منو سایت

نکات مدیر کافه گربه برای مبتدیان

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نکات مدیر کافه گربه برای مبتدیان

Cat Cafe Manager نوعی بازی است که احتمالا فقط با خواندن نام آن متوجه خواهید شد که آیا آن چیزی است که دوست دارید یا نه. اینها گربه هستند. این یک کافه است. شما آنها را مدیریت می کنید. برای برخی از افراد، چنین محیطی مانند عطر اسپرسوی صبحگاهی بهشتی است. با این حال، بازی پرتاب می کند زیاد اطلاعات فوراً در اختیار شما قرار می گیرد و کنترل ها همیشه آنقدر که باید منطقی نیستند. این بدان معنی است که ممکن است به زودی در خاک گربه و قهوه آسیاب شده غرق شوید. اما با راهنمای مشاوره ما، می توانید کافه ساده خود را به مجموعه ای عظیم از پانینی ها و حیوانات خانگی تبدیل کنید. در اینجا چند نکته اساسی برای Cat Cafe Manager آورده شده است.

ابتدا روی جای صندلی سرمایه گذاری کنید

هنگامی که کافه خود را باز کردید، به Shrine، نمایش فیزیکی درخت مهارت خود دسترسی خواهید داشت، جایی که می توانید روی پروژه هایی کار کنید که آیتم های منوی جدید، اسباب بازی های گربه و موارد دیگر را باز می کند. اما مهم ترین آنلاک در حرم تعداد جای صندلی است که در اختیار دارید. جای صندلی بیشتر به این معنی است که می توانید مشتریان بیشتری را در خود جای دهید، که می تواند درآمد را به طور تصاعدی افزایش دهد. آن را به عنوان سرمایه گذاری در سود بهتر XP در ابتدای RPG در نظر بگیرید. هر چه زودتر این کار را انجام دهید، پاداش های بیشتری به دست خواهید آورد. این باید اولین پروژه ای باشد که زمان خود را در آن سرمایه گذاری می کنید.

در مرحله دوم روی کارکنان سرمایه گذاری کنید

وقتی اولین پروژه جای صندلی را تمام کردید، اما قبل از اینکه به باز کردن قفل بیشتر ادامه دهید، روی توانایی استخدام کارمندان سرمایه گذاری کنید. مهم است که این کار را بعدا انجام دهید، به‌جای اینکه فضای بیشتری برای صندلی‌ها به دست آورید، زیرا زمانی که فضای شما واقعاً شروع به اشغال کرد، به کمکی برای مدیریت جریان مشتریان نیاز خواهید داشت. صندلی های بیشتر بدون همکاران به این معنی است که شما در تمام روز در میان علف های هرز خواهید بود. با بررسی جدول امتیازات در مرکز شهر، فرد مناسب را برای این کار استخدام کنید.

مرکز شهر مرکز همه چیز برای حمایت از کسب و کار شماست.
مرکز شهر مرکز همه چیز برای حمایت از کسب و کار شماست.

به طور مداوم برای آنلاک های جدید کار کنید

هنگامی که این دو پروژه بسیار مهم را تکمیل کردید، بقیه به شما بستگی دارد و اهمیت کمتری دارد. تنها نکته مهمی که در اینجا باید به آن توجه کرد این است که مطمئن شوید همیشه، همیشه، همیشه برای یک هدف یا هدف دیگر کار می کنید. تا زمانی که پروژه فعال است، قلب هایی که به دست می آورید – که بر اساس رضایت مشتری انباشته می شوند – به سمت تکمیل آن می روند. داشتن یک پروژه فعال به این معنی است که این قلب ها مستقیماً به تکمیل پروژه ها و باز کردن دکورهای جدید، اسلات های بیشتر گربه و سایر کالاها و خدمات کمک می کند که شما را تبدیل به سرمایه دار کافه گربه هایی می کند که می خواهید باشید.

تبلیغات خود را مطابق با نیاز خود تنظیم کنید

یکی از گیج کننده ترین قسمت های Cat Cafe Manager رابط کاربری و تمام ارزهای مختلف آن است که بلافاصله با آن استقبال خواهید کرد. این سیستم به محض اینکه به آن تسلط پیدا کنید واقعاً فوق العاده است. در اینجا چیزی است که باید بدانید: هر “طبقه” مشتریان به ارز متفاوتی پرداخت می کنند (علاوه بر قلب های جهانی که به شما می دهند). وقتی تبلیغ می کنید، می خواهید تبلیغات خود را به گروهی هدف قرار دهید که به ارز مورد نیاز شما پرداخت می کند.

