منو سایت

نقد و بررسی Mario Kart 8 Deluxe Booster Pass Wave 1

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نقد و بررسی Mario Kart 8 Deluxe Booster Pass Wave 1

Mario Kart 8 Deluxe پرفروش ترین بازی نینتندو سوییچ است، بنابراین ارائه محتوای بیشتر برای آن بی معنی به نظر می رسد. اگر هیچ چیز دیگری، تعجب آور است که این همه طول کشید. اما موفقیت Fighters Pass برای Smash Bros. ظاهراً Ultimate به Booster Pass برای MK8D منجر شد و در واقع تعداد آهنگ‌های بازی را بیش از چندین بار کاهش محتوا دو برابر کرد. موج اول در حال حاضر موجود است و پتانسیل عظیمی را برای تغذیه منظم طرفداران کارتینگ با محتوای جدید نشان می دهد – حتی اگر کاملاً جدید نباشد.

این‌ها آهنگ‌های بازسازی‌شده هستند که از تاریخ طولانی این مجموعه در پلتفرم‌های مختلف کنسول و قابل حمل وام گرفته شده‌اند. نتایج متناقض هستند، اما در محدوده باریکی از کیفیت از «بسیار خوب» تا «کاملاً خارق‌العاده» هستند. اینجا هیچ مار زنگی واقعی وجود ندارد و حتی ضعیف ترین حلقه زنجیر آنقدر ضعیف نیست.

در حال پخش: Mario Kart 8 Deluxe – مقایسه گرافیک دوره های شتاب

این مسیر ضعیف تر Toad’s Circuit است که بازتولید مسیر 3DS Mario Kart 7 است. به خوبی ساخته شده و واضح است، اما کمی بی ضررتر است. این همان مسیری است که می‌تواند شما را با مکانیک‌های اولیه مسابقه ماریو کارت آشنا کند – شریان‌های پهن، چند خم، اما هیچ چیز خیلی تیز. این برای آنچه هست خوب است، اما به مجموعه‌ای تعلق ندارد که برای طرفداران Mario Kart که مشتاق آهنگ‌های بیشتری هستند، طراحی شده باشد. مثل خرید انواع بسته های بستنی لذیذ و پیدا کردن ظرفی از وانیل است. قطعا وانیل هیچ ایرادی ندارد و هی، بستنی همان بستنی است. اما در مقایسه با بقیه کمی خسته کننده است.

Toad’s Circuit نیز به طرز عجیبی به عنوان دومین آهنگ در جام داش طلایی قرار گرفته است، بنابراین نقش مقدماتی را ایفا نمی کند. این موقعیت آن را ناخوشایندتر می کند زیرا درست بعد از تفرجگاه پاریس می آید که از بازی موبایل Mario Kart Tour وام گرفته شده است که آن را به یکی از جدیدترین آهنگ ها تبدیل می کند. این تور یک اردک عجیب از خانواده ماریو کارت است، زیرا مخاطبان مشابه سری کنسول را جذب نکرده است، اما طراحی مسیر درجه یک است و این رویکرد ریمستر به طرفداران کارت سوییچ فرصتی برای دیدن آنها می دهد. . کوچه پاریس به طور خاص زیبا است، با مناظر وسیع، آجرکاری های زیبا در طول مسیر و مکان های دیدنی مانند طاق پیروزی که در کنار آثار کوچک شیرینی مانند وسپاهای پارک شده قرار دارد. به اندازه کافی باریک و تنگ است که حتی برای کارشناسان کارت کارت چالشی واقعی باشد.

تورها به طور کلی در اینجا می درخشند، و به راحتی می توان فهمید که چرا آنها سه مورد از هشت مورد جدید را تشکیل می دهند. آن‌ها جزو بهترین‌ها و زیباترین‌ها هستند، تا جایی که بسیاری از طرفداران حتی متوجه نمی‌شوند که آن‌ها فقط آهنگ‌های کاملاً جدید Mario Kart 8 نیستند. آنها همچنین آهنگ‌هایی هستند که به‌طور قابل‌توجهی بین تورها تغییر می‌کنند، که به شما کمک می‌کند در مسیر خود باقی بمانید. پا. تور ماریو کارت معمولاً مسابقات را به جای سه دور به دو دور کوتاه می‌کند، و این تغییر طراحی مسیر با جلوگیری از تکراری بودن مسابقات، این روحیه را حفظ می‌کند.

