منو سایت

نقشه فرمول 1 بازی Modern Warfare II حذف شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نقشه فرمول 1 بازی Modern Warfare II حذف شده است

مدتی پیش تصاویری از نقشه فرمول 1 بازی Call of Duty Modern Warfare II منتشر شد و بسیاری آن را تغییری بزرگ در قسمت چند نفره سری Call of Duty نامیدند. آخرین اخبار مربوط به بازی حاکی از آن است که نقشه فرمول 1 از برنامه ها حذف شده و بخشی از بازی جدید نخواهد بود. در همین حال استودیو Infinity Ward آن را به عنوان بخشی از محتوای نسخه آزمایشی معرفی کرده بود.

تمامی پست ها و مطالب مربوط به نقشه Formula One Modern Warfare II از اینترنت و منابع رسمی Activision حذف شده است. یافتن این نقشه در هیچ یک از وب سایت ها و صفحات مجازی کلاف دوتی امکان پذیر نیست و این نشان می دهد که برنامه های معرفی آن به عنوان نقشه جدید از بین رفته است. رسانه های مختلف برای یافتن اطلاعات رسمی درباره دلیل حذف نقشه جدید با اکتیویژن تماس گرفته اند و در صورت انتشار پاسخ رسمی به این خبر، مطلب را به روز می کنیم.

نقشه فرمول 1 Modern Warfare II

نقشه فرمول 1 Modern Warfare II

نقشه ای که در مورد آن صحبت می کنیم Grand Prix Marina Bay نام دارد و تصاویر رسمی آن منتشر شده است. فضای این نقشه بر اساس پیست فرمول 1 در سنگاپور طراحی شده و خودروهای مسابقه ای نیز بخشی از آن بودند. جنگ بین دو تیم قرار بود در طول مسابقه فرمول 1 آغاز شود و ما حتی می توانستیم حرکت و مسابقه ماشین ها را تماشا کنیم. مشخص نیست که آیا این نقشه به نقشه Modern Warfare 2 اضافه می شود یا خیر؟ دلیل حذف آن مشخص نشده است و Activision هنوز چنین تصمیم ریشه ای نگرفته است.

حذف نقشه Modern Warfare II Formula One در حالی عمومی می شود که نسخه بتای بازی برای پلی استیشن در دسترس است و برای رایانه های شخصی محدود شده است، فرض بر این است که همه بازیکنان می توانند بازی را از 22 تا 26 سپتامبر به صورت عمومی دریافت کنند. کسانی که توانسته اند بازی را تجربه کنند، از گیم پلی آن تمجید کرده اند، اما نگرانی هایی در مورد گیم پلی بازی وجود دارد. برخی می گویند که حرکت در بازی خیلی سریع دنبال می شود و هیچ یک از بازی های Callof Duty به این سرعت نبوده اند. انتظار می رود بازخورد بازیکنان منجر به تغییراتی در نسخه نهایی شود.

نقشه فرمول 1 بازی Modern Warfare II حذف شده است

تریلر معرفی بخش چند نفره Modern Warfare II و Warzone 2

استودیو Infinity Ward در رویداد اخیر Call of Duty Next اطلاعات کاملی از قسمت های جدید بازی را فاش کرد. بازی چند نفره Modern Warfare 2 دارای حالت های جدیدی مانند Prisoner Rescue و Ground War است. برای اولین بار در تاریخ این سری، شاهد رونمایی از حالت سوم شخص بازی با حالت های اختصاصی به آن هستیم. منتظر انتشار بازی جدید در ماه نوامبر سال جاری باشید.

منبع: PCGAMESN