منو سایت

نمایشگاه جدید پلی استیشن در این ماه برگزار خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نمایشگاه جدید پلی استیشن در این ماه برگزار خواهد شد

شایعات مختلف در مورد این رویداد ویترین پلی استیشن آنها در این ماه موارد جدید را ذکر می کنند. سونی علاقه ای به شرکت در رویداد تابستانی امسال نداشت و همچنین اعلام کرد که در گیمزکام امسال شرکت نخواهد کرد. مدت زیادی از آخرین رویداد زنده سونی می گذرد و طرفداران منتظر رویداد زنده جدید هستند. آخرین اخبار در مورد این بازی حاکی از آن است که PlayStation Showcase احتمالا در هفته های آینده برگزار خواهد شد.

جدیدترین برنامه زنده کنسول بازی به State of Play مرتبط بود که در ژوئن پخش شد. بازی های مختلفی در شرف انتشار هستند و ویدیوی گیم پلی بازی God of War Ragnarok هنوز منتشر نشده است. دنباله God of War در نوامبر امسال منتشر می شود و طرفداران مدت زیادی است که خواهان تغییرات در گیم پلی بازی هستند. البته هنوز زمان زیادی تا عرضه آن باقی مانده است و سونی می تواند این ویدیو را در قسمت جدید State of Play نیز منتشر کند.

نیک بیکر، یکی از بنیانگذاران عصر ایکس باکس و روزنامه نگاران سرشناس، ادعا می کند که نمایشگاه پلی استیشن امسال در ماه آگوست برگزار می شود. این رویداد ویژه معمولاً در ماه سپتامبر پخش می شود و پروژه های در حال توسعه سونی و استودیوهای شخص ثالث را گزارش می دهد. با توجه به اینکه تاریخ انتشار The Last of Us Part 1 برای 2 سپتامبر در نظر گرفته شده است. امکان برگزاری PlayStation Showcase 2022 در ماه آگوست در حال افزایش است. بیکر هیچ اطلاعات دیگری در مورد زمان دقیق این رویداد به اشتراک نگذاشت. اما او می گوید که این تاریخ می تواند جابه جا شود و نمی تواند هیچ تضمینی در مورد آن بدهد.

ویترین پلی استیشن

پلی استیشن ویترین 2022

اگر برنامه‌های اولیه از بین بروند، طبق سنت، نمایشگاه پلی‌استیشن در ماه سپتامبر برگزار می‌شود. بازی هایی که در رویداد امسال شرکت خواهند کرد در حال حاضر ناشناخته هستند. اما God of War Ragnarok می تواند یکی از این گزینه ها باشد. اعلام انتشار بازی Returnal برای PC می تواند یکی دیگر از اخباری باشد که خیلی ها منتظر آن بوده اند. این احتمال وجود دارد که Marvel’s Spider-Man 2 نیز در رویداد امسال حضور داشته باشد. اما توسعه بازی به مرحله ای نرسیده که تریلر بازی پخش شود.

طرفداران باید منتظر بمانند تا سرانجام ماهیت این شایعه مشخص شود. اگر سخنان نیک بیکر درست باشد. PlayStation Showcase در هفته‌های آینده به صورت زنده پخش خواهد شد. در غیر این صورت در همان شهریور ماه اعلام خواهد شد. هدف از رویداد سالانه سونی نمایش بازی‌های جدیدی است که برای کنسول PS5 منتشر می‌شوند و همچنین ممکن است امسال با پروژه‌های جدید استودیویی آشنا شویم. نطر شما چی هست؟

منبع: GameRant