نقشه Hot Wheels بازی Forza Horizon 5 رونمایی شد

نقشه Hot Wheels بازی Forza Horizon 5 رونمایی شد

Playground Games Studio از نقشه ای خاص و جدید بازی Forza Horizon 5 فاش کرد که با بسته الحاقی Hot Wheels عرضه خواهد شد. کراس اوور این دو بازی در ماه ژوئن تایید شد و با انتشار تریلر در رویداد مایکروسافت رونمایی شد. اکنون می‌توانیم ببینیم که این نقشه محتوا چگونه خواهد بود و چه محتوایی در دسترس ما خواهد بود.

بازی Forza Horizon 5 در مکزیک اتفاق می افتد و فضایی متفاوت از بازی Hot Wheels را به نمایش می گذارد. بسیاری از مردم تعجب کردند که چگونه استودیو می خواهد این محتوا را به مکزیک نزدیک کند و اکنون نقشه جدید نشان می دهد که ما از این محیط دور خواهیم شد و وارد فضایی فانتزی و تخیلی خواهیم شد. مهم ترین نکته در مورد نقشه محتوای جدید Forza Horizon 5 موقعیت آن در آسمان است و ما باید سطح زمین را ترک کرده و به سمت ابرها برویم.

نکته دیگر اینکه جزیره های متعددی در آسمان ایجاد شده است که هر کدام آب و هوای خاص خود را دارند. به عنوان مثال، یکی از آنها گرمسیری خواهد بود و جنگل های انبوه را نشان می دهد. دیگری کوهستانی و برفی است و در نهایت قسمت جنوبی را می‌توان دید که کویری است و صخره‌های عظیمی در آن وجود دارد. پیست مسابقه نیز در میان این جزایر قرار دارد و حالتی مشابه بازی Hot Wheels دارد. اینگونه است که فضای Forza Horizon 5 با Hot Wheels ترکیب می شود.

سفر Hot Wheels به Forza Horizon 5

در بین سه جزیره بزرگ بازی، مسیرهای مسابقه به رنگ های نارنجی و آبی طراحی شده اند که با نگاهی دقیق می توان انواع ویژگی های اصلی را مشاهده کرد. تونل های ویژه در کنار سکوهای پرش و … دیده می شود و باید گفت استودیوی Playground Games در طراحی این مسیرها و نقشه جدید Forza Horizon 5 به خوبی عمل کرده است.این محتوایی است که قطعا برای بازیکنان ارزش تجربه دارد. و هیجان انگیز خواهد بود.

ترکیب آب و هوای مختلف مکزیک با مسیرهای مسابقه Hot Wheels مطمئنا ایده جذابی است. بازیکنان ممکن است بتوانند مسیر را قطع کنند و جزیره اصلی را کشف کنند. البته وجود مناظر زیبا به عنوان پس زمینه مسابقات نیز هیجان انگیز است و سازنده در این زمینه بسیار خلاق بوده است. باید گفت که این نقشه از بالا به محتوای جدید نگاه می کند و تجربه آن به صورت سه بعدی کاملا متفاوت خواهد بود.


راهنمای گام به گام Forza Horizon 5

لازم به ذکر است که بسته الحاقی Hot Wheels در تاریخ 19 جولای (28 تیر) در دسترس خواهد بود. قیمت آن به صورت مستقل بیست دلار اعلام شده است و اگر نسخه پریمیوم آن را خریداری کرده باشید 80 دلار برای شما تمام می شود. شما این DLC را به صورت رایگان دریافت می کنید. در روزهای آینده منتظر اخبار بیشتری باشید.

منبع: GameRant