منو سایت

نکات عجیب غرب برای مبتدیان

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نکات عجیب غرب برای مبتدیان

Weird West از یک استودیوی جدید به نام WolfEye می آید، اما چندین نفر از اعضای آن شناخته شده اند که در زمان حضور در Arkane، سیم کارت های غوطه وری مانند Dishonored و Prey را ساخته و روی آن کار کرده اند. دوربین ایزومتریک Weird West می تواند نگاه جدیدی به این ژانر به شما بدهد، اما از بسیاری جهات همان چیزی است که طرفداران دنباله آن منتظرش بوده اند. Weird West که برای آزمایش با بسیاری از سیستم های به هم پیوسته خود بالغ شده است، همچنین یک ماده درجه یک “چگونه به” است. در این راهنمای مقدماتی، ما به شما کمک می کنیم تا با چند نکته کلیدی که باید شما را در عجیب ترین وسترن ها زنده نگه دارید، شروع کنید.

می‌توانید برخی از ایستگاه‌ها و خدمات ارتقاء را در سراسر جهان پیدا کنید، نه فقط در Grackle

در آغاز اولین ماجراجویی خود به عنوان جین، به شهر شلوغ Grackle می روید. پر از مغازه ها و خدمات است، اما بسیاری از نمایندگی های مهم و ایستگاه های ارتقاء مورد نیاز شما را می توان در سرتاسر جهان پیدا کرد. گاهی اوقات این در مناطقی است که دوستانه هستند، مانند یک گروه سرگردان از فروشندگان که وسایل بهداشتی و سلاح های جدیدی را ارائه می دهند. در مواقع دیگر، ممکن است مجبور شوید مخفیانه وارد یک منطقه متخاصم شوید تا ایستگاه برنزه کردن آن‌ها را اشغال کنید تا جلیقه‌های جدید بسازید (زره)، اما فقط متوجه شوید که وقتی جیب‌هایتان پر از غارت است یا نیاز دارید که هفت تیرتان را ارتقا دهید، گاهی اوقات خیلی خارج از شهر Grackle تنها گزینه شما نیست.

در حال پخش: غرب عجیب جاده ای به غرب عجیب: قسمت 5

برای کاهش زمان سفر (و جلوگیری از برخی تهدیدها) به خرید زودهنگام اسب اولویت بدهید.

با این حال، یکی از چیزهایی که برای زودتر رسیدن به Grackle نیاز دارید، اسب خودتان است. سفر در جهان باز روی صفحه نقشه انجام می شود، و اگرچه فقط چند ثانیه برای شما طول می کشد، چند ساعت – اگر نه روز – برای ضدقهرمانانی که بازی خواهید کرد، طول می کشد. این می تواند شما را در برابر راهزنان سرگردان، دسته گرگ ها، ارواح فریادزن یا انواع وحشت های دیگر آسیب پذیر کند. خرید یک اسب از اصطبل Grackle به این معنی است که کل سفر بسیار سریعتر است و احتمال وقوع یک رویداد تصادفی را کاهش می دهد. همه رویدادهای تصادفی بد نیستند، اما معمولاً می‌توانید از اتفاقات بد اجتناب کنید و اسب کار را آسان‌تر می‌کند.

اگرچه با دیدن اسب می توانید آن را بدزدید، اما بیشتر شبیه یک اسب اجاره ای است. وقتی به مقصد بعدی برسید اسب فرار می کند و شما را بلند و خشک می کند. خرید اسب خود به این معنی است که همیشه راهی سریعتر و ایمن برای سفر داشته باشید.

از دوستان خود سپاسگزار باشید، از انتقام گیری برحذر باشید

دنیای غرب عجیب و غریب به طرز چشمگیری واکنش نشان می دهد. یکی از راه هایی که سیستم علت و معلولی بازی آشکار می شود، در متحدان و دشمنانی است که در طول مسیر ایجاد می کنید. برای نجات یک غریبه از مرگ حتمی؟ آنها می توانند دوست مادام العمر شما شوند و در میانه نبردهای آینده برای نجات پوست شما حاضر شوند.

از سوی دیگر، کشتن یک رهبر باند می تواند باعث شود یکی از دوستان آنها قسم بخورد که انتقام بگیرد. آنها سعی خواهند کرد از صحنه حمام خون شما فرار کنند، و اگر موفق به فرار شوند، در کمین خواهند بود و در زمان نامعلومی در آینده به شما حمله می کنند، شاید زمانی که حداقل بتوانید اینطور بپرید. در حالی که ابتدا کشتن یک رهبر باند می تواند مفید باشد – برخی از اعضای باند فرار می کنند و نه انتقام خود را برنامه ریزی کنید – همیشه خطر را درک کنید. برخی افراد بدخواهی جدی دارند.

