منو سایت

نمرات و نقدهای God of War Ragnarok: The End of the Norse Saga

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نمرات و نقدهای God of War Ragnarok: The End of the Norse Saga

آخرین اثر از سری God of War با نام God of War Ragnarok هفته آینده برروی کنسول های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 عرضه می شود که طرفداران و علاقه مندان به این سری از سال ها قبل برای انتشار اثر مذکور لحظه شماری می کنند. پیش. متاسفانه به دلیل خطای خرده فروشان، نسخه فیزیکی God of War Ragnarok زودتر از موعد مقرر به دست برخی خریداران رسید. این امر باعث شد تا انواع اطلاعات، تصاویر و ویدئوها در اینترنت منتشر شود. اما اکنون به دلیل رفع محدودیت ارسال نقد، بسیاری از رسانه ها نظرات خود را منتشر کرده اند. در این مقاله به بررسی نتایج و بررسی بازی God of War Ragnarok خواهیم پرداخت.

God of War Ragnarok ادامه ای بر God of War محصول سال 2018 می باشد.بازی God of War تفاوت های زیادی با آثار قبلی سری God of War دارد و علاوه بر استفاده از دوربین شانه ای از اسلحه جدید و جدید استفاده می کند. شخصیتی به نام آترئوس (پسر کریتوس). در این اثر دیدیم که کریتوس پس از کشتن خدایان یونان به سراغ اساطیر نورس رفت. حضور او در این دنیا با اتفاقات مختلفی همراه بود و در نهایت به آغاز راگناروک انجامید.

راگناروک در اساطیر نورس به معنای پایان جهان و پایان خدایان است. در قالب این رویداد، جنگ های بزرگی رخ خواهد داد که با مرگ بسیاری از خدایان و نابودی 9 جهان به پایان می رسد. بر همین اساس در بازی God of War Ragnarok که آخرین قسمت از حماسه نورس محسوب می شود شاهد نبردهای زیادی با خدایان و موجودات خیالی اساطیر نورس خواهیم بود. ما شاهد تعدادی از رویدادهای Ragnarok در قالب تریلرهای بازی جدید در سری God of War بودیم که از جمله آنها می توان به بلعیده شدن خورشید توسط گرگی به نام Skule و مبارزه تن به تن کریتوس و ثور اشاره کرد.

نمرات و نقدهای God of War Ragnarok

نقد و بررسی راگناروک God of War

بازی God of War Ragnarok عملکرد فوق العاده ای در جلب توجه منتقدان داشت و توانست امتیاز بالایی از آنها بگیرد. بدیهی است که این اثر که میانگین امتیاز آن برابر با God of War است، داستان فوق العاده ای را روایت کرده است که مورد توجه بسیاری از منتقدان قرار گرفته است. علاوه بر این، بسیاری از رسانه‌های برجسته در صنعت بازی‌های ویدیویی، دامنه، جلوه‌های بصری، پیشرفت‌های قابل توجه و تنوع گسترده آن را تحسین کردند.

Screen Rant – امتیاز 90 از 100

God of War Ragnarok موفق شد استاندارد جدیدی ایجاد کند و تعادل مناسبی بین داستان گویی عمیق و گیم پلی هیجان انگیز ایجاد کند.

Game Informer – امتیاز 95 از 100

God of War Ragnarok شباهت زیادی به God of War دارد که با توجه به اینکه چقدر آن کار عالی است، یک تعریف و تمجید است. استودیوی سانتا مونیکا توانست روند موفق قبلی را ادامه دهد و داستانی را که در بازی قبلی ناتمام مانده بود، با مهارت کامل کند. هر گونه نقص در تجربه کلی (نبردهای تکراری و عدم جذابیت جمع آوری تجهیزات و ارتقاء آنها) در مواجهه با روایتی جذاب، روابط باورپذیر بین شخصیت ها، جلوه های بصری چشم نواز و انیمیشن های شگفت انگیز به سرعت فراموش می شود. سری God of War از همان روزهای اولیه عرضه پلی‌استیشن 2، همیشه کیفیت فوق‌العاده بالایی ارائه می‌دهد و به استثنای چند مورد، توانسته آن را حفظ کند. God of War Ragnarok این روند را ادامه می دهد.

نمرات و نقدهای God of War Ragnarok

Gamespot – امتیاز 95 از 100

برای هر ثانیه خشونت، یک لحظه احساسی وجود دارد که بازیکنان می توانند با آن ارتباط برقرار کنند. نحوه درگیر شدن هر کس متفاوت است، اما چند قسمت وجود داشت که اشک از چشمانم جاری شد. با در نظر گرفتن همه چیز، God of War Ragnarok تیم سانتا مونیکا را به عنوان یکی از بهترین ها در صنعت بازی های ویدیویی معرفی می کند.

Push Square – امتیاز 100 از 100

God of War Ragnarok فوق العاده است. حتی در میان آثار درخشان استودیو پلی استیشن، این بازی یک اثر درجه یک به حساب می آید. God of War Ragnarok یک بازی فوق العاده خوش ساخت است که تمام انتظارات را برآورده می کند. عظیم بودن God of War Ragnarok باعث می شود که God of War 2018 بیشتر شبیه یک پیش درآمد به نظر برسد. این باور بالاترین ستایشی است که می توانیم برای توصیف یک دنباله انجام دهیم.

نمرات و نقدهای God of War Ragnarok

نتایج بازی God of War Ragnarok

پس از خواندن بخش‌هایی از نقدهای رسانه‌های مختلف برای God of War Ragnarok، نوبت به بررسی عملکرد کلی این اثر می‌رسد. در زمان نگارش این مقاله، وب سایت متاکریتیک 111 نقد را با میانگین امتیاز 94 از 100 ثبت کرده است. با توجه به اینکه بسیاری از رسانه ها امتیاز خود را منتشر کرده اند، بعید است که امتیاز God of War Ragnarok در آینده تغییر کند. خروجی برخی دیگر از رسانه های مطرح در صنعت بازی های ویدیویی به شرح زیر است:

Attack of the Fanboy – امتیاز 100 از 100

Destructoid – امتیاز 90 از 100

فوربس – امتیاز 95 از 100

بازی Rant – امتیاز 100 از 100

GamesRadar+ – امتیاز 90 از 100

IGN – امتیاز 100 از 100

TheGamer – امتیاز 80 از 100

VG247 – امتیاز 100 از 100

نظر شما در مورد رتبه بندی و نقدهای God of War Ragnarok چیست؟ آیا این شغل انتظارات شما را برآورده کرد یا انتظار نتیجه بالاتری داشتید؟ به نظر شما بازی God of War Ragnarok بهترین بازی سال لقب خواهد گرفت؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.