منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • نمرات فاش شده فیفا 23 نشان دهنده کاهش قدرت کریستیانو رونالدو است

نمرات فاش شده فیفا 23 نشان دهنده کاهش قدرت کریستیانو رونالدو است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نمرات فاش شده فیفا 23 نشان دهنده کاهش قدرت کریستیانو رونالدو است

تعداد بازیکنان، ماه قبل از راه اندازی بازی فیفا 23 توانسته اند این اثر را تجربه کنند. نسخه ایکس باکس بازی مدت کوتاهی است که عرضه شده است و برخی از کسانی که بازی را پیش خرید کرده اند به سرعت وارد FIFA 23 شده و اسکرین شات هایی از قسمت های مختلف آن منتشر کرده اند. فاش شده شامل موسیقی متن بازی است و آهنگ هایی از هنرمندان مختلفی مانند MIA و Odesza دیده شده است. لیست امتیازات هر بازیکن نشان می دهد که کریستیانو رونالدو نسبت به FIFA 22 کاهش یافته است.

بیشتر تصاویر لو رفته مربوط به قسمت Ultimate Team FIFA 23 می باشد که مهمترین قسمت به حساب می آید. امتیازات بازیکنان لیگ برتر به طور کامل مشخص شده است و می توانیم ببینیم کدام بازیکن در بازی جدید بیشترین قدرت را دارد. مدیریت امتیاز بازیکن بسیار مهم است و گیمرها می توانند برنامه ریزی تیم خود را در تیم جدید Ultimate شروع کنند. تصاویر لو رفته از تیم لیورپول نشان می دهد که امتیاز محمد صلاح به 90 رسیده است و پس از آن فن دایک با امتیاز 90 در رده های بعدی قرار دارد که جزو بهترین بازیکنان این تیم هستند.

لیورپول فیفا 23

سپس امتیاز بازیکنان منچستریونایتد مشخص شد. کریستیانو رونالدو پرتغالی به عنوان مهم ترین بازیکن تیم در فیفا 23 قدرت کمتری پیدا کرده است. امتیاز کلی رونالدو از 91 به 90 کاهش یافته است. سرعت او از 87 به 81 افزایش یافته است و پاسکاری و بدنی او نسبت به قبلی تغییر زیادی کرده است. بازی این باعث نشد که قیمت رونالدو در ترکیب نخبگان این تیم تغییر زیادی کند. اما می توانید آن را با قیمت کمتری خریداری کنید. Whistleblower ها یک ماه قبل از عرضه توانستند گیم پلی را تجربه کنند و قسمت های مختلفی را تجربه کنند.

کریستیانو رونالدو در فیفا 23

لازم به ذکر است که رونالدو از باشگاه یوونتوس به منچستریونایتد پیوست و در فصل قبل موفق شد در 30 مسابقه 18 گل به ثمر برساند. این آمار نسبت به 29 و 31 گل دو فصل قبل اختلاف زیادی را نشان می دهد و نشان می دهد که EA نیز از افت رونالدو آگاه است. ماجراجویی منچستریونایتد با سرمربیان متعدد در دو فصل گذشته ادامه دارد و رونالدو نیز تمام تلاش خود را برای ترک این تیم انجام داده و هنوز نتوانسته به نتیجه برسد.

کریستیانو رونالدو FIFA 23

کیلیان امباپه همچنان مانند بازی قبل 91 امتیاز کسب کرد، اما سرعت او بیشتر شد و در دفاع بهتر شد. لازم به ذکر است امباپه به همراه سام کر روی جلد فیفا 23 قرار دارند و برای اولین بار لیگ فوتبال بانوان اضافه شده است. منتظر انتشار بازی FIFA 23 در 8 اکتبر برای کامپیوتر و کنسول های بازی باشید. لازم به ذکر است که نسخه PC FIFA 23 با گرافیک نسل نهم عرضه می شود.

منبع: GamesRadar