ابزار شما برای همیشه دوام نمی آورد

سلاح ها را می توان بهبود بخشید، اما لازم نیست نگران بدتر شدن آنها باشید. با این حال، بیل، ابزار پوست گیری و کلنگ پس از استفاده کافی می شکند. برای کندن گنج (یا اجسادی که آن را در خود نگه می‌دارند)، به بیل‌هایی برای کندن پوست حیوانات شکار شده، و کلنگ‌هایی برای کندن سنگ‌های قیمتی کمیاب نیاز دارید که می‌توانید به خریداران سنگ معدن در شهرهای بزرگ بفروشید. به این دلایل، مهم است که همیشه آنها را داشته باشید، اما سعی کنید یا یک وسیله اضافی داشته باشید یا اگر نمی توانید فضا را باز کنید، منطقه خود را برای موارد اضافی بررسی کنید، در حالت ایده آل قبل از اینکه ابزار شما آسیب ببیند. NPC ها تمایل دارند این ابزارها را در معادن، گورستان ها یا جاهای دیگر شهر آویزان کنند.

پس از شلیک تیرهای خود را دریافت کنید

برای کسانی که به دنبال یک حمله بی صدا هستند، کمان یک انتخاب عالی است. اما مهمات در Weird West همیشه محدود است، به این معنی که انتخاب شلیک مهم است. چه به هدف خود ضربه بزنید یا نه، می توانید تیرهای خود را بکشید – با فرض اینکه بتوانید آنها را پیدا کنید. اگرچه ردیابی فلش های شما می تواند دشوار باشد بعد از تیراندازی، هنگامی که منطقه تمیز شد، زمان خوبی برای حفاری طعمه های کمیاب است، بنابراین می توانید لحظاتی را نیز برای یافتن تیرهای خود صرف کنید.

برای باز کردن اسلات موجودی اضافی، یک صندوق سپرده در بانک Grackle بخرید

بازی را با 48 اسلات موجودی شروع می‌کنید و مقدار زیادی “آشغال” تایید شده وجود دارد که می‌خواهید برای فروش در فروشگاه‌ها به همراه داشته باشید. همه این موارد موجودی شما را به اشتراک می گذارند، بنابراین برای صرفه جویی در فضا، یک گاوصندوق از بانک در Grackle خریداری کنید. با 150 دلار – یا تقریباً به قیمت یک جایزه کامل – 32 اسلات اضافی را باز خواهید کرد. این بیشتر یک حافظه پنهان شخصی است که در شهر باقی می‌ماند، بنابراین نمی‌توانید در حالی که در جاده هستید به این موارد دسترسی داشته باشید، اما برای مخفی کردن سنگ‌های معدنی یا سایر اشیاء با ارزشی که برای آنها برنامه‌هایی دارید اما هنوز به آنها نیاز ندارید، عالی است.

آیا من برای بحث در مورد تخریب عناصر در بازی ها دیر شده ام؟
آیا من برای بحث در مورد تخریب عناصر در بازی ها دیر شده ام؟

شهرها در شب بسته می شوند، پس برای خرید تا صبح صبر کنید … یا از تخفیف پنج انگشت استفاده کنید

وقتی خورشید غروب می کند، مغازه داران به سمت تخت ها می روند. این بدان معنی است که خرید شما باید چند ساعت در طول بازی صبر کنید. می‌توانید سرگردان باشید (زمان برای گذر)، بخوابید (زمان برای گذراندن و به دست آوردن مجدد امتیازات اکشن) یا اگر نگران نیستید که قطب‌نمای اخلاقی شخصیتتان فرو بریزد، می‌توانید از سکوت و پوشش تاریکی استفاده کنید تا فروش عالی را ببینید. در قیمت هر فروشگاه – 100٪ تخفیف در تمام موجودی. بله، دزدی یک گزینه است و در شب راحت‌تر است، وقتی کسی در اطراف نیست تا شما را تماشا کند. با این حال، به خاطر داشته باشید که اغلب به یک کلید خاص نیاز دارید که معمولاً در طول روز و زمانی که فروشگاه باز است، می توانید آن را پیدا کنید. همچنین به خاطر داشته باشید که همراهان شما قطب‌نمای اخلاقی خود را دارند که باید از آنها پیروی کنند و اقدامات ناهنجار شما می‌تواند باعث ناراحتی دوستان شما شود.

