منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • نقشه کشی Call Of Duty: Warzone 2 به صورت آنلاین ظاهر شد، مکانیک شنا فاش شد – گزارش

نقشه کشی Call Of Duty: Warzone 2 به صورت آنلاین ظاهر شد، مکانیک شنا فاش شد – گزارش

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نقشه کشی Call Of Duty: Warzone 2 به صورت آنلاین ظاهر شد، مکانیک شنا فاش شد - گزارش

نقشه کشی Call Of Duty: Warzone 2 به صورت آنلاین ظاهر شد، مکانیک شنا فاش شد - گزارش

تصویری هنری از کارت شنوایی بازی Call of Duty: Warzone 2 منتشر شده است که نگاهی اولیه به مفهوم فضای بازی در بازی جدید و مورد انتظار Battle Royale می‌دهد.

Tom Henderson و Try Hard Guides بر اساس گزارش‌هایی در مورد طرح‌بندی و نقاط مورد علاقه، نقشه‌ای از آنچه فکر می‌کنند نقشه Warzone 2 ممکن است شبیه به آن باشد، ترسیم کرده‌اند. این نقاشی که می‌توانید در اینجا در Try Hard Guides ببینید، نقشه‌ای را با نشانه‌های مختلف و رودخانه‌ای که از میان آن می‌گذرد نشان می‌دهد.

به گفته هندرسون، ظاهراً این به راهی مربوط می شود که Warzone 2، یا همانطور که بازی جدید نامیده می شود، ممکن است مکانیک شنا داشته باشد. با این حال، جزئیات بیشتری وجود ندارد، اما به نظر می‌رسد که امکان شنا فرصت‌های جدیدی را برای شما باز می‌کند.

هندرسون گفت که نقشه جدید Warzone ممکن است بزرگتر از نقشه Warzone Verdansk و Caldera باشد، اگرچه اندازه دقیق آن در دسترس نیست.

علاوه بر این، ادعا می‌شود که Warzone 2 و حالت جدید DMZ کارت یکسان و بدون نام را «در برخی ظرفیت‌ها» به اشتراک خواهند گذاشت. در این گزارش آمده است که برخی از قسمت های کارت ممکن است برای DMZ قابل پخش نباشد. شایعه شده است که DMZ در Call of Duty برای فرار از Tarkov شرکت می کند که شامل نوعی تجربه “بقا” است.

انتظار می رود Warzone 2 در سال 2023 و پس از انتشار Call of Duty: Modern Warfare 2 در 28 اکتبر عرضه شود. به لطف همکاری اکتیویژن با سونی، کاربران پلی استیشن اولین مرحله از نسخه بتا Modern Warfare 2 را دریافت خواهند کرد. مایکروسافت در حال خرید فرنچایز Activision Blizzard و Call of Duty است، اما این معامله هنوز به نتیجه نرسیده است.

در حالی که منتظر Warzone 2 هستیم، Warzone موجود به تازگی با پچ بزرگ فصل 3 خود به روز شده است که تعداد بازی ها را به 120 کاهش می دهد و یک سری تغییرات عمده دیگر را ایجاد می کند. یادداشت‌های کامل درباره تعمیر فصل 3 Warzone Reloaded را اینجا ببینید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.