نقشه های Call of Duty Black Ops 5 فاش شد

نقشه های Call of Duty Black Ops 5 فاش شد

در حالی که Activision هنوز Modern Warfare 2 را منتشر نکرده است. تصاویری از قسمت بعدی سری کالاف دیوتی فاش شد. پروژه های اولیه بازی Call of Duty Black Ops 5 سفری به دوران جنگ خلیج فارس را نشان می دهد و فضایی شبیه به آن دوران را نشان می دهد. لازم به ذکر است که تصاویر نقشه Modern Warfare II به همراه Black Ops 5 از طریق جلسه تست و پیش نمایش Warzone Mobile فاش شده و طرح های اولیه چندین نقشه از بازی جدید استودیوی Treyarch را نشان می دهد.

طبق آخرین اخبار بازی، Black Ops 5 با یک سال تاخیر عرضه می شود و Call of Duty پس از مدت ها از روند انتشار سالانه خارج می شود. تصاویر فاش شده تنها طرح های اولیه بازی هستند و نشان می دهند که بازی در مراحل اولیه توسعه قرار دارد. ما در حال حاضر نمی دانیم نام دقیق بازی چیست. اما ما با دنباله ای برای Black Ops Cold War روبرو هستیم که ممکن است در طول جنگ خلیج فارس اتفاق بیفتد. دلیل این امر وجود جنگنده F117 معروف به Nighthawk است که اولین بار در زمان جنگ خلیج فارس مورد استفاده قرار گرفت.

جزئیات Call of Duty Black Ops 5

این طرح ها به همراه تصاویری از بازی Modern Warfare 2 منتشر شده است. اکتیویژن از توییتر خواسته است تا تصاویر را حذف کند و حساب هایی را که طرح ها را ارسال کرده اند مسدود کند که نشان دهنده واقعی بودن عکس ها است. از آنجایی که سال آینده هیچ چمدان جدیدی عرضه نخواهد شد. Treyarch زمان بیشتری برای توسعه بازی خواهد داشت. دلیل این امر فروش ضعیف Call of Duty Vanguard است و اکتیویژن تصمیم گرفت انتشار سالانه یک نسخه جدید را کنار بگذارد.

خرید Activision توسط مایکروسافت نیز دلیل مهم دیگری است. اما بلومبرگ معتقد است که این قرارداد تاثیری بر تصمیم مهم این شرکت نداشته است. انتظار می رود خرید Activision در تابستان 2023 بسته شود. در حال حاضر هیچ اطلاعات رسمی در مورد Call of Duty Black Ops 5 وجود ندارد و این اولین بار است که مخلوق بازی فاش می شود. تصاویر نشان می دهد که با جلوه ای متفاوت نسبت به دیگر بازی های کالاف دیوتی روبرو هستیم.

Modern Warfare II تنها چند ماه دیگر باقی مانده است و طبق گفته Activision، شاهد یک کمپین داستانی جهانی با تمرکز بر نقاط مختلف جهان از جمله خاورمیانه خواهیم بود. بخش چند نفره و عملیات ویژه نیز به طور مداوم به روز می شود و دو سال پشتیبانی خواهد شد. همزمان اکتیویژن عرضه Call of Duty Warzone 2 را تایید کرده است و می دانیم که این بازی از ابتدا با یک موتور گرافیکی جدید ساخته شده است.

منبع: VGC