منو سایت

نمرات و نظرات Saints Row ارسال شده: قدیمی و وحشتناک

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نمرات و نظرات Saints Row ارسال شده: قدیمی و وحشتناک

پس از یک هفته سر و کله زدن با راه اندازی مجدد سری Saints Row، سرانجام منتقدان نظرات خود را در مورد این بازی منتشر کردند. نمرات و نقد و بررسی بازی Saints Row این نشان می دهد که استودیوی Volition در ساخت یک بازی باکیفیت شکست خورده است و این اثر دارای مسائل و ایراداتی است که نمی توان به راحتی از کنار آن گذشت. منتقدان در مجموع به بازی میانگین امتیازات پایین را می دهند.

به گفته منتقدان، ریبوت Battle of the Synths بازگشتی به دوران بازی های ویدیویی 2008-2013 است و بازگشت شیرینی نیست. تلاش برای ارائه داستان به شکلی جدید بی ثمر بود و این بازی در واقع عناصر جذاب این سری را به شکل ضعیفی باز می گرداند و نمی توانید لحظه های پاک و منحصر به فردی را در آن بیابید. ایده های تازه در Saints Row نادر است که تعریف خوبی از یک بازی نیست. در بخش بعدی، خلاصه ای از نظرات منتقدان را بررسی خواهیم کرد.

نقد و بررسی بازی Saints Row

نقد و بررسی بازی Saints Row

هر یک از وب سایت های معروف صنعت بازی نظر متفاوتی دارند و به نوعی از بازی Saints Row انتقاد می کنند. راه‌اندازی مجدد این سریال معروف تلاش کرد تا لحظات مختلفی را تکرار کند که منتقدان می‌گفتند موفق نشدند. کارگردان بازی چند وقت پیش گفته بود که قسمت آنلاین Saints Row بهتر از GTA Online خواهد بود که با توجه به نکات بازی نظر بحث برانگیزی محسوب می شود.

IGN – امتیاز 6 از 10

برای بازی ای که به ما آزادی عمل زیادی در خلق شخصیت می دهد. عجیب است که می بینیم او حتی نمی تواند خود را هنگام ارائه فعالیت های مجرمانه اش شناسایی کند. بدون شک لحظه های هیجان انگیز و تیراندازی هر چند توخالی کم نیست. اما این یک اثر سندباکس است که برای کسی که بازی های قبلی را تجربه کرده است، ارزش کمتری نسبت به GTA دارد. داستان بازی لحظات بسیار خوبی دارد و شهر اصلی نیز میزبان فعالیت های مختلفی است. اما گیم پلی بازی خالی از ایده های جدید است.

نتایج بازی Saints Row

GameSpot – امتیاز 6 از 10

Saints Row بارها به درجه ای از پوچ و بیهوده نزول می کند. اما می توانید لحظات اکشنی را نیز ببینید که این سریال به آن معروف است. داستان بسیار ساده و قابل پیش بینی است، اما گذراندن وقت با شخصیت های مختلف برای تکمیل داستان ارزشش را دارد. حیف که گیم پلی آن چنان که باید پیشرفته نیست. راه اندازی مجدد این سریال منطقی بود. اما این بازی در گذشته گیر کرده است و نمی توان آن را با زمانه امروزی تطبیق داد.

VGC – امتیاز 4 از 10

این یک بازی جهان باز با کیفیت پایین تر از حد متوسط ​​است که با بسیاری از باگ ها پر شده است. زمانی که بازی برای اولین بار نمایش داده شد، بسیاری گفتند که Saints Row با دنیای مدرن سازگار نشده است. از این نظر، نگران نباشید، هیچ ارتقای وجود ندارد. مد قدیمی واقعاً عمق بازی را توصیف نمی کند. اگر بخواهیم بگوییم کدام بازی شبیه GTA است و تا حدودی موفق است، باید بگوییم که این جایزه به Saints Row 3 می رسد.

نتایج بازی Saints Row

با نگاهی به وب سایت OpenCritic می بینیم که بازی امتیاز 6.5 از 10 را دریافت کرده است.میانگین امتیاز متاکریتیک 6.2 از 10 است که امتیاز ضعیفی برای بازی به حساب می آید. برای مثال، Saints Row 4 موفق به دریافت متای 81 شد. نمرات کلی بازی را در زیر مشاهده کنید.

GamingBolt – 80
دکسرتو – 70
میدان کشویی – 70
VG247 – 60
GamesRadar+ – 60
خدا یک گیک است – 60
گیمر ویدیویی – 40

Saints Row Metacritic

منبع: TheGamer