منو سایت

نقشه Call Of Duty: Warzone OG Verdansk برنمی گردد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نقشه Call Of Duty: Warzone OG Verdansk برنمی گردد

نقشه Call Of Duty: Warzone OG Verdansk برنمی گردد

نقشه اصلی Call of Duty: Warzone، Verdansk، حداقل به زودی بازگردانده نخواهد شد. جاش بریج، توسعه‌دهنده و رهبر خلاق نرم‌افزار Raven در جریان اخیر TeeP گفت که در حالی که استودیو می‌خواهد Verdansk را با کارت جدید Caldera بازگرداند، یک مشکل فنی وجود دارد که از امکان‌پذیری آن جلوگیری می‌کند.

«به همین دلیل است. همه ما این را می خواهیم. [But] مشکل فنی هست ابعاد برای نصب و نصب مجدد دیوانه کننده است. این دیوانه است، اینطور نیست؟”، توسعه دهنده گفت (از طریق CharlieIntel). “اگر Caldera را بیرون بیاوریم و بگوییم که به Verdansk می رویم، اساساً می تواند یک بارگیری مجدد باشد …”

در حال پخش: CoD: Vanguard & Warzone – تریلر گیم پلی بارگذاری شده برای فصل دوم

بریج گفت: هر بار که Activision به‌روزرسانی عظیمی را انجام می‌دهد که نیاز به دانلود بزرگ دارد، ما بازیکنان را از دست می‌دهیم، زیرا مردم نمی‌خواهند زمان خود را برای دانلود یک فایل بزرگ دیگر صرف کنند.

این واقعیت که وردانسک باز نخواهد گشت تعجب بزرگی نیست، زیرا ریون در آوریل 2021 گفت که وردانسک برای همیشه ناپدید شده است و هرگز باز نخواهد گشت.

با نگاهی به آینده، توسعه‌دهنده گفت اکتیویژن سخت‌تر روی بهینه‌سازی‌های فنی Warzone کار می‌کند تا امکان به‌روزرسانی‌های بزرگ را بدون چنین بارگیری‌های عظیمی فراهم کند. حجم عظیم فایل‌ها برای به‌روزرسانی‌های Call of Duty یک نقطه درد دائمی برای طرفداران این سری است.

در مقایسه، Apex Legends نقشه های قبلی را به عنوان بخشی از سرویس زنده فعلی خود برگردانده است. با این حال، مقایسه بین دو بازی مختلف مانند این کاملاً منصفانه نیست.

به‌روزرسانی بزرگ فصل 2 Reloaded در Warzone در حال حاضر در بازار است، از جمله تغییرات عمده در Rebirth Island و سایر عناصر بازی Battle Royale. با نگاهی به آینده، اکتیویژن ظاهرا Warzone 2 را در اواخر امسال به همراه Call of Duty: Modern Warfare 2 از Infinity Ward منتشر خواهد کرد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.