منو سایت

نمرات و نقدهای Gotham Knights: Two Steps Back

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نمرات و نقدهای Gotham Knights: Two Steps Back

بازی Gotham Knights بالاخره به مرحله انتشار رسید و افکت سندباکس جدید در دنیای بتمن و شهر گاتهام به زودی در اختیار خریداران قرار خواهد گرفت. خیابان های گاتهام مملو از دشمنان و جنایات است و این نایت وینگ، بت گرل، رد هود و رابین هستند که باید با ابرشرورهای شهر مبارزه کنند و رازهای پنهان را پس از مرگ بتمن کشف کنند. وب سایت های معتبر و مجلات معروف بازی به این بازی و محتوا امتیاز داده اند نقد و بررسی بازی Gotham Knights، به مشکلات و کاستی های بازی اشاره کرد. در ادامه برخی از نظرات منتقدان را می خوانیم.

بسیاری از منتقدان از حضور در خیابان های گاتهام راضی نیستند. دقیقاً هفت سال پس از انتشار سه‌گانه Arkham، Gotham Knights حول یک جعبه شنی طراحی شده است و از نبردهای نزدیک و تن به تن استفاده می‌کند. در ادامه، ضمن تمجید از شخصیت های جالب بازی و نگاهی به روند Co-op، خواهیم دید که چرا سیستم مبارزه ای بازی ضعیف است و چرا سیستم لوت بازی اضافه است.

نقد و بررسی بازی Gotham Knights

داستان بازی جدید بتمن با مرگ این ابرقهرمان معروف دی سی آغاز می شود. بازیکنان نقش شاگردان و پیروان او را بر عهده می گیرند و باید با اعضای دادگاه جغد که کنترل گاتهام را به دست گرفته اند مبارزه کنند. در بازی خبری از جوکر نیست اما هارلی کوین با ظاهری متفاوت حضور دارد. این بازی حدود 30 ساعت طول می کشد و فقط برای PS5، Xbox Series X و PC منتشر شده است. قیمت بازی 70 دلار است و خواهیم دید که نمرات پایین باعث می شود بازی ارزش پرداخت چنین مبلغی را نداشته باشد.

نقد و بررسی بازی Gotham Knights

GameSpot – امتیاز 4/10

Knights of Gotham پایه و اساس سری Arkham را بر عهده می گیرد و سپس آن را با چرخش دزدی به نبرد تن به تن تبدیل می کند. این بازی هر جا که از مسیر آرکام منحرف شد فاجعه است. اگرچه بازی از نظر روایت و داستان از کیفیت خوبی برخوردار است. اما سیستم بازی برای 30 ساعت کمپین بازی کافی نیست. در مجموع شاهد یک شخصیت پردازی قوی و یک تجربه Co-op دقیق هستیم که همگی نمی توانند از سقوط این بازی جلوگیری کنند. این باعث شد تا تجربه بازی از طرفداران مستقل شود و آنها هم نیازی به چنین بازی نداشته باشند.

VGC – امتیاز 8/10

Gotham Knights از سایه های سری Arkham بیرون آمده است تا یک بازی ابرقهرمانی عالی و پر از شخصیت های بزرگ ارائه دهد. در حالی که عملکرد ضعیف بازی روی کنسول مانع از درخشش کامل آن می شد، این یکی از بهترین بازی های Gotham است و ما نمی توانیم منتظر باشیم تا بیشتر دنیای آن را کشف کنیم.

نقد و بررسی بازی Gotham Knights

GamesRadar – امتیاز 5/10

Gotham Knights گیم پلی درخشانی دارد، اما در پشت UX درهم ریخته، سیستم های سفارشی سازی بیش از حد و مکانیک های مبارزه ضعیف پنهان شده است. من معتقدم WB Games Montreal توانایی ساخت یک بازی عالی را دارد، اما نه آن چیزی است که گاتهام پس از مرگ بروس وین سزاوار آن است و نه آن چیزی است که گاتهام در حال حاضر به آن نیاز دارد.

IGN – امتیاز 5/10

Gotham Knights بازگشت ناامیدکننده ای به شهر پرآشوب بتمن است و بدون شک یک قدم به عقب از بازی های بتمن در دهه گذشته است. در حالی که دویدن در اطراف و کاوش در Gotham با دوستان و حالت Co-op سرگرم کننده است و چهار شخصیت اصلی دیالوگ و حرکت فوق العاده ای دارند، بازی مشکلات اساسی زیادی دارد که نمی توانم آن را توصیه کنم.

نقد و بررسی گاتهام نایتز

نتایج شوالیه های گاتهام

از آنجایی که Gotham Knights توسط وب‌سایت‌های خارجی بررسی شده است، وقت آن است که به امتیاز کلی نگاه کنیم. میانگین امتیاز بازی طبق 51 بررسی ثبت شده به 69 رسیده است. همچنین بین گفته های منتقدان تفاوت معناداری وجود دارد و برخی آن را با کیفیت می دانند و برخی دیگر آن را نقد می کنند. اقدامات اخیر WB Games نیز باعث افزایش عمق نتایج شده است و کرک Gotham Knights به دلیل استفاده از Denovo منتشر نمی شود.

Twinfinite – 90
PlayStation Universe – 80
NME-80
Game Informer – 73
GamingBolt – 70
میدان کشویی – 70
VG247 – 60
WellPlayed – 50

امتیاز متاکریتیک گاتهام نایتز
منبع: GameSpot