به نظر می رسد تبلیغات تقریباً ظاهر افرادی را که از کافه شما بازدید می کنند تضمین می کند، بنابراین قرار دادن بروشور در مقابل افراد مناسب، کلید بدست آوردن بیش از آنچه شما دقیقاً نیاز دارید و هیچ چیز دیگری نیست. برای اطلاعات سریع در مورد اینکه چه کسی برای چه چیزی پرداخت می کند و برای چه چیزی استفاده می شود، از لیست زیر استفاده کنید.

واحد پولنوع مشتریصرف کرد
قلبهاهمه چیزپروژه های پناهگاه ها
پارچه (سبز)ولگردهاصندلی و میز
شهد (بنفش)جادوگراندستور پخت و مواد تشکیل دهنده
جواهرات (قرمز)هنرمندانمبلمان
ماهی (آبی)ماهیگیرانغذای گربه و اسباب بازی برای گربه ها
طلا (طلا)افراد تجاریاقلام خاص (مبلمان کمیاب، اسباب بازی های کمیاب گربه و غیره)
مواد (قهوه ای)پانک هامصالح ساختمانی

اگر با مواد و طلا پر شده‌اید، اما شهد و پارچه‌هایتان کم است، آگهی‌تان را از پانک‌ها و تاجران و برای ولگردها و جادوگران برای چند ساعت کاری – اگر نه چند روزه – تنظیم کنید. فقط مطمئن شوید که تبلیغات خود را به طور منظم مطابق با نیازهای خود تنظیم کنید. گاهی اوقات فراموش می‌کردم خود را تنظیم کنم و ناگهان وسایلی که زمانی به وفور داشتم تمام می‌شد.

کارکنان خود – و گربه ها – را برای رفع نیازهای مختلف آموزش دهید

همانطور که کارکنان را استخدام می کنید و گربه های ولگرد بیشتری را وارد می کنید، امتیاز مهارت را برای همه باز می کنید. برای کارکنان، آنها می توانند صرف بهبود مهارت های خود مانند پخت و پز، تمیز کردن و خدمت شوند. در همین حال، گربه‌ها می‌توانند روال حمام، استقلال و حتی سازگاری خود را با دسته‌های خاصی از مشتریان بهبود بخشند. با در نظر گرفتن این موضوع، یک هدف بلند مدت برای کافه خود داشته باشید و کارگران و بچه گربه های خود را برای رسیدن به آن هدف سازگار کنید. آیا می خواهید بهترین غذای شهر را فقط برای شادترهای شهر خود سرو کنید؟ مطمئن شوید که کارکنان در آشپزخانه ماهر هستند و گربه‌های شما دوست دارند با ولگردهایی که وارد می‌شوند جمع شوند.

برنامه شما هرچه که باشد، حتماً این نکات مهارتی را نیز بررسی کنید. آنها خیلی سریع ساخته می شوند، اما بازی واقعاً توجه زیادی را به آنها جلب نمی کند. می‌خواهید به تعداد ستاره‌های گوشه سمت چپ بالای صفحه‌نمایش نگاهی بیندازید، و وقتی امتیاز مهارت گربه یا امتیاز مهارت کارکنان برای خرج کردن دارید، این کار را در اسرع وقت انجام دهید تا کافه‌تان حتی بهتر شود.

برای خداحافظی آماده شوید

یکی از درس‌های سخت مدیریت کافه گربه این است که رستوران‌های کوچک شما فقط یک خانه موقت برای گربه‌های شماست. همانطور که آنها را تراز می کنید، در نهایت خانه های Forever آنها را خواهید یافت. برای انجام این کار، دفترچه یادداشت را بررسی کنید – همان دفترچه ای که شامل کارمندان بالقوه می شود – و به دنبال جزوه هایی بگردید که توسط شهروندانی که می خواهند گربه را به فرزندی قبول کنند، باقی مانده اند.