دشمنان معمولاً شما را بالاتر از سطح زمین نمی بینند – مگر اینکه در آن بالا باشند

طراحی سطوح در یک بازی همهجانبه غالب است و این در Weird West صادق است، همانطور که در همه بازی های قابل توجه با این ماهیت وجود دارد. وقتی مثل پشت بام بالای سر دشمنان بایستید، شما را نمی بینند و نمی شنوند. می توانید از این برای گذاشتن تله ها، پریدن روی آنها و کشتن آنها یا عبور از کنار آنها استفاده کنید – انتخاب بسیار زیاد است. فقط به خاطر داشته باشید که دشمنان در سطح یا بالاتر از سطح شما – مثلاً یک پاسیو روی پشت بام در حیاط – اگر در خط دید آنها باشید به شما توجه می کنند. شما می توانید تمام این داده ها را روی یک نقشه کوچک ردیابی کنید. اگر NPC مخروط بصری ندارد، در سطحی متفاوت از شما قرار دارد. اگر مخروط بصری دارند، از آن دوری کنید!

جوایز سریع ترین راه برای کسب درآمد هستند

بازی زودهنگام به پول زیادی از شما نیاز دارد و جمع آوری سرمایه لازم با فروش قاشق و چنگال به راحتی امکان پذیر نخواهد بود. سریع‌ترین راه برای عمیق‌تر کردن جیب‌هایتان، تکمیل پاداش‌ها است (ماموریت‌های نارنجی در دفتر خاطرات ماموریت). هیئت مدیره جایزه هر چند روز یک بار در بازی بارگذاری می شود و هر جایزه معمولاً 100-150 دلار هزینه دارد – گاهی اوقات بیشتر. از آنجایی که هزینه نهایی شما حدود 300 دلار است، صندوق سپرده 150 دلار به شما برمی گرداند، و ماموریت اولیه شما را ملزم به تحویل 300 دلار می کند، هزینه پیشرفت اولیه ممکن است زیاد به نظر برسد. اما اگر چند جایزه اولیه بگیرید، همه اینها را با پول باقیمانده تسویه خواهید کرد.

ماموریت های جانبی را می توان در همه جا یافت

اگر تخته جایزه شما تمام شده است و به دلیل این یا آن مقدمه جزو مأموریت های اصلی طرح هستید، می توانید با تلاش های جانبی متعدد در بازی کیف پول و قطب نمای اخلاقی خود را حتی بیشتر بهبود ببخشید. از مکان های فرعی بازدید کنید، در صورت داشتن انتخاب در جاده توقف کنید و با هرکسی که برخورد کردید صحبت کنید. شما هرگز نمی دانید چه زمانی کسی برای بیرون آوردن شوهرش از زندان به کمک نیاز دارد – یا فقط کت خود را از کمد بیرون بیاورد.

جایزه گرفتن بهترین راه برای چاق کردن کیف پولتان زودهنگام است.
جایزه گرفتن بهترین راه برای چاق کردن کیف پولتان زودهنگام است.

این تیرانداز دو چوب اصلی شما نیست، پس خلاق باشید

همانطور که اشاره کردیم، این یک سیم کارت غوطه وری است. نه تیرانداز اگرچه شلیک گلوله همیشه یک گزینه است، اما اگر مشکلات را با استفاده از سر خود به اندازه تفنگ یا چاقوی چکمه حل کنید، احتمالاً لذت بیشتری خواهد داشت. به لامپ ها شلیک کنید تا آتش علف ها را گسترش دهید، بشکه های خورنده نفت را به سمت دشمنان ناآگاه بزنید، دشمنان را متقاعد کنید که در کنار شما بجنگند، یا راه های جدیدی برای غلبه بر موانعی پیدا کنید که شاید هیچ کس دیگری فکرش را نمی کرد. یک بار یک تله جایزه گذاشتم، سپس شروع به تحقیق برای شکار کردم، اما به من هشدار دادند که هدفم در بیرون از صفحه نمایش، در خیابان مرده است. هیچ یک از چندین قهرمان بازی از نظر بدنی شبیه مامور 47 نیستند، اما او از نظر روحی با همه آنها است.

اغلب از تفاله های نجات استفاده کنید

مطمئن نیستید که چه چیزی منجر به یک اقدام خاص می شود؟ آیا به فکر انجام یک مانور نجات خطرناک برای نجات یک دوست از آسیب هستید؟ می خواهید ببینید اگر فقط کلانتر را بکشید چه اتفاقی می افتد؟ با استقبال از ویژگی ذخیره سریع Weird West و چندین اسلات ذخیره، می‌توانید هر چقدر که می‌خواهید آزمایش کنید. وقتی همه چیز خراب شد، فقط به روش قبلی برگردید. حفظ کثیفی بخش تشویقی بازی است. سیستم‌های بازی ماشینی هستند که به خوبی روغن‌کاری شده‌اند، اما همچنان مستعد خرابکاری و خرابکاری هستند. آچار ضرب المثل را دور بیندازید، ببینید چطور پیش می‌رود، و سپس با بازگشت به لحظه‌ای کنترل‌شده‌تر، اوضاع را اصلاح کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.