت دهید.

بدمینتون

بدمینتون یک بازی کلاسیک حیاط خلوت 1v1 است که به تمایز خود از تنیس کمک می کند. این فقط از یک کنترل از راه دور استفاده می کند، به این معنی که آواتار شما به طور خودکار در طول مسابقه قرار می گیرد. در عوض، شما مسئول حرکات سریع مچ دست و تاب کنترل موشک شما خواهید بود.

با نگه داشتن دکمه شانه در حین تاب خوردن، مطمئن شوید که از دراپ شات ها هوشمندانه استفاده می کنید. این کار شاتل را نزدیک به تور قرار می دهد، بنابراین سعی کنید زمانی را برای دراپ شات تعیین کنید که حریف شما مجبور به عقب نشینی با ضربات قوی شود. با این حال، بهترین شرط شما برای گلزنی تماشای مسیرهای رنگارنگی است که از شاتل ظاهر می شوند. رنگ ها نشان دهنده سرعت های مختلف هستند. وقتی رنگ مسیر بنفش شد، این نشانه شماست که از بالا عکس بگیرید. این باعث می‌شود که یک عکس برقی با حرکت سریع با دنباله صورتی رنگی که بازگشت آن بسیار سخت‌تر است، شود.

بولینگ

بولینگ تقریباً مشابه همتای Wii Sports خود است، بنابراین اگر شما یکی از میلیون‌ها نفری بودید که آن را در آنجا بازی می‌کردند، مهارت‌های شما به راحتی می‌توانست به نسخه جدید ترجمه شود. مانند این بازی، بهترین راه مطمئن شما برای ضربه زدن این است که یا توپ را به سرعت در یک نقطه مرده بچرخانید تا پین ها را به یکدیگر بغلتانید، یا اینکه کمی از مرکز منحرف شوید و درست زمانی که توپ را رها می کنید، مچ خود را بچرخانید. برای چرخاندن آن یک چرخش جزئی توپ، که توسط فلش ​​دوم از لبه اعمال می شود، اغلب کافی است تا آن را در مرکز بغلتد تا زمانی که به علامت خود برخورد کند.

در اینجا یک پیچ و تاب جدید وجود دارد، با یک حالت خاص که موانعی را در مسیر ایجاد می کند. به آن مانند بولینگ و مینی گلف فکر کنید. برای این حالت، حرکات مچ دست برای ایجاد چرخش حیاتی است زیرا آنها تنها راه دور زدن موانع و ضربه زدن به پین ​​ها هستند. بنابراین تکنیک اسپینینگ خود را در حالت بولینگ معمولی تمرین کنید و سپس این مهارت ها را در حالت ویژه تست کنید.

فوتبال

Switch Sports خیلی شبیه فوتبال واقعی است. توپ بزرگ است و زمین کوچک است. شما از JoyCon برای حذف و فعال کردن ضربات خود یا هر دو به طور همزمان برای پرتاب استفاده خواهید کرد. بیشتر موقعیت یابی شما بیشتر شبیه یک بازی ویدیویی سنتی با استفاده از یک چوب آنالوگ ساده انجام می شود. می توانید با دکمه شانه هم بدوید، اما خسته می شوید، پس زیاده روی نکنید.

این مینی بازی ورزشی در واقع بیشترین شباهت را به Rocket League دارد، البته با یک آواتار در حال حرکت به جای یک ماشین نیترو. شما می توانید 1v1 یا 4v4 را بازی کنید که انواع مختلفی از تجربیات را ارائه می دهند. گاهی اوقات یک توپ طلا وارد بازی می شود که ارزش امتیازات را دو برابر می کند. وقتی این اتفاق افتاد، بازی خود را انتخاب کنید. اگر زمین خورده اید و به شدت به امتیازات بیشتری نیاز دارید، تهاجمی باشید و تمام تلاش خود را برای قرار دادن توپ در تور انجام دهید. اگر با یک یا دو امتیاز جلوتر هستید، به دفاع بروید. مهمتر از این است که حریف خود را از کاهش اختلاف جلوگیری کنید تا اینکه برتری خود را افزایش دهید.

چمبر

چمبارا اساساً با شمشیرها می جنگد، البته با شمشیرهای فوم کوچک، تا فضای خانوادگی کل ماجرا را حفظ کند. این ورزش در واقع گزینه های بیشتری نسبت به هر ورزش دیگری دارد، زیرا می توانید از بین سه نوع شمشیر استاندارد، شارژ و دوقلو که از دو کنترلر JoyCon استفاده می کند، انتخاب کنید. هر کس با حرکات خاص خودش می آید.

چامبارا با چند مکانیک جدید که در Wii Sports Resort دیده نشده است، بازگشته است.
چامبارا با چند مکانیک جدید که در Wii Sports Resort دیده نشده است، بازگشته است.

Chambara در مورد هدف قرار دادن بلوک ها و حملات شما است. اگر حریف شما را بلاک کرد، همچنان می توانید نسبتاً راحت حرکت کنید، البته تا زمانی که در جهت بلوک او بکشید. بنابراین، اگر حریف شما مثلاً به صورت عمودی بلوک می‌کند، می‌توانید بلوک را با یک اسلش عمودی پانچ کنید. بلوک حریف شما با رنگ آبی مشخص شده است، بنابراین خواندن و کشیدن آن آسان است. فقط مراقب باشید وقتی در میانه تغییر مسیر هستید سر نخورید، زیرا برای لحظه ای شما را خسته می کند.

برعکس، هنگامی که در حال دفاع هستید، سعی کنید حریف خود را با تغییر جهت بلوک، درست زمانی که او می خواهد ضربه بزند، پرتاب کنید. با تغییر جهت بلوک خود، می توانید آنها را خسته کنید و سپس به کشتن بروید. در نهایت، هنگامی که در خطر عبور از لبه هستید، حرکات قدرت خود را حفظ کنید. معمولاً می‌توانید حریف خود را بدون استفاده از حرکات زور به لبه هل دهید، اما اگر آنها شما را به گوشه‌ای هل داده باشند، بیرون آمدن از ترافیک می‌تواند فوق‌العاده مفید باشد.

تنیس

تنیس بسیار شبیه بدمینتون بازی می کند، تا مسیرهای رنگارنگ، که به معنای سرعتی است که شما را راهنمایی می کند زمانی که باید ضربه ای قدرتمند بزنید. تفاوت اصلی این است که تنیس به جای 1v1 2v2 است. و بر خلاف سایر ورزش‌ها مانند والیبال، که به شما یک همراه هوش مصنوعی در حالت انفرادی می‌دهند، شما هر دو آواتار را به طور همزمان در یک موقعیت زمین، یکی بالا، یکی عقب کنترل خواهید کرد.

در عمل، این می تواند دشوار باشد. کمی تاخیر در ساخت انیمیشن شبیه والیبال وجود دارد، بنابراین اگر با بازیکن خود از زمین عقب بکشید و از دست بدهید، ممکن است آنقدر سریع ریکاوری نکنید که با بازیکن خود از زمین عقب حرکت کنید. به همین دلیل، بهتر است تصمیم بگیرید که کدام آواتار بعد از اولین شلیک، به جای تاب خوردن با هر دو، تصمیم بگیرید. به این ترتیب می توانید توپ را ردیابی کنید و به نوسان پاداش حداکثر سرعت خود نگاه دقیق تری بیندازید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.