منو سایت

نمایش Niflheim در تصویر جدید God of War Ragnarok

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نمایش Niflheim در تصویر جدید God of War Ragnarok

طبق جدیدترین اخبار بازی، استودیو سانتا مونیکا تصویر جدیدی از God of War Ragnarok منتشر کرده است که در آن کریتوس، خدای یونانی جنگ در Niflheim دیده می شود.

God of War Ragnarok شاید مورد انتظارترین بازی سال 2022 باشد. بسیاری از کاربران کنسول پلی استیشن مشتاقانه منتظر انتشار این اثر هستند تا دوباره به کریتوس و پسرش آترئوس بپیوندند و ماجراجویی های مختلفی را در قالب اسطوره های نورس بگذرانند. همانطور که از نام بازی God of War Ragnarok مشخص است، این اثر مرگ بسیاری از خدایان و نابودی هر 9 دنیای اساطیر نورس را به تصویر خواهد کشید.

استودیو سانتا مونیکا به تازگی اسکرین شات بازی God of War Ragnarok را در قالب شبکه اجتماعی توییتر منتشر کرده است که قلمرو یخ زده Niflheim را نشان می دهد. اگر بازی God of War را تجربه کرده باشید، می دانید که اتفاقی در این دنیا افتاده که شرایط آن را برای همیشه تغییر داده است. تصویر جدید بازی God of War Ragnarok اگرچه بسیار جالب است، اما به جای حل ابهامات بازیکنان، سوالات جدیدی را ایجاد می کند. به احتمال زیاد، استودیوی سانتا مونیکا آن را دقیقاً به همین منظور منتشر کرده است.

Niflheim یکی از مکان های اختیاری God of War است و بازیکنان در صورت تمایل می توانند وارد آن شوند. کسانی که در طول این تجربه به نیفلهایم سفر کرده‌اند، به یاد خواهند داشت که فاجعه‌ای وحشتناک در این دنیا رخ داد و سرزمین مه، باد و برف به سرزمینی بایر از مه سمی تبدیل شد. دنیای ذکر شده در بازی God of War عملکرد داستانی ندارد و بیشتر برای جمع آوری منابع، درک اتفاقات رخ داده و مبارزه با Valkyrie Hildr استفاده می شود. به همین دلیل، اعتقاد بر این بود که نیفلهایم هنوز در یک غبار سمی پوشیده شده است.

حال تصویر جدیدی از بازی God of War Ragnarok چیز دیگری را نشان می دهد. این تصویر که در صفحه رسمی توییتر استودیو سانتا مونیکا منتشر شده است، محیطی پوشیده از یخ را نشان می دهد و خرابه هایی در آن دیده می شود. در متن این توییت به وضوح آمده است که تصویر مورد بحث متعلق به Niflheim، سرزمین مه است.

تصویر جدید بازی God of War Ragnarok

God of War Ragnarok دارای هر 9 جهان از اساطیر نورس است

بدون شک تصویر جدید God of War Ragnarok سوالات زیادی را ایجاد می کند. بزرگترین سوال این است که آیا تصویر مذکور مربوط به دوران قبل از انتشار مه سمی است یا رویداد پس از آن را نشان می دهد؟ دلیل این امر این است که بازی God of War Ragnarok احتمالا فرصت سفر در زمان را برای بازیکنان فراهم می کند. به همین دلیل، این امکان وجود دارد که بازیکنان بتوانند در دوره قبل از Ragnarok به Niflheim سفر کنند. همچنین ممکن است در سری جدید God of War اتفاقی بیفتد که نیفلهایم را به شکوه سابق خود بازگرداند.

استفاده God of War Ragnarok از سفر در زمان غیرمنتظره نیست. پیش از این در قالب بازی God of War شاهد گفتگوی جورمانگاند و میمیر بودیم که در آن مار جهانی می گوید آترئوس برای او آشنا به نظر می رسد. میمیر اشاره می کند که احتمالاً سخنان ژورمونگاند ربطی به سفر در زمان دارد. بعد از این گفتگو دیگر خبری از سفر در زمان در God of War نیست.

زمان زیادی تا انتشار God of War Ragnarok و فاش شدن رازهای آن نمی گذرد. در بقیه روزها اما استودیو سانتا مونیکا با انتشار آیتم های مختلف توجه بازیکنان و علاقه مندان را به خود جلب می کند. Niflheim از بسیاری جهات یک فرصت از دست رفته برای خالق سری God of War است. به نظر می رسد استودیوی سانتا مونیکا قصد دارد این موضوع را در قالب بازی God of War Ragnarok جبران کند و از دنیای گفته شده به درستی استفاده کند.

God of War Ragnarok در تاریخ 9 نوامبر بر روی پلتفرم های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد. نظر شما در مورد ظاهر جدید God of War Ragnarok چیست؟ آیا شرایط مختلف نیفلهایم توجه شما را جلب کرد؟ به نظر شما این اثر چه خواهد کرد؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamerant