منو سایت

نویسنده بازی Portal علاقه مند به ساخت بازی Portal 3 است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نویسنده بازی Portal علاقه مند به ساخت بازی Portal 3 است

اریک والپائو یکی از نویسندگان اصلی این مجموعه است پورتال بازی ها در قسمت جدید پادکست Kiwi Talkz به دلیل علاقه اش ظاهر می شود بازی برای ایجاد پورتال 3 او گفت. او که روی بازی‌های مختلفی مانند Psychonates و Half-Life کار کرده است، در پایان صحبت‌های خود گفت که باید بازی Portal 3 را بسازند و این پیامی است برای افرادی که مسئولیت تصمیم‌گیری در این زمینه را بر عهده دارند.

به گزارش پارسی گیم، آقای ولپائو معتقد است که “جوانتر نمی شود” و به جایی رسیده است که کار روی بازی سخت می شود و زندگی اش ممکن است به او اجازه ادامه بازی را ندهد. او معتقد است که توسعه پورتال 3 باید آغاز شود و باید به عنوان یک نویسنده در بازی جدید حضور داشته باشد.

نویسنده بازی پرتال در ساخت شماره سوم به جنبه های مختلفی پرداخته است. او بر این باور است که ساخت پورتال 3 کار آسانی نخواهد بود، اگرچه او تجربه زیادی در نوشتن داستان بازی برای Valve به دست آورده است. نوشتن داستان شماره سوم پیچیده خواهد بود. وی در پاسخ به این سوال که آیا علاقه ای به ساخت بازی سوم دارید، گفت: بله، با کمال میل. من فوراً چنین پیشنهادی را می پذیرم. اما من فقط یک نفر هستم و نمی‌توانم شخصاً این کار را انجام دهم.»

بازی برای ایجاد پورتال 3

اگرچه علاقه ای به ساخت پورتال 3 ندارید

Volpau می گوید: «کارمندان ولوو نیز در پروژه های مختلفی مشارکت دارند و متقاعد کردن آنها برای ساخت یک بازی جدید کار آسانی نیست. او گفت: آنها دائماً کار می کنند و نکته اینجاست که نتایج همیشه قابل مشاهده نیست و سال آینده ظاهر نمی شود و منظورم این است که همه مشغول هستند. شما باید آنها را متقاعد کنید و این مانند یک انقلاب است که این افراد از کاری که می کنند دست بکشند و شروع به کار دیگری کنند. – منظورم پورتال 3 در این مورد است.

نویسنده بازی Portal به این نتیجه رسید که Portal 3 بدون شک برای این شرکت سودآور خواهد بود، هرچند. مشکل برای او این است که بازی به اندازه Counter Strike سودآور نیست و می خواهند بازی برای آنها سود زیادی داشته باشد. او در ادامه می گوید لبخند مالیچ به این معنا نیست که هر بازی باید به اندازه کانتر استرایک سودآور باشد. از صحبت های او مشخص است که قصد ساخت پورتال 3 را ندارد.

نینتندو به تازگی از مجموعه Portal Companion که شامل Portal 1 و Portal 2 می شود، رونمایی کرده است و این بازی ها امسال برای کنسول سوییچ عرضه خواهند شد.

منبع: VGC