خداحافظی سخت است و شما احتمالاً به گربه های خود وابسته خواهید شد، اما آنها کم نیستند و دانستن اینکه از آنها به خوبی مراقبت خواهند شد یک جایزه تسلی شیرین است. نکته مثبت این است که اگر واقعاً می خواهید او را گیمیفی کنید، هرچه سطح گربه فرزندخوانده شما بالاتر باشد، پاداش بیشتری از خانواده فرزندخواند دریافت خواهید کرد. با در نظر گرفتن این موضوع، ایده خوبی است که عاقل‌ترین گربه‌های خود را با خانواده‌های مناسب مطابقت دهید، زیرا این کار به شما کمک می‌کند تا به دریافت جوایز ادامه دهید – و به نوبه خود باعث می‌شود گربه‌های جدیدتر بیرون از کافه تریا میو میو کنند.

هر روز با مهمانان همیشگی خود تماس بگیرید

هر کافه ای در یک شهر کوچک که ارزش یک کوزه را دارد، مشتریان دائمی خواهد داشت که اغلب می آیند و حتی ممکن است هر روز همان چیزی را سفارش دهند. در Cat Cafe Manager، شش مشتری معمولی دارید که هر کدام نماینده یکی از مشتریان مختلف هستند. هر روز صبح می توانید با یک نفر عادی تماس بگیرید و از او بخواهید که از کافه بازدید کند. آنها همیشه می گویند بله، بنابراین شما باید بر اساس سطح دوستی که با هر یک از آنها به دست آورده اید، تصمیم بگیرید که با چه کسی تماس بگیرید. برخی از جوایز حرم از شما می‌خواهد که تعداد معینی از افراد عادی در سطوح خاصی داشته باشید. این بدان معنی است که شما می خواهید همه را به صورت چرخشی داشته باشید. بله، حتی متئو، شهری که پول می گیرد.

مشتریان دائمی کلید راه اندازی یک کافه گربه موفق هستند.
مشتریان دائمی کلید راه اندازی یک کافه گربه موفق هستند.

آلبوم عکس

همچنین می‌توانید یک فرد را برای چندین روز متوالی دعوت کنید، که خوب است هنگام تلاش برای رسیدن به سطح مشخصی با هر نوع مشتری، به خاطر داشته باشید. این بازدیدکنندگان دائمی از طرف کلاس های خود صحبت می کنند، بنابراین بهبود شرایط با آنها در واقع موقعیت شما را در بین مشتریانی مانند آنها بهبود می بخشد.

منوی خود را مطابق با تحویل خود تنظیم کنید

گاهی اوقات شما نمی خواهید همه چیز را از منوی خود سرو کنید. شاید قبلاً گیاهان دارویی شما تمام شده است یا ترجیح می دهید کافه خود را بدون لبنیات نگه دارید. می‌توانید هر زمان که بخواهید آنچه را که ارائه می‌دهید سفارشی کنید، اوه، منوی منو–من حدس می زنم که شما آن را اینگونه می نامید. با این حال، توجه به این که چه اقلامی توسط هر نوع مشتری سفارش داده می شود، مهم است، زیرا اگر فقط برای مشتریان خاصی تبلیغ کنید، اما موارد دلخواه آنها را در منو نداشته باشید، آنها ناراضی خواهند رفت. خوشبختانه این اطلاعات هنگام سفارشی سازی گزینه های منو به وضوح نمایش داده می شود.

موضوع کافه ها را در نظر داشته باشید

یک هدف معقول در پایان بازی این است که یک تم تزئینی برای کافه خود در نظر داشته باشید. ظاهر اولیه کافه شما کاملاً آشفته خواهد بود، با ترکیبی از چهارپایه های بار، تاپ های هیپستر و تخته های برش جادویی، اما با گذشت زمان، قفل های کافی برای تمرکز روی یک سبک منحصر به فرد خواهید داشت. حتی می توانید در طول زمان با جایگزین کردن یک موضوع با موضوع دیگر، خود را دوباره کشف کنید. یک موضوع مهم است زیرا مشتریان و کارکنان محیط های خاصی را ترجیح می دهند. اگر کارکنانی را استخدام می‌کنید که وقتی در یک کافه با ماژیک هستید، بهتر کار می‌کنند، حتماً غذاخوری را در دیگ‌ها و کلاه‌های تیز بپوشانید. این چیزی نیست که حتی برای مدتی بتوانید انجام دهید، زیرا ابتدا باید تمام گزینه های مختلف را باز کنید. اما وقتی این کار را انجام دادید، واقعاً می توانید زیبایی شناسی کسب و کار کوچک خود را بهبود بخشید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.