این موج اول دوز خوبی از اکشن مسابقه ای را ارائه می دهد و مسیرهایی را که نادیده گرفته شده اند یا در ابهام فرو رفته اند را برجسته می کند.

با این حال، گاهی اوقات طراحی پر جنب و جوش مسیر به نفع او بیش از حد شلوغ است. در یک نقطه، من با هندسه غیرمعمول بسته ای در Ninja Hideaway برخورد کردم، به طوری که پیدا کردن راهی برای خروج از آن آسان نبود، و وقتی این کار را کردم، با دیوار بسته دیگری روبرو شدم. نینتندو معمولاً از طراحی عناصر مسیری که می‌تواند به این نوع بن‌بست‌ها منجر شود اجتناب می‌کند، بنابراین این یک نقص نادر است.

آهنگ های دیگر ستاره ای هستند. Shroom Ridge (ساخته شده توسط Mario Kart DS) خیابانی شلوغ است که یادآور Toad’s Turnpike است، اما با خم‌های کوهستانی شیب‌دار که یک عنصر خطرآفرین برای استفاده از سرسره برای مانور بین ماشین‌ها و کامیون‌هایی که خیابان را اشغال کرده‌اند، ایجاد می‌کند. Sky Garden (توسط Mario Kart: Super Circuit) قابل توجه ترین فیس لیفت را دریافت کرد، از یک مسیر صاف ساده با تم آسمان به مکانی زیبا در هوای پر از منحنی های پیچ در پیچ.

با این حال، بزرگترین افشاگری برای من، Coconut Mall بود، یک آهنگ بازسازی شده توسط Mario Kart Wii. این نسخه از Mario Kart هرگز در ذهن من باقی نماند – تا حدی به این دلیل که از دابل داش معروف پیروی می کرد و تا حدی به این دلیل که نینتندو طرح مبتکرانه خود را برای کنترل کنترل از راه دور فرمان Wii انجام داد. اما Coconut Mall نشان می دهد که حداقل طراحی مسیر قطعاً مشکل این بازی نیست. با یک مفهوم خلاقانه، استفاده هوشمندانه از تم، مانند لنت های تقویت کننده روی پله های برقی مرکز خرید، و یک سوئیچ جذاب سازگار با محیط زیست در پارکینگ مرکز خرید، این آهنگ به راحتی یکی از بهترین آهنگ ها در این موج اول است.

شرحی ارائه نشده است

گالری

تنها نقطه ضعف همه اینها این است که Booster Pass فقط به مسیرها محدود می شود. نینتندو اعلام نکرده است که قصد دارد اتومبیل‌های مسابقه‌ای، کارت‌بازی، انواع دوچرخه یا گلایدرهای بیشتری را وارد بازی کند. برای اولین محتوای جدید ماریو کارت در سال‌های اخیر، برخی از اتومبیل‌های مسابقه‌ای یا کارت‌بازی‌های جدید اضافه‌شده خوبی خواهند بود. این تمایز باعث می شود که آن را کاملاً مشابه برادران Smash نباشد. Fighters Pass که علاوه بر عرصه های جدید، شخصیت های جدیدی را معرفی می کند.

با این حال، لیست Mario Kart 8 Deluxe در حال حاضر بسیار بزرگ است، به خصوص که شامل تمام شخصیت های DLC از نسخه اصلی MK8 در Wii U است. بسیاری از بازیکنان اختصاصی کارت احتمالاً شخصیت مورد علاقه خود را انتخاب کرده اند، بنابراین واقعاً به دنبال چه چیزی هستید. چون آهنگ های جدیدی برای استاد شدن است. این موج اول دوز خوبی از اکشن مسابقه ای را ارائه می دهد و مسیرهایی را که نادیده گرفته شده اند یا در ابهام فرو رفته اند را برجسته می کند. اگر این سطح کیفیتی است که می‌توانیم از پنج موج باقی‌مانده انتظار داشته باشیم، Booster Pass بهانه‌ای برای بازگشت منظم به Mario Kart 8 با مسابقات جدید برای تسلط خواهد بود. این تمام چیزی است که ما واقعاً نیاز